Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко
Añadido 14 jul. 2024

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко

@novynypravdy
Número de suscriptores: 63 758
Fotos: 16,200
Videos: 6,260
Enlaces: 4,180
Descripción:
Я Мирослав Олешко, Зеленський ввів проти мене санкції та хоче посадити на 8 років, бо я публікую новини, які приховує влада. • Надіслати новину або власну історію, реклама: @novynypravdy_call • отримати доступ до коментарів: пишіть в окремий приват ✉️

👥 Número de suscriptores

63 758
Promedio/Día:: -86
Promedio/Tiempo:: -458
Promedio/Mes:: -1861

👁️ Vistas promedio por mensaje

10 213
Promedio/Día:: 13,100
Promedio/Tiempo:: 10,014
ERR: 16.02%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 8
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко 2026-04-30
НОВИНИ ПРАВДИ: блог Олешко 2024-09-16
НОВИНИ ПРАВДИ: блог Олешко | ПОВІСТКИ МОБІЛІЗАЦІЯ ТЦК 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Зеленський: Ми не готові до компромісів, які ведуть до порушення територіальної цілісності!Ключова фраза ідіота «не готові». Тобто, колись може будемо готові, а зараз не готові. Ну от знищать повністю інфраструктуру Києва… До речі, а як там Курщина? Може обміняти її на Донбас? 😂Мені цікаво почути від Зеленського не про землю, а про життя. Ми не готові втрачати людей чи готові?Я опублікував цей текст вперше в 2024 році на цьому каналі. Небажання японців завершити війну раніше довело їх до повної капітуляції з численними жертвами. Повторю знову: Довгий та затягнутий шлях Японії до миру. Ті, хто був за мирні переговори задовго до трагедії ядерного удару, щоб зупинитись вчасно, були в меншості. Хірохіто - Імператор Японії, був глибоко стурбований рішенням помістити продовження війни попереду дипломатичних зусиль у тексті указу, і наступного дня, порушуючи старовинний протокол, поставив пряме питання про це главам армії та військово-морських сил. Коное швидко втрутився і переконав Хірохіто запросити їх на приватну конференцію, де імператор наполягав, щоб мирні зусилля тривали до останньої можливості.Тим не менш, всі учасники імператорської наради були єдині в тому, що війна краща за дипломатію. Барон Йосіміті Хара, президент Імператорської ради та представник імператора, провів особисте опитування учасників конференції, і отримав у відповідь думку про те, що війна є єдиним порятунком у цій ситуації.На початку 1945 року, після чергової програної битви, імператор Японії розпочав серію індивідуальних зустрічей із урядовцями з метою обговорити хід війни. Усі, крім одного, радили продовжувати війну. Винятком був колишній прем'єр-міністр Коное, який наполягав на веденні мирних переговорів. Імператор Хірохіто вважав, що рано чи пізно мирні переговори неминучі, але збройні сили мають здобути десь суттєву перемогу, щоб посилити позиції країни на переговорах. З кожним минулим тижнем це ставало все менш і менш ймовірним. Союзниця-Німеччина зазнала поразки і капітулювала у травні 1945 року. У квітні Радянський Союз відмовився продовжувати термін договору про нейтралітет. У червні кабінет міністрів провів переоцінку військової стратегії, твердо вирішивши боротися до останньої людини.Наступного дня лорд-охоронець друку Коїті Кідо підготував чернетку документа, в якому підбив підсумок безнадійної військової ситуації та запропонував розпочати переговори. У приватній обстановці імператор схвалив його і дозволив Кідо поширити документ серед найменш войовничо налаштованих урядовців. У середині червня уряд погодився спробувати залучити Радянський Союз як посередника при переговорах про мир, хоча не раніше того, як їх позиція на переговорах покращиться після відбиття вторгнення американських військ на самі Японські острови.22 червня Хірохіто знову порушив вікову традицію і прямо звернувся до свого уряду: «Я бажаю, щоб конкретний план закінчення війни, незважаючи на поточний курс, був негайно вивчений і почали робитись зусилля для його втілення». Спроба використовувати Радянський Союз як посередника не вдалася: союзники були тверді в рішучості не погоджуватися ні на що, крім беззастережної капітуляції через погіршення ситуації Японії на фронті, а до кінця липня 1945 р. ні імператор, ні уряд не були готові розглядати цей варіант.Після атомного бомбардування Сполученими Штатами Америки Хіросіми та Нагасакі міністр імператорського флоту Міцумасу Йонай і міністр закордонних справ Сігенорі Того порадили імператору оголосити про беззастережну капітуляцію. Однак офіцерами Міністерства армії, а також службовцями Імператорської гвардії в ніч на 15 серпня була спроба державного перевороту з тим, щоб перешкодити капітуляції. Змовники зазнали невдачі і вчинили самогубство. Хірохіто 15 серпня по радіо звернувся до нації та оголосив про капітуляцію Японії. @NovynyPravdy
Тепер у Володимира Зеленського в суді буде два адвоката! Не тільки Іван Баканов, але й Андрій Єрмак. Так, Єрмак як і Баканов рапортом став адвокатом. В армію йти не схотів на фронт. Для чого? Щоб уникати кримінальної відповідальності. 1. Процесуальний щит. Статус адвоката дає професійні гарантії: адвокатську таємницю, спеціальний порядок доступу правоохоронців до документів і електронних носіїв, ускладнений порядок обшуків і вилучень.2. Контроль над інформацією. Усе, що він робить у межах адвокатської діяльності (консультації, листування з клієнтами), підпадає під адвокатську таємницю. Це різко зменшує можливості слідства отримати докази опосередковано.3. Юридична легітимація контактів. Зустрічі, дзвінки, переписка можуть бути оформлені як «адвокатська діяльність», а не як неформальні або потенційно підозрілі контакти.4. Позиційна перевага. Він отримує глибший і формалізований доступ до процесуальних механізмів, знає, як і де «вузькі місця» у кримінальному провадженні.І це дуже дивно, чому його не помічає ТЦК? Інших адвокатів бандити з легкістю бусифікують. @NovynyPravdy
Чому Зеленський відмовився від миру, війну продовжили ще на 4 роки? І це лише один відомий, лише офіційний. Коли людина за 4 роки заробила 37 млрд доларів. Як гадаєте скільки вони можуть вливати грошей в європейських політиків, в грантожерів, в тому числі наших? Щоб вони запевняли, що війна єдиний варіант, інакше буде війна в Європі та інша лабуда. А тепер уявіть, скільки заробляє Зеленський через таких як цей чех, через Міндіча з його «Фламінго» та багатьох інших. Он Стерненко (як прокладка) тільки десятки мільйонів доларів піднімає на дронах. От кого мені тільки не зрозуміти, так це бідних дурнів, які готові сидіти без світла, страждати в окопах, лишитись здоровʼя та життя заради торгівців зброєю, які сидять з мохіто на своїх приватних яхтах. Чеський мільярдер заробив десятки мільярдів на війні росії проти України, — BBG📌 Статки Міхала Штрнада різко зросли до $37 млрд після успішного IPO оборонної компанії Czechoslovak Group (CSG) — це близько 10% економіки Чехії.📌 CSG є одним із ключових постачальників боєприпасів і бронетехніки для України, а попит на озброєння став рекордним саме після російського вторгнення.📌Штрнад — найбагатший у світі оборонний магнат і третій найбагатший мільярдер до 40 років. @NovynyPravdy
Близько 16.00 на пункті пропуску Ужгород-Вишнє Нємецьке на українсько-словацькому кордоні стався резонансний інцидент.Із боку Словаччини в Україну заїхав рейсовий автобус Кошице-Свалява, який віз пасажирів додому.Під час прикордонного контролю з’ясувалося, що водій автобуса перебуває в незаконному розшуку ТЦК. На місце викликали поліцію для з’ясування обставин.Далі події розвивалися стрімко: • водій зачинився в автобусі; • здав назад; • пролетів повз прикордонника, який не встиг підняти бар’єр.🏃‍♂️ Біля зони duty free між українськими та словацькими прикордонниками чоловік: • кинув автобус, повний пасажирів, • втік у бік Словаччини, фактично залишивши людей на нейтральній смузі.За наявною інформацією, водій утік без жодних документів - усі вони залишилися на українському боці.🇸🇰 Наразі чоловік перебуває у словацьких прикордонників. Поки невідомо, чи передасть словацька сторона водія українським правоохоронцям.🔎 З’ясовуються деталі його подальшої долі та правова оцінка інциденту. Красава мужик! Вирішив не здаватись в лапи ухилянтів з ТЦК. @NovynyPravdy
Ряжений клоун з офісу президента Андрій Коваленко в Києві знову мілітарі форму напялив. Розповідає, що «Зі світлом і теплом важко, але ворог не досягне своєї головної мети - знищити енергетичну систему. росіяни планували, щоб світла і тепла вже не було тижнями. В них не вийде. Легко людям не буде, але все пройдемо.»Перший коментар під його відео:«В мене питання шановний, наскільки ви в контакті з реальністю, бо останнім часом ваш спіч схожий на проповідь голови якоїсь секти. Вам не здається що цілі досягнуті, з Києва виїхало 600000 людей, і це початок. У багатьох немає опалення, і давайте правді в очі дивитись у всіх і не тільки Киян, немає світла. Але якщо говорити про ціль знищити Київ до рівня Алепо, ну так ви праві поки не досягли.»«Якщо він наважиться бути в контакті з реальністю - він втратить це місце. Зеленський не любить адекватних і порядних людей.»«Подивишся говорящі голови і відразу виявляється - ворог то ніфіна не зробив, у нас все супер, та й взагалі перемагаємо👍🤦 маніпулятор-пропагандист.»@NovynyPravdy
«Краще би ти здохла падла, дитина просто ще не розуміє краще б ти здохла»: Командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Михайло Сидоренко веде розмову з колишньою дружиною. Генерал перебуває в психічно неврівноваженому стані. Як на мене така людина зараз не може командувати військом. Тут погрози генерала Сидоренка щодо моїх квартир. Моїх! До яких він жодного відношення не має.Цікаво так вийшло- пана Сидоренка аж викручувало, що в мене є своє житло у Львові, яке я виплатила ще до початку повномасштабки.Ще до початку стосунків з ним, за рік до весілля я взяла в розтермінування ще дві квартири, мала свої збереження, продала авто, яке стояло, поки я була на війні, підзбирала бойові виплати, які пересилала другу, який мені їх міняв на долари, складала все докупочки. Сидоренка дуже тригерили ті мої квартири, він неодноразово казав: «Нічого собі, три квартири у Львові, а не зажирно?» Ну змагався він зі мною у всьому.Але цікавий момент) За весілля заплатила я (бо генерал, як завжди, дуже хитрий). І уявіть собі, подаровані на весілля гроші він мені ДОЗВОЛЯЄ оплатити як один з останніх внесків за одну квартиру. Дозволяє🤣 Розумієте схему-і за весілля не заплатив, і подаровані гроші «великодушно» дозволив оплатити як останній, один з 12 внесків за мої майже виплачені без нього квартири. А потім - (барабани!!!)- він мені каже, що буде судитися зі мною за квартиру, щоб залишити щось Софійці. Знову ж хитро) І вовки ситі, і вівці цілі) і весілля зробила я, і подаровані кошти дозволив оплатити, і ще й тепер за мій кошт хоче лишити Софійці частку🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Написав, що про Діану подбав-це старша донька (не дбав і ніколи їй не допомагав), а тепер Софійці хоче «помагати» моїм коштом🤣🤣🤣 Яке він відношення має до моїх квартир, коли вони бралися коли він був мені ніким) Ок, можемо поділити той внесок з весільних грошей 🤣🤣🤣🤣🤣 ото цирк. Генерал ділить те, що йому не належить. Та звичка красти сумки, яку він мав в молодості, і за що його татові зламали щелепу, таки його не полишає. І в мене сумку-баул теж вкрав🤣 Цирк на дроті! Ця людина мені нічого не дала, за весь час шлюбу було 2 транзакції по 10 тис грн на продукти, решта - все на ремонт в його квартирі в Глевасі. Особисто мені-ніколи і нічого не переводилось і не давалось, раз в рік подарунок на День Народження-все. Такщо питання «купатись в грошах» з генералом - в моєму випадку неправда.Хоч би не позорився, буде він частку в моїй квартирі визначати, бо там весільні гроші, з весілля, оплаченого мною, щоб лишити щось Софійці 🤣🤣🤣🤣 Бляха, ото чорт хитрий🤣 Шкода мені ту коханку Надю трохи навіть, хоча то і безпринципна аморальна жінка, яка жила з одруженим, але трохи шкода. Вона не розуміє куди попала і яка плата на виході, якщо захоче піти від абʼюзера. Він її завів в корупційні схеми, купили разом квартири, які зареєстрували на її родичів, в них буде скоро дитина-а це залежність, зі мною він теж так «спішив» аж «себе не контролював», підмутив їй посаду в своїй підлеглості, роблять в Харкові ремонт- все ж робиться, щоб нова ЖЕРТВА не втекла, була залежна, з почуттям вини, і просто так його не здихалася якщощо. ТАК, ВОНА НЕ КОХАНА ЖІНКА, А ЖЕРТВА, ЯК І Я, І ЯК ВСІ ІНШІ. Вона йому вже футболочки купляє, бо він ниє, що платить багато аліментів🤣 Але ж на старшу доньку він рік не платить, помагатор. Я від нього нічого не мала, мені його нічого не треба, машину, куплену мені дааавно йому віддала, але свого я теж не віддам, з якого переляку генерал приписує себе до моїх квартир? Всі оплати робилися з моєї картки, на якій була достатня сума коштів задовго до шлюбу)))) Мамкин дільожнік. Це реально гопнік, він хоч щось в житті зробив чесно? @NovynyPravdy
Викрали силою чоловіка на очах жінки з дітьми, одній всього 15 днів, іншій два рочки. Діти дивились як їх батька валять на землю мусора, які не хочуть йти на фронт. Видно, що родина бідна, їздить на Жигулі. Покидьки режиму тварини Зеленського. Як гадаєте, чи піде в СЗЧ ця людина чи буде захищати недодержаву?Наша "героїчна" поліція, м. Чернігів.Нас зупинили через те, що номерний знак був вкритий снігом.Ми їхали з лікарні, де оглядали нашу найменшу дитину, якій лише 15 днів. У машині також була наша донька 2 роки 9 місяців.Після перевірки по базі мій чоловік "засвітився червоним". На момент затримання тривала повітряна тривога. Машина - старі "Жигулі", на вулиці -15°С, у салоні було холодно. Для новонародженої дитини перебування в таких умовах єнебезпечним.Ми неодноразово просили скласти адміністративний протокол затримання, адже, як відомо, у такому випадку людину не можуть утримувати понад 3 години. Поліцейські повідомили, що протокол нібито складено, однак мій чоловік такі не був відпущений. Його досі утримують у ТЦК, а побачитись із ним я не маю можливості.Мене з двома малолітніми дітьми залишили саму на місці зупинки. У поліцейську машину я відмовилась сідати з міркувань особистої безпеки, оскільки перебувала у стані сильного стресу, з немовлям на руках, без чіткого розуміння подальших дій та гарантій нашої безпеки.Ми неодноразово пояснювали, що немовля не може довгоперебувати на холоді, просили врахувати обставини та піти назустріч. У відповідь почали говорити про застосування кайданків.Мій чоловік запитав:«Я від вас тікаю? Я щось украв? Навіщо кайданки?»Поліцейські вимагали, щоб він сів у їхній автомобіль і залишив мене з двома малими дітьми на місці. Чоловік відмовився, оскільки:у мене немає водійських прав;я маю епілепсію, і залишати мене саму з дітьми небезпечно; він не міг просто покинути свою сімʼю в такій ситуації.Після цього підїхало ще кілька патрульних машин, поліцейських стало багато.Мій чоловік не тікав і не чинив опору, він лише наполягав на тому, що не може залишити дружину з двома малолітніми дітьми.У результаті його повалили на снігі почали надягатикайданки.Усе це відбувалося на моїх очах і на очах нашої доньки 2,8 років. Дитина кричала «Папуля», у неї почалася сильна істерика, оскільки вона бачила, що відбувається з батьком.Коли я намагалася вийти з автомобіля з немовлям на руках, у той час як мого чоловіка качали по снігу прямо перед нами, поліцейські зачиняли двері машини.Коли я почала голосно кричати, на мій крик збіглися люди.Після появи свідків мого чоловіка дуже швидко силоміць помістили в поліцейський автомобіль та негайно повезли доТЦК.Після цього на місці залишилася лише одна патрульна машина. Люди, які стали свідками події, намагалися заступитися за мене та дітей, пояснювали, що ситуація є небезпечною та неправомірною. Проте, на жаль, це не даложодного результату. @NovynyPravdy
Вітаю. Щойно ви пройшли демо-версію жіночої мобілізації. Оцініть нашу роботу від 1 до 10 🥰Настав час розказати свою трешову січневу ситуаціюІду я на зустріч з подружкою, 2.01 всі ще відпочивають після НР, місто сонне. Я вже задумалась що будемо обговорювати, куди підемо обідати... Настрій бомба-ракетаЗупиняє мене поліцейський за перевищення швидкості( Думаю «ну штраф, окей», але тут починається ппцПробиває мене по базі - а я у РОЗШУКУ. Отут я офігілаДо мене в авто сідає патрульний і ми слідуємо за його колегами до місця призначення... Щоб заїхати на територію мене пересаджують в службову машину і тут я бачу що ручки, щоб вийти з авто немаєВ ТЦК все вже пройшло нормально, сказализвернутися по місцю реєстрації та оновити дані.Я оновила дані через Резерв+, мене онлайн зняли зрозшуку, штраф 8500 - треба сплатити протягом 20днів. Але прикол в тому що дані для оплати не прийшли. Тепер не знаю що робити, далі сума збільшиться вдвічі, а потім ще вдвічіКаже, от Вам копія штрафу, але зараз приїдуть співробітники ТЦК для вияснення Вашої ситуації... Що в мене відібрало мову це нічого не сказати.Підʼїжджає ще патрульна машина, підпирає мене ззаду, ще один поліцейський представляється і показує документ на мій розшук (P.S. я лікар).Ну а щоб остаточно посіяти паніку приїжджає третя машина і стає попереду моєї.Картина маслом- 5 поліцейських біля мого вікна, включені мигалки трьох патрульок. І фіналочка - «нам треба доставити Вас у найближчийТЦК» @NovynyPravdy
Про Буданова країна вперше почула з приголомшливого скандалу незадовго до війни. Тоді виявилося, він напару з Гогілашвілі (громадянин росії був) мешкали в величезному маєтку, який належить В’ячеславу Стрелковському – теж громадянину росії, який носить почесний титул «короля обналу», є мега-крупним відмивачем коштів (карна справа за ухиляння від сплати податків на 764 млн грн). Усі так звані «податкові скрутки» - вотчина Стрелковського.Що головний розвідник країни забув у маєтку мафіозі з триколорним паспортом, країна ні тоді, ні зараз воліє не знати й не задумуватися. Так само ніхто ніколи не спитає за з голови узяті прогнози на кшталт: «Росія не має планів вести війну у 2025 році», «У ворога вичерпуються ракети» (2022),«Щоб зруйнувати конструкцію такого рівня, як Каховська гребля, потрібні десятки тонн вибухівки, правильно розташованої, вони не готові на це",«Ми зайдемо в Крим узимку 2023»,«Наприкінці 2023 буде повернення до кордонів 1991 року»,«росія все хоче закінчити до кінця 2025 року». @NovynyPravdy
Бізнесмен Сергій Ваганян, який ховається закордоном заявив, що ексголова СБУ Баканов влаштував свій «шлагбаум» на зерні і готовий дати свідчення НАБУ. Ваганян розповідає, що і після зміни влади і приходом до СБУ Івана Баканова, той разом Андрієм Наумовим взяв під контроль сектор зерна і за відсутність штучних проблем у бізнесі доводилося платити. Спочатку "подяка" виражалася у купівлі меблів для особистого житла Наумова та будинку Баканова, оплаті рахунків, допомозі на благодійний фонд СБУ, потім апетити почали зростати. У запити Наумова і Баканова стали входити придбання автомобілів, у тому числі і броньованих (вартістю близько $2 мільйонів), дорогі подарунки, техніка для відпочинку – снігоходи, квадроцикли, а також яхти (вартістю близько $1,5 мільйона), ювелірні прикраси. Але, за словами підприємця, згодом "куратори" встановили "абонплату" у вигляді щомісячної суми готівкою, яка передавалася особисто в руки і залежала від обсягу проданого (експортованого) зерна і суми отриманого прибутку. Ваганян стверджує, що з часом розмір "подяки" досяг 30-50% прибутку і вимірювався мільйонами доларів.Також Ваганян стверджує, що його хотіли зробити губернатором Одещини і вимагали за це $20 млн готівкою.Син Баканова сьогодні працює в СБУ. @NovynyPravdy@NovynyPravdy