На засіданні за закритими дверима в Лондоні було вирішено, що Україна не повинна йти на жодні мирні переговори і має вести війну мінімум до кінця 2026 року.Про це повідомила голова ГО ЦПК, яке фінансується Фондом "Відродження Сороса", Дар'я Каленюк, повертаючись з цієї зустрічі за закритими дверима в Лондоні.Каленюк повідомила, що за оцінками англійців РФ втрачає до 150 солдат при захопленні 1 кв. км України, а тому важливо продовжувати війну, щоб "росіяни скінчились". Каленюк не повідомила скільки українців гине при цьому.За словами Каленюка, у Лондоні вирішили, що потрібно посилювати удари по нафтопереробних заводах вглиб РФ і що для України це має бути головним акцентом.У зв'язку з цим Каленюк заявила, що українцям варто готуватися до дуже "брутальної" зими 2026-2027 без тепла і світла, але це «издержки» головної мети - удару по Росії.На запитання, як Каленюк потрапила на зустріч за закритими дверима в Лондоні, вона відповіла, що "до неї є довіра» - Ростислав Шапошніков. Ніхто з рідних гротожерки Каленюк не мобілізований та не задіяний на фронті. @NovynyPravdy
Чергова українка - співачка не витримала. Недодержава та Зеленський забрали в неї батька, брата, а тепер й її чоловіка, який не мав бронювання Мінкультури як Тарас Тополя та Святослав Вакарчук. І все це в часи, коли режимні пропагандисти виступають на Євробаченні, замовчують правду і атакують за це тих, хто каже правду. Але нагадаю. Свавілля ТЦК - це Зеленський та партія війни. Вони готові пожертвувати всіма нашими рідними заради заробітку на зброї. Якщо не спинити Зеленського і партію війни (Стерненко і Ко), то вони позбавлять вас батьків, чоловіків та братів по черзі. Вони так знахабніли і до такого дійшло саме через ВАШЕ МОВЧАННЯ, бо ви вдаєте що все нормально, що так і повинно бути.я довго мовчала, боячись втратити частину аудиторії, або понести репутаційні втрати як артист, але цей день настав: мені похуй.я проти бусифікаціі. проти ТЦКшного беззаконня.рік тому я поховала мого батька. дивилася на нього в труні в військовій формі.8 місяців назад в бус запхали мого брата, з тих пір я його не бачила.вчора по дорозі на концерт поліцейські зупинили наше таксі і разом з тцк витягнули з машини мого хлопця, мого звукорежисера, мого продюсера, мою душу, частину мене.в батька була грижа, але влк рішило що це не проблема. через перенавантаження йому стало гірше, від грижи він і помер. але «по бумажкам» вийшло так, що це не в наслідок бойових дій, тому наш сім’я не отримала навіть компенсацію за похорон, не кажучи вже про виплати. мій брат не отримав право на відстрочку через смерть військового батька, знову ж-таки бо «по бумажкам»по брату теж визнали, що він придатний, чисто візуальноя постійно задумуюсь , як ми прийшли до такого? в перші місяці війни я, бачивши людей у формі, дивилася на них з захватом, з повагою та безмежною вдячністю. я знаю, що такі військові, що заслуговують такого відношення, ще є, і серед них багато моїх друзів та знайомих. але зараз, коли я бачу людей в військовій формі на вулиці, у мене неконтрольовано виникають тривожність та відраза… ніяк не розумію, члму нарешті не змінять форму для ТЦК, нападники не мають носити однакову форму з захисниками
@NovynyPravdy
Друг і бізнес-партнер президента Тимур Міндіч використовував для збагачення зе-династії не тільки високопосадовців. З розшифровок НСРД, проведеного НАБУ, вдалося дізнатись, що націоналізований державою Банк Сенс став по суті общаком. Джерелом грошових добрив для схем. Для цього, як видно з розшифровок, Міндіч визначив кандидатури до наглядової ради банку, які потім і були призначені.Зрозуміло, що крім "друг президента", інших посад у нього не було, тому виконували корупційні накази посадовці. і тут варто називати ім'я. Підбором кандидатур в наглядові ради від держави займається міністерство фінансів. Цей обов'язок покладений на заступника міністра Юрія Драганчука.Драганчука називають правою рукою міністра Марченка, причому не тільки в офіційних справах.Драганчук подав від держави на посаду члена наглядової ради Укргазбанку Яну Ісаківну Бугримову, співзасновницю і керівницю ТОВ "У4 Україна" (код ЕДРПОУ 42598896). А за даними YouControl, Драганчук у минулому був вигодонабувачем цієї ТОВ, діловим партнером Бугримової. Тобто, чистий конфлікт інтересів. До речі, в медіа зустрічались і питання щодо відповідності статків задекларованим доходам, проте в усіх випадках немає реакції НАЗК - не бачать чомусь і все.Яка саме роль була відведена Драганчуку у формуванні наглядової ради Банку Сенс з людей Міндіча, можна хіба здогадуватись з огляду на функціонал його посади. Гадаю, НАБУ має поставити йому багато запитань. І не тільки про Банк Сенс, а і про інші наглядові ради, з яких викидали незалежних від зе-влади членів. І якщо він був лише виконавцем корупційних наказів, то важливо зробити так, щоб у майбутньому усі посадовці навіть думати боялись ставати такими виконавцями - це надважливо для держави, яка хоче стати європейською.
«Те, що зараз відбувається з Дубінським — це вже надто відвертий злочин Зеленського та його режиму.Народного депутата, політика, журналіста і просто людину відкрито, не соромлячись, збираються вбити за критику особисто Зеленського.Для реалізації цього задуму Дубінського вирішили перевести із слідчого ізолятора, де він наразі утримується без вироку за сфальсифікованими обвинуваченнями вже три роки, до колонії, де відбувають покарання вже засуджені люди. Ба більше — до колонії в Сумській області, що робить практично неможливим доступ до нього родичів та адвокатів.Уся правова практика України не знає випадків, коли людину відправляли до місць відбування покарання без призначення самого покарання.Це настільки кричуще незаконно, як і сама підозра, в якій йому ставлять у провину критику політики Зеленського, а також пропозицію дотримуватись нейтрального статусу держави — прямо відповідно до Декларації про суверенітет України.Скасування Конституції та виборів уже давно стало реальністю. Вбивства мирних громадян мілітарними загонами садистів ТЦК — теж уже буденність.Але вбивство політичного діяча за критику Зеленського — це вже занадто навіть для них. Справжній божевільний кураж мародерів, які остаточно втратили глузд.Кожен, хто причетний до цього злочину, не сховається. І не виправдається тим, що «не знав».»
Йшов я вчора пізно ввечері темною вулицею десь між Подолом і Лук’янівкою. Половина ліхтарів не працює, асфальт мокрий, у калюжах плавають недопалки, пакети, якась гидота. Місце таке, де навіть місцеві бомжі зайвий раз не затримуються — проходять швидко і мовчки.І тут із підворіття — голоси.Спочатку не звернув уваги. Потім щось зачепило. Інтонації знайомі, але не одразу зрозумів чому.Зупинився. Придивився.Стоять четверо. Курять. Одна пляшка на всіх. Виглядають пом’ятими, змученими — як обісрані коти після дощу, яких навіть ті ж самі бомжі обходять стороною, щоб не чіпляти на себе чужу безнадію.Підійшов ближче.— Ого… а ви тут часто збираєтесь?Один з них глянув на мене швидко, знизу вверх:— А що, місце зайняте?Голос. Десь я його вже чув.І тут починає складатися.Я ще раз подивився уважніше.— Стоп… це ж…Той криво посміхнувся:— Ну давай, договори вже.І тут доходить.— Притула?Він знизав плечима, ніби це вже не мало значення.Я перевів погляд на інших — і пазл остаточно зібрався.Берлінська стоїть трохи осторонь, мовчить, дивиться кудись у темряву. Стерненко нервово курить, наче йому холодно, хоча тепло. Береза просто дивиться на всіх так, ніби вже все зрозумів раніше за інших і йому від цього тільки гірше.— Нормально вас занесло, — кажу.Ніхто не сміється.Береза тихо:— Тут хоча б тихо. Ніхто нічого не питає.Стерненко додає, не дивлячись:— А якщо й питають — то не в очі.Притула дістає телефон з розбитим екраном, тупо дивиться в екран кілька секунд, блокує і важко зітхає:— Раніше писали «дякуємо за дрони, ви герої». Зараз або мовчать, або…— Або питають, коли ми здохнемо, — кидає Береза і регоче, аж фільтр з сигарети випадає.Берлінська нарешті відкриває рот, сухо і з таким виразом, ніби їй тільки що в рот плюнули:— Або взагалі не хочуть чути відповіді. Бо знають, що замість дронів там був ремонт мого «Лексуса», кава з лате-артом і кілька хороших вечорів з дівчатами, які сучки забули тепер типу як мене звати. – І чим ти зараз займаєшся, Маша? — питаю я.Берлінська криво посміхається беззубим ротом, затягується сигаретою і відповідає:— Пробувала піти проституткою… Але одна кончена сука, в якої брат загинув на виставці в Чернігові, спеціально мене вистежила і разом зі своїми братками вибила всі зуби. Сука.Вона спльовує кров’ю на асфальт і додає тихо:— Тепер навіть нормально полизати не можу. На панель більше не беруть. Тиша.Ніхто не сперечається.— Це ще нічого, пацани… Я тепер взагалі в підвалах на Оболоні бомжую. Вдень тікаю від дебілів які мені донатили і носили тоді футболки «русоріз», тікаю як пацюк, а вночі сплю в одному спальнику з алкашами і колишніми «ТЦКшниками», які мене колись в коментарях називали героєм. Вчора один дядька мені дав триста гривень «за мінет»… я їх пропив за два дні. Він спльовує і додає зовсім тихо:— Тепер навіть у телеграмі з фейкового акаунта сижу і сам собі донати кидаю, щоб не здохнути остаточно морально, так хочу повернутись в ті часи. І всі четверо знову вздихають — тихо, безнадійно. Я стою і розумію, що це не розмова — це якийсь залишок після розмов привидів які опинились в іншому для себе світі. — І що далі? — питаю.Притула знизує плечима:— Та нічого. Стоїмо.І після паузи:— Звикаємо, що тепер можна просто стояти, а не грати роль.Хтось тихо усміхнувся, але без радості.Я вже хотів щось сказати, але не знайшов слів.Поліз у кишеню, намацав дрібні гроші — і одразу зрозумів, що це буде виглядати як знущання. Не дістав.— Ладно, — кажу. — Бувайте.Вони навіть не попрощались. Просто кивнули.Я розвернувся і пішов далі.Коли озирнувся — вони стояли так само: четверо людей у темному дворі, без камер, без ролей, без пояснень.І виглядали не як “обличчя”, а як люди, які вже не дуже розуміють, ким вони тепер є.
Бандити підрозділу ЗСУ "Вовки да Вінчі" Аліни Михайлової «Мерседес» та комбата Філімонова «Ролекс» жорстко побили та викрали хлопця у Сінельниковському районі Дніпропетровської області за те, що він відмовився продати їм алкоголь та закрив магазин.А також напали на стару жінку та погрожували її розстріляти. На відео видно, як четверо чоловіків вночі вриваються до магазину, витягують звідти молодого хлопця та жорстоко його б'ють, після чого засовують його до багажника пікапа та їдуть геть.Свідки заявляють, що після цього постраждалий зазнав катувань та був викинутий на околиці міста. Конфлікт, за їхніми словами, стався через те, що військовим сказали, що магазин закритий і не продавав алкоголь.Також повідомляється, що правоохоронці не можуть притягнути військових до відповідальності, оскільки їхні командири заявляють, що вони "на нулі" або "пішли у СЗЧ".Поліція повідомляє, що відкрила кримінальне провадження та веде розшук злочинців. Також, за словами поліції, побитий хлопець був знайдений без свідомості. Аліна Михайлова та її коханець комбат Ролекс ніяк не коментують цей злочин та покривають своїх бандитів. @NovynyPravdy
Іван Бєдний:"Люди, нас найобують. Сьогодні, 23 квітня 2026 року, я хоронив свого друга, який загинув на Сумщині від удару російського дрона. Мій друг, служив у 107 бригаді ТРО, працював у групі евакуації (на квадроциклі вивозив поранених або полеглих побратимів). Виконував він свої завдання без РЕБу, без супроводу якихось дронів чи антидронових засобів. А знаєте чого він був без цього? — бо немає у нього цього. Воює з тим, що є.Він в армії з 2021 року, брав участь у бойових діях від початку повномасштабного вторгнення, мав важкі поранення, але у нього немає мерседесу за 60 000$, немає галочки в інстаграмі, він не їхав за кордон у відпустку, не давав інтервʼю більше, ніж був на передовій. І найголовніше тут те, що він не збирав з людей гроші.Зараз, я побачив рілс від цієї пані і жахнувся. Відпустка за кордоном? Ну ок, вона військова, закон цього не забороняє і зарплата дає можливість. Тут без питань. Брекети, татуювання, косметичні процедури, брендовий одяг? Ооо, а це уже цікаво. Я не слідкую за брендами, але помітив, що на пані Аліні окуляри від бренду YSL, орієнтовна вартість яких 15000 грн. А це, + - 1 фпв дрон. бо якийсь % на РЕБ. Не виключено, що її використовують, бо вона медійна, має аудиторію, якій потім можна буде продати якогось кандидата або ж з неї зробити цього кандидата і вирішувати свої питання. У мене немає слів просто. Жінка проводить збори, каже, що всі мають воювати і тд. А сама транслює інше. Цікаво те, що їй та таким як вона, війна вигідна, бо: має вплив, популярність, гроші, авторитет. До війни у неї цього не було і після війни теж не буде, тому логічно, що для покращення свого рівня життя, треба щоб війна тривала.До чого я це все вів? Немає мотивації воювати, донатити, захищати Україну, знаючи про такі факти. Найгірший ворог України, знаходиться глибоко в тилу, але до цього треба дійти ще…."
Щодо вбивства ТЦК з метою самооборони…
Суть пісні. 1. Конфлікт із владою«Шериф» — це символ влади, системи контролю та тиску.Головний герой — людина, яка вступила в конфлікт із цією системою.Він каже:👉 «Я застрелив шерифа, але не стріляв у помічника»Це спроба відокремити свій вчинок від тих звинувачень, які на нього навішують.⸻2. Самооборона, а не злочинКлючова лінія:👉 «Клянусь — це була самооборона»Герой наполягає, що діяв не як злочинець, а захищаючись.У пісні є момент, де шериф сам наводить на нього зброю —тобто це не агресія, а відповідь на загрозу.⸻3. Тиск і переслідуванняРядки про те, що його «намагаються вистежити» — це про:систему, яка робить людину винною заздалегідьнесправедливі обвинуваченняспробу зламати або підкорити⸻4. Фраза про «зерно»Дуже важливий символ:👉 «Кожного разу, коли я садив зерно, він казав: знищ це»Це не буквально про рослини. Це про:ідеїсвободурозвитокШериф хоче «знищувати все на корені» — тобто контролювати й придушувати будь-яке зростання.⸻5. Фаталізм і карма👉 «Одного дня дно випаде»Це ямайський вислів:кожен, хто зловживає владою, рано чи пізно впаде.⸻🧠 Глибокий змістНа глибшому рівні пісня про:боротьбу особистості проти системинесправедливе правосуддяправо на спротивтиск держави/владисвободу як цінністьЦе типовий меседж реггі, який ніс Bob Marley:👉 система може бути несправедливою, а правда — на боці простої людини. https://youtu.be/APWhx97QvxE@NovynyPravdy
Соромно бути з Зеленським. Це клеймо. Точка. Ви, грантожерне кодло, яке присмокталося до сьогоднішньої влади, постійно намагаєтеся зробити «бути з Януковичем» синонімом ганьби. От він був у Партії Регіонів, от він «зрадник». Бляха, та ви серйозно?Порівняйте.Бути з Януковичем сьогодні виглядає як норма. А от бути з Зеленським та зі Слугами народу — це вже ганьба. Чиста, неприхована. Брати нагороди від Зеленського в 2026-му — це ганебно. Співати, волонтерити, посміхатися в камеру і брати «відзнаки» від людини, під якою країна тоне в корупції та крові, а опонентів переслідують за політику. Мовчати в одному кабінеті, коли друзі президента розкрадають усе, що можна, — це ганьба.Янукович у порівнянні з ним — ще нормальна людина. Принаймні не наркоман. Принаймні не відправив тисячі хлопців марно гинути на Курщині через власні амбіції, піар і стратегічну тупість. Небесна сотня? Та при Зеленському скоро буде Небесний мільйон. ТЦК вбило людей вже мирних більше ніж Беркут у 2014 році. І де майдан? Де чай і термоси? Суки лицемірні. Та краще б лишався Янукович, ніж криваве кодло на чолі з Зеленським, при якому ця країна сьогодні в повній дупі. Він не влаштував цирк, у якому ціле покоління української молоді заплатили життям за те, щоб хтось міг далі грати в «президента-воїна» на камеру.Ті, хто сьогодні люто клеймить «регіоналів» і при цьому сидить у владі Зеленського або годується з його рук — ви не патріоти. Берете у Зеленського нагороду? А чого ж не питаєте його про «регіонала Єрмака» і «регіонала Тататрова»? Га, Берлінська і Стерненко?Ви просто пристосуванці нового ґатунку. Сьогоднішні. А тому — набагато брудніші.Бути з Зеленським у 2026-му — це не «про Україну». Це про те, щоб закривати очі на кров, корупцію, репресії та провалені рішення, які коштували тисяч життів.Історія все розставить по місцях. І тоді вже не буде значення, хто був «з Януковичем». Буде значення, хто мовчки підтримував цей режим.@NovynyPravdy
Повалення режиму Зеленського та партії війни неминуче. Скільки разів в історії України влада змінювалась через революції та перевороти?Коротко і по фактах:📌 Якщо брати лише сучасну Україну (після 1991):• 2004 — Помаранчева революція → перегляд результатів виборів• 2014 — Революція гідності → втеча президента Віктор Янукович. 📌 Якщо ширше (історія):• 945 — повстання проти князя ІгоряПричина: надмірні податки (данина)• 1113 — повстання в КиєвіПричина: борги, лихварство, соціальна несправедливість→ до влади приходить Володимир Мономах• 1648 — повстання Богдан ХмельницькийПричина: утиски козаків, релігійний та національний тиск• 1768 — КоліївщинаПричина: соціальне та релігійне пригнічення селян• 1917–1921 — серія змін влади:– Центральна Рада → причина: розпад імперії– переворот Павло Скоропадський → причина: підтримка німців, слабкість попередньої влади. – Директорія Симон Петлюра → причина: повстання проти авторитарної влади. Рада → гетьманат Павло Скоропадський → Директорія Симон Петлюра→ люди просто хотіли стабільності будь-якою ціною. 👉 Разом: ~8–10 випадків⚖️ Висновок:Майже завжди причина одна і та ж у різних формах:несправедливість + тиск влади + втрата довіри.Коли це накопичується — система ламається.@NovynyPravdy