Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НОВІ ПЕТРІВЦІ +
Añadido 06 ene. 2025

НОВІ ПЕТРІВЦІ +

@novipetrivtsi
Número de suscriptores: 13 410
Fotos: 4,380
Videos: 343
Enlaces: 4,300
Descripción:
📥 Замовлення реклами/надіслати контент: @stakbuh 💵 Платимо гроші за унікальний контент. https://t.me/novipetrivtsi/9936 ↪️ Поділитися каналом з друзями: t.me/novipetrivtsi #ПетрівськаГромада #СтаріПетрівці #Лютіж #ГутаМежигірська #Вишгородськийрайон

👥 Número de suscriptores

13 410
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +203

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 946
Promedio/Día:: 8,480
Promedio/Tiempo:: 4,561
ERR: 36.88%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 4
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

НОВІ ПЕТРІВЦІ + 2026-02-14
НОВІ ПЕТРІВЦІ 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,670 26-03-26 05:49
Вітаємо нацгвардійців з професійним святом.Національній гвардії (НГУ) вже 12 років.Нацгвардія це не про охорону порядку та 3-тю лінію.Національна гвардія це:АТО/ОСС:Батальйон Азов Батальйон Донбас Батальйон Кульчицького Батальйон Крук 🔥 Які добровольцями одразу пішли в бої за Словʼянськ, Маріуполь, Ілловайськ.2022:💪 Бригада Азов:-Бої за Маріуполь, Азовсталь, Кремінну, Добропілля та інші населені пункти сходу України.💪 Бригада Буревій:-Бої за Київщину, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінну (Сєрєбрянський ліс), Борову, Купʼянськ.💪 Бригада Рубіж:-Бої за Київщину, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Бахмут, Борову, Кремінну.💪 Бригада Хартія:Бої за Ізюм, Купʼянськ, Сватове.💪 Бригада Червона Калина:Бої за Оріхів, Роботине.💪 Бригада Кара-Даг:Бої за Бахмут, Торецьк та інші населені пункти.Бойові бригади національної гвардії понесли великі втрати в боях за Україну та її свободу.Є тилові бригади, а є бойові. Які захищають Україну ще з 2014 року до сьогодні. Представників бойових бригад ви не побачите на «блокпостах», бо майже всі вони на сході чи півдні. Вони на блокпостах і не стоять 😅Маємо честь привітати представників цих легендарних бригад з цим важливим святом 🫡💛💙Переглянути відео присвячене Нацгвардійцям можна тут: https://youtu.be/rfMDC7lo79M?si=e2qzlaobzcgKzCuU
👁 3,590 26-03-21 05:28
🕯🥺 Сумна звістка…З глибоким сумом повідомляємо, що у Петрівській громаді відбудеться прощання із Захисником України —Вадимом Володимировичем Коротким, 1976 року народження.💔 Вадим Володимирович віддав своє життя, захищаючи рідну землю, нашу свободу та майбутнє. Його мужність, відданість і жертовність назавжди залишаться у пам’яті громади.📆 У суботу, 21 березня, просимо всіх небайдужих мешканців долучитися до вшанування Героя:🌿 О 12:15 — зустріч живим коридором із квітами на центральній вулиціс. Нові Петрівці. О 12:30 — відбудеться чин відспівування у Свято-Покровській церкві в центрі села.◾️ Після богослужіння похоронна процесія вирушить через вул. Захисників України до кладовища, що за музеєм.💔 Закликаємо всіх разом провести нашого Героя в останню путь —устелімо її квітами як символ вдячності за його подвиг.🇺🇦 Він віддав найдорожче за Україну — своє життя…Його ім’я назавжди залишиться серед тих, хто став на захист Батьківщини.🙏 Вічна і світла пам’ять Герою.Щирі співчуття рідним, близьким та побратимам.🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину
👁 4,220 26-03-16 17:26
💔 Знову у нашій громаді сумна звістка…З глибоким болем повідомляємо, що у середу, 18 березня 2026 року, Петрівська громада проведе в останню путь військовослужбовця, жителя села Нові ПетрівціДухоту Дмитра Володимировича, 2004 року народження, який загинув, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.Молоде життя, сповнене мрій і планів, було віддане за свободу нашої держави, за мирне майбутнє кожного з нас. Дмитро назавжди залишиться у нашій пам’яті як відважний Захисник, який до останнього подиху стояв на захисті рідної землі та свого народу.🙏 Просимо всіх небайдужих жителів громади гідно зустріти Героя живим коридором.Формування живого коридору розпочнеться о 10:15 вздовж центральної вулиці у селі Нові Петрівці до магазину «Мрія».Далі траурна процесія поверне у напрямку колишнього дитячого будинку «Любисток», де відбудеться церемонія прощання із Захисником.🕯 О 11:00 у церкві в центрі Нових Петрівець відбудеться чин поховання та відспівування за загиблим воїном.◾️ Поховання Героя відбудеться на кладовищі по вулиці Соборній, за музеєм.🌷 Закликаємо жителів громади прийти та устелити квітами останній шлях нашого Захисника, віддати йому належну шану, подякувати за подвиг і жертовність.У цей скорботний час висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Дмитра.Розділяємо ваш біль і схиляємо голови у глибокій скорботі.🕯 Вічна та світла пам’ять Герою!🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину
👁 6,500 26-02-22 14:56
На протязі всього тижня масниці (інша назва - колодій) жінки збирались в одній з хат громади, проводили традиційний ритуал за столом: брали колодку, клали її на стіл, розкладали молочно-борошняні обрядові страви: вареники, пироги, начинені сиром, сметану, млинці та інше. На стіл ставили пляшку з ритуальним напоєм і веселились.На другий день гурт цих же жінок брав з собою стільки колодок, скільки є неодруженої молоді в селі, і вирушав по селу, заходячи до хат, в яких жили неодружені хлопці або дівчата, але які вже були на порі одруження.Коли Колодієва жіноча громада заходила до таких у двір, господар не мав право її не впускати до себе в хату, оскільки боявся накликати цим на себе гнів Богів.Неодружена молодь, знаючи, що до неї в цей день прийдуть такі гості, звичайно ховалася, але її знаходили і колодку таки прив’язували. Ті, кому це робили, від колодки мали «відкупитися» гостиною, дарунками або почастувати хмільним напоєм та закусками. При цьому батько «прив’язаного» удавав сердитого вигляду, а іноді, мабуть, і дійсно сердився та казав синові: «Так тобі й треба! Не хотів женитися, тепер і тягни колодку! Думав йому весілля справляти, а тепер доводиться від колодки викупляти». Якщо колодку чіпляли дівчині, то мати казала: «Так тобі, доню, й треба! Не заслужила молодого, тепер тягни колодку!» Звичайно, такі обрядові дії слугували досить потужним заохочувальним стимулом для одруження. Після такого «сорому», як правило, більшість неодруженої молоді в селі згодом одружувалась, щоб не скуштувати такої участі у наступному році. У деяких селах прив’язували колодку й батькам, ніби за те, що не впильнували своєчасно одружити дітей.Так тривало протягом тижня.Ось у такій яскравій формі наші Предки дбали про збереження нашого Роду, а відтак — українського народу, святкуючи таке дивовижне свято, як Колодій. Тож, з Колодієм будьте здорові!
👁 4,230 26-02-10 08:14
#Київщина: на обвідному каналі поблизу села Лебедівка Вишгородського району під час катання по замерзлій водоймі автомобіль УАЗ із двома чоловіками провалився під кригу.Вже багато діб поспіль рятувальники проводять пошукові роботи у надскладних умовах - за низької температури та сильного снігопаду.🔺Тіло одного загиблого чоловіка, 1971 року народження, підняли на поверхню.Місце ймовірного затоплення вдалося встановити після появи відео, на якому видно, як авто дрифтує по льоду й у певний момент зникає під водою. Рятувальники розрізали кригу та за допомогою підводного дрона встановили: автомобіль знаходиться на глибині понад 4 метри.⚠️ Операція була вкрай складною:• велика товщина криги - лід вирізали метр за метром;• майже нульова видимість під водою через товстий шар мулу;• водолази працювали практично наосліп.За допомогою тросу та лебідки автомобіль протягнули під кригою майже з середини водойми, прорізали отвір і витягнули на берег.🔺Другого чоловіка в салоні авто не виявили. Пошукові роботи тривають.Шановні любителі екстремальних розваг на кризі! Такі “розваги” несуть смертельну небезпеку. Замисліться, чи варті вони вашого життя та надважкої роботи водолазів-рятувальників, які щодня ризикують собою, рятуючи інших.🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину
👁 5,850 26-02-03 09:05
В цьому році зима не на нашій стороні ,зима не така як в минулому році....Ці слова я почула від голови Петрівської громади Старенького на похованні одного із наших воїнів......АГОВ!!!!!!Сани до зими готуються влітку!!!!!Хтось чув цю приказку з правління нашої влади?Думаю ні,їм не до цього.Влітку треба робити побільше всяких концертів,щоб можна було списати якомога більше грошей.....Ще нагороджувати безкінечно одне одного грамотами,це просто якесь знущання над жителями нашої громади....Ви хоч раз бачили,щоб привітали тих хлопців,які приходять на ротацію додому,щоб привітали саме цих хлопців.Подякували за службу,я ні,навіщо?Вітають одне одного,та списують гроші.....В бюджеті нашої громади закладені величезні суми на комунальні послуги,і що?Що роблять в цьому році ці служби,НІЧОГО!!!!!Потерпає вся громада!!!!Ожеледиця,не прибраний сніг,не розчищені дороги,не розчищені тротуари .Була відлига....Все що потрібно було зробити,вчасно почистити розталий сніг та посипати дороги,але в нас немає нормальних господарів в комунальній службі.Раз на два тижні присаплять зверху лід ,і то не скрізь...А на папері вже досі мільйони за цю зиму витратили.....Влада нашої громади- цинічні та безвідповідальні люди....Головне піар та фоточки,а все інше не цікавить....🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину
👁 2,290 26-01-14 10:42
📢 УВАГА! Зафіксовано випадок сказу у Петрівській громаді 🐕🐈Вишгородська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує, що у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на сказ у дикої лисиці. Тварина зайшла на приватне домоволодіння і померла.Фахівцями Вишгородської районної державної лікарні ветеринарної медицини було відібрано патологічний матеріал. За результатами лабораторної експертизи підтверджено наявність вірусу сказу.🔴 У зв’язку з цим з 12.01.2026 року на території с. Старі Петрівці введено карантинні обмеження терміном на 60 днів. Що таке сказ і чому це небезпечноСказ — це особливо небезпечне вірусне захворювання, спільне для тварин і людей, яке уражає нервову систему та без своєчасного лікування майже завжди закінчується летально.Зараження відбувається через: • укуси або подряпини; • потрапляння слини хворої тварини на ушкоджену шкіру чи слизові оболонки.🐾 Безкоштовне щеплення тварин🔹 З 13 січня 2026 року у с. Старі Петрівці буде проводитися подвірне безкоштовне щеплення собак і котів проти сказу.⚠️ Територія села оголошена неблагополучною щодо сказу, тому вакцинація є обов’язковою. ЩЕПЛЕННЯ ТВАРИН БЕЗКОШТОВНЕ!📌 Просимо мешканців: • не контактувати з дикими тваринами; • не підбирати хворих або загиблих тварин; • у разі укусів чи підозрілих контактів негайно звертатися до медичних закладів; • повідомляти ветеринарну службу; • забезпечити доступ до домашніх тварин під час проведення вакцинації.☝️ Вакцинація домашніх тварин — єдиний надійний спосіб захисту від сказу.📞 Контактні телефони для довідок та вакцинації:📱 0500615481 — Євгенія 📱 0676610207 — Галина
👁 3,940 26-01-12 08:28
Скільки буде знущатися влада нашої громади з простих жителів Петрівської громади?Космічні суми відраховуються на комунальні витрати в звітах за рік,так де ж вони діваються?Наша громада ніколи не до чого не готова.( Якось так трапилось,що взимку випав сніг....)Але в нашій громаді до цього не готові.Вулиці вчасно не почищені,а головне їх ніхто не посипає....Немає значення чи людина йде по вулиці пішки чи їде на машині,для обох це квест на виживання,проїхати та пройти по вулицях ,щоб нічого собі не зламати та не побити машину.Люди по вулицях ходять вдягаючи звичайні шкарпетки поверх зимового взуття,щоб дійти до зупинки.Звичайно,владі нашої громади це неважливо.Вони ж не ходять пішки.Вулиці мають посипатися кожного ранку,а не раз на тиждень.Один раз посипати декілька вулиць за тиждень це не про що .Де ж діваються кошти ,які виділяються з бюджету?Головне вчасно списати на зимові витрати.А люди побалакають і спишуть все на війну....Час такий ,треба потерпіти.Але гроші,які мають виділятися на комунальні послуги,будуть витрачені зовсім на інші потреби.....Не для нашої громади,не для потреб наших воїнів,а для особистих потреб.🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину
👁 8,480 25-12-27 11:37
❗️Моніторингові канали пишуть:На Київщині тривають роботи з ліквідації наслідків масованої російської атаки.500 шахедів та 40 ракет летіло.Протягом усієї ночі росіяни наносили удари по промислових та житлових обʼєктах області.😔 Під вогнем опинився й Вишгородський район.Під час ракетної атаки в Вишгородському районі зруйновано будинок. Одна людина опинилася під завалами даного будинку, яку дістали і передали медикам.З постраждалими працюють психологи ДСНС.Внаслідок пожежі приватного будинку в цьому ж районі п’ятеро людей отримали гостру реакцію на стрес — троє жінок, чоловік та дитина 2017 року народження. Медичну допомогу їм надали на місці.У Вишгороді пошкоджено вікна в багатоповерхівці.На місцях залучені усі служби взаємодії. Роботи щодо ліквідації наслідків тривають.Без світла залишилися населені пункти в Вишгородському районі.Рух по Київській ГЕС перекрито.  На проїжджій частині виявлено фрагмент ракети. Загинули нацгвардійці, які забезпечували охорону греблі.🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину
👁 6,230 25-12-14 12:51
ЖЕСТЬ ПЕТРОВЦИ.Канал ,на якому заробляють дорослі дядьки гроші,а власник ймовірно співпрацює з москалями.На цей канал ми звернули увагу ,коли там було менше 300 підписників.Спочатку подумала,що діти створили чат і ображають анонімно одне одного.Але це зовсім не так.З самого початку ми не звернули увагу на один пункт правил.Щоб видалити допис про вас ,ви маєте звернутися до власника і заплатити.Саме на це ми не звернули увагу.Дівчатка дуже часто закохуються ще в дитячому віці,вони не розуміють те,що виславши свої фото та відео нюдс,матимуть з часом неабиякі проблеми.Закоханість у хлопців проходить швидко,а провокативні фото та відео залишаються і починають зʼявлятися в соцмережах.Розмовляйте з своїми дітьми - це дуже важливо.Повертаємося до каналу Жесть Петровци.Власник анонімно отримує безліч фото та відео,і користується цією інформацією.Дописи викладаються на каналі, і ті діти,які не хочуть інфи про себе,платять,щоб допис видалили.Одна дівчина із звичайної родини,яка проживає в Петрівській громаді вирішила нам допомогти шукати інформацію.Навмисно до власника не зверталася,а починала коментувати допис про неї,щоб більше дізнатися інформації.Одночасно була написана заява в поліцію,щоб все було законно.Спочатку ми не розуміли чому власник так агресивно налаштований до дівчини.Звичайна дівчина,для якої в пріоритеті навчання,тренування та вступ до університету.Жодного провокативного фото та відео в соцмережах.Ну мав на неї хіба що образливі дописи однокласників,але це ніщо....Були різні ідеї,,але жодна із них не підійшла.І лише нещодавно ,отримавши ,нову інформацію про власника ми зрозуміли,що він не підліток,і він не житель нашої громади.Адміністратори так,а власник ні.І агресія до цієї дівчинки у нього не тому,що вона його чимось образила,а тому що не звертається до нього і не платить гроші.В одному із останніх дописів дівчина починає їх провокувати,відповідає провокативно .І згідно з отриманої інформації :власник ймовірно співпрацює з москалями.Жоден українець,навіть,якщо він російськомовний,не напише на дівчину ,,хохлушка,,Або коментар про Вагнера,який вбив батька дівчини,про мертві тіла воїна та інші коментарі показали,що власник скоріш за все співпрацює з росіянами.Хлопець пише чекаю на ГД, всі люди з Києва та Петрівець знають де це.А ці ідіоти пишуть їдь на Киівську площу в метро......Після коментаря «бійся ТЦК ,щоб твого батька та брата не забрали на війну».Або написавши одному з активних учасників каналу в особисті - цей учасник написав, що любить путіна.Ми зрозуміли,що ці люди не з громади і нічого не знають про родину дівчини.Маючи провокативні фото та відео дітей,вони в коментарях почали писати про створення особистого порно каналу .Ви тільки задумайтесь,що відбувається.Тому ми вважаємо,що цим чатом має займатися не тільки поліція,кіберполіція а й СБУ.Є над чим попрацювати.Власник,коли починається розслідування,тимчасово,прибирає посилання і робить канал приватним.Тому ми підписані на чат і все бачимо зсередини.Батьки Петрівської громади - це не просто чат,де ображають діти одне одного.Це канал ,на якому дядьки заробляють гроші.А ще найпровакативніші відео та фото ваших дітей будуть гуляти в порно каналах в соцмережах..