🤨 Через 27 років після релізу гри, спідранерам, глітчхантерам і датамайнерам вдалося зробити те, про що мріяло багато фанатів Final Fantasy 7. Вони змогли повернути Аеріс в паті одразу після того, як вона ліває по відомим причинам. 🚬"Так що тут такого, моди заюзали і все напевно, таке є", скажете ви, але ні. Головна фішка в тому, що це робиться в базовій ПК версії гри абсолютно без яких-небуть модифікацій. Використовуються лише "вбудовані" баги і глітчі, без жодного стороннього софту абощо. І це може зробити кожен (але буде зайобісто). 🚶♂️При цьому можна пройти гру повністю до кінця і побачити весь контент і ніщо не забагує і не заглючить. 🍒Для реалізації використовуються спідраннерські скіпи, а також глітч-техніка Юффі-ворпінгу, яка дозволяє "жонглювати" сейвами і потрапити в більш ранні моменти гри. Більше 10 років глітч-хантери шукали ідеальний сетап, який дозволить це зробити. 😘Детальне відео з поясненнями і демонстрацією на 48 хвилин: https://youtu.be/May-fRmdWNA?si=xszcd0pU-CH5k943#цікаво
Демка Visions of Mana мені сподобалась, так що преордер. 🥰Навалили просто величезну кількість механік, як бойових так і небойових. Зміни професій, прокачка та вивчення навичок, магія, лайтові комби, купа точок інтересу на локаціях, сайдквести. Коротше гра заряджена в цьому плані. 👙В грі раптово є подвійний стрибок, ривок в повітрі і навіть можливість плавати, що дуже круто для дослідження локацій. Також є маунт для швидкого переміщення. 😢Бійки яскраві і швидкі, але легкі в демці. Тим не менш, в релізі буде вибір складності, тож думаю і челенджа теж вистачить. ШІ судячи з усього тупий і краще керувати вручну та переключатись між персонажами. Трохи не вистачає "ваги" та "відгуку" в бійках але в цілому норм. 🤨Показали опенворлд локацію з купою містяків для дослідження. Бігати сподобалось, купа луту і цікавинок. 🍞По сюжету нічого не зрозуміло бо це з середини гри шмат, але в цілому буде казочка по типу Dragon Quest. Персонажі колоритні, анімешні, але без пошлятини. 👏Візуал красивий і гарно стилізований. СУПЕР ГРАФОНУ тут нема, але стилістика витягує і все виглядає приємно. 🗒В цілому дуже схоже на лайтову і більш казкову версію FF7: Rebirth, як в плані бійок, так і в плані дослідження. І це мені подобається. Коротше гра яку 100% пройду і чекаю на реліз. Любителям екшон-жрпг і серії Mana варто спробувати хочаб демку. ☕️#враження
😺 Скотт Пілігрім проти менеКолись давно мені дуже не сподобався фільм Скотт Пілігрім проти світу. Він мені здався крінжовим і дурним, тому з тих пір в мене було негативне ставлення до цієї франшизи. ☕️Але пройшли роки, видавництво Мальопус почало випускати комікс українською, тож мені захотілося знову ознайомитися з серією та подивитися, чи насправді все так погано. 🤯😢 ФільмФільм - непоганий і поганий водночас. Якщо оцінювати його окремо від коміксу, то це підпивасний поверхневий екшончік, з референсами на ігри і поп культуру та красивими сценами. Якщо оцінювати його по відношенню до першоджерела - це лайно повне, яке зіпсувало мені враження від цього тайтлу. У фільму взагалі інший вайб. Не варто уваги, як на мене.🤨 КоміксА це вже інша справа. Комікс це повсякденність, драма, переживання, зростання та розвиток купи персонажів. Це історія про молодість, пошуки себе, проблеми у відносинах, дружбу та розуміння. Лише перший том коміксу гарно відображений в фільмі, все що далі - абсолютно інше. Класна мальовка і крутий стиль, цікаві історії всіх героїв. Бійки і "фантастика" це вторинний фон, який придає історії шарму, але в основі лежать звичайні люди зі звичайним життям, проблемами та переживаннями. Гарна і життєва історія з меланхолійним вайбом, читається на одному диханні. 💃 МультсеріалХз чому деякі фани його захейтили. Як на мене - це цікаве продовження коміксу, витримане по стилю і вайбу, яке продовжує і доповнює проблеми і драми історії. Скотт зникає після першої бійки і Рамона його шукає. А далі накрутили дуже прикольно. Мені сподобалось що це водночас і альтернатива історія і "що буде далі". Достойне доповнення вийшло.Тож чи варто чіпати? Однозначно. Спочатку комікс, а потім мультсеріал. Фільм можна скіпати. 🫥P.S. Гру грати не планую бо не люблю бітемапи. 💃🍩 Купити комікс: https://malopus.com.ua/scott-pilgrim#кіно #манго #огляд