Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кежулам Вхід Заборонено
Añadido 02 ene. 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Número de suscriptores: 3 130
Fotos: 2,080
Videos: 1,230
Enlaces: 508
Descripción:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Fuente

Кежулам Вхід Заборонено | Пройшла недавно Балдурс Гейт 3 і взяла всі ачівки (про нього остаточні...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 230 Vistas/Alcance 2026-05-11 16:04 Mensaje №3702
🚬 Пройшла недавно Балдурс Гейт 3 і взяла всі ачівки (про нього остаточні враження напишу на днях) та шось після ачівок від нього втомилася. Думала шліфанути якоюсь коротенькою метроідванією, але вирішила одним оком глянути на Neverwinter Nights. І о боже як же мене затягнуло. Проходила його ще років 20 тому, тому ніби граю заново, нічого вже не пам'ятаю. Перший акт основної кампанії пролетів просто на 1 диханні, настіки це ахуєнно 💃Гра застаріла хіба що візуально (і те, лоуполі зараз в тренді). У всьому іншому навіть після Балдурс Гейту 3 грається фантастично. На диво, на консолі з геймпаду дуже зручне керування. По суті те ж саме, що й в бг3 - радіальні менюшки для всього 💃Тут і сюжет епічний, і наратив файний і мочілово просто топ. Купа різних ворогів, шмоту, навичок, приємно теорікрафтити і дрочити білд, а потім бачити як циферки роблять бррррр. Як завжди в днд-іграх, перші 3-5 рівнів на нас чекають постійні промахи, але це буквально 2-3 години гри. Далі все тіки розганяється і рубілово стає швидким та лютим 💃Купа цікавих квестів, тони лору, але особливо подобаються напарники: тут відчувається що гра стара, бо замість біопроблемних нитиків в нас рога з ахуітельними історіями як він доньку султана гуляти водив, кровожерливий дварф що вклоняється смерті, гном-чаклун що спалив батіну хату і невезуча ельфійка що постійно падає, шось розбиває та потрапляє в дурні ситуації. Вистачає не тіки драми на серйозі, але й жартів 🐈Дуже боялася що на консолі буде крашитись і багати, бо про це багато де писали, але на диво зловила лише 1 краш і пару некритичних багів. Коротше взагалі не проблемно 🍫Коротше поки це ніби ковток свіжого повітря. І це оригінальна кампанія яку багато хто недолюблює (ніколи не розуміла доречі). Якщо не грали - дуже рекомендую спробувати ⌨️#враження