Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кежулам Вхід Заборонено
Añadido 02 ene. 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Número de suscriptores: 3 130
Fotos: 2,080
Videos: 1,230
Enlaces: 508
Descripción:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Fuente

Кежулам Вхід Заборонено | Подивилася весь серіал Good Doctor (від мужика що зняв Доктора Хавуса)...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
763 Vistas/Alcance 2026-05-10 12:12 Mensaje №3691
Подивилася весь серіал Good Doctor (від мужика що зняв Доктора Хавуса) і це прям дуже добре. Цей тайтл мені сподобався більше, ніж Хаус 😳Це корочі медична жуйка, але цього разу саме про хірургів (менше діагностики і більше мʼяса) з головним героєм аутистом. На диво сценаристам вдалося збалансувати "фічу" з аутизмом і не задовбати нею, в серіалі купа інших подій, цікавих персонажів та сюжетних гілок, які це перекривають 🏋️Хоч в мене нема друзів з таким аутизмом як в доктора Мерфі, але дивитись за його розвитком було дуже цікаво. Почав він як антисоціальний відлюдник, а закінчив з сімʼєю і дітьми. При цьому він залишився собою і не "дивом вилікував авутизм". Цікаво було спостерігати за його боротьбою та коспромісами з собою і іншими. Дуже файний персонаж 😊Але окрім нього в серіалі ще жменя цікавих лікарів з професійними і життєвими проблемами. Всі персонажі мають яскраві характери і спостерігати за їх сюжетом не менш цікаво, ніж за Мерфі😱Щодо медичної частини хз звісно, як це дивитися реальним хірургам, але мені як підпивасу було цікаво. Тим не менш, тут навідміну від хавуса більше ухил на соціалку та біопроблеми пацієнтів, ніж на детектив "розгадай болячку" 🤪Не обійшлося і без мінусів. Деяких прикольних персонажів як завжди повбивали нахуй. А під кінець видно було, що ідеї скінчилися. Коли додали антагоністку з РДУГ це ще було більш менш ок, але адвокат з ОКР в останньому сезоні була прям зайвою 👢Коротше рекомендую як любителям хауса, так і в цілому любителям медичних серіалів. Дуже приємні враження 🥱#кіно #огляд