Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кежулам Вхід Заборонено
Añadido 02 ene. 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Número de suscriptores: 3 132
Fotos: 2,080
Videos: 1,230
Enlaces: 508
Descripción:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів

👥 Número de suscriptores

3 132
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 450
Promedio/Día:: 1,520
Promedio/Tiempo:: 1,488
ERR: 46.3%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 2
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Кежулам Вхід Заборонено 2024-05-20
Кежулам вхід заборонено 2023-11-20

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2023-01-02

Muro

Estadísticas de telegram canal

🤩Pillars of Eternity – Baldur’s Gate 3 до Baldurs Gate 3Пройшла корочі Pillars of Eternity. Повне проходження всього контенту на найвищій складності зайняло в мене 150 годин. І це було просто фантастично 💃Сюжет та наратив в грі дуже сильні. Читати доведеться багато, десь на рівні Disco Elysium. І мова тут теж не пук срєньк. Іноді такі конструкції завернуть, що доводиться лізти в перекладач. Цікаві квести, інтрига, драма, плоттвісти, епічна історія – все як треба 😎Окрім основного сюжету тут купа небанальних сайдів з крутими історіями. Можна розповісти хлопчику, що його батя ходить на блядки, вштиритися наркотою, закрити наркопритон або завербувати огра у власну фортецю 🥰Напарники теж ахуєнні. Так, взаємодій між ними в рази менше, ніж у грі Ларіанів, але їхні особисті квести дуже круті, а характери максимально різноманітні. У нас є простий хлопець, який втратив віру після загибелі брата на війні. Чаклун із роздвоєнням особистості. Безумний пріст, який убив бога. Повитуха, що промивала мізки мамкам бездушних дітей. Робот-асасін чи Монах-норкоман 🍫 Коротше, читати всі ці ахуїтельні історії було одним суцільним задоволенням ⌨️Але, на відміну від Disco Elysium, тут окрім діалогів ще є й геймплей. Obsidian не тільки придумали комплексний світ із власним лором без D&D, а ще й створили свою унікальну систему, яка на диво працює просто чудово. Навіть на низьких рівнях тут немає класичної D&D-проблеми, коли ти і скелет п’ять хвилин поспіль промахуєтесь один по одному 👏Світ розбитий на купу компактних і дуже насичених мап. На локаціях тонни контенту та луту, кожен кут, NPC і енкаунтер тут не дарма. П’ять міст із сотнями квестів, 15-рівневий данж, каналізація, болота, печери з драконами та руїни з роботами – все на місці. Все наповнене вручну і з любов’ю 😎А ще в нас є власна фортеця, яку можна апгрейдити, захищати і отримувати за це різні ніштяки.І ворогів тут теж дофіга. Бійок у грі вистачає, причому противники дуже варіативні та непрості. Оскільки ми керуємо паті з шести персонажів, енкаунтери теж немаленькі, і бійка проти десяти ворогів одночасно на високій складності – це абсолютна норма 🥱Але бойова система (а вона тут в реальному часі з тактичною паузою) робить ці битви швидкими та зручними. Навіть на геймпаді мікроконтролити неважко, а купа налаштувань паузи та ШІ напарників допомагають контролювати весь цей хаос. За всю гру в мене жодного разу не виникло відчуття, що бійки нудні чи несправедливі. Кожен енкаунтер був веселим і не перетворювався на дроч 🍒За відчуттями гра нагадує навіть більше Shin Megami Tensei, ніж Baldur’s Gate. Якщо в BG3 якийсь Hold або Charm часто вже вирішує результат бою, то тут десятки дебафів і контролю в обидві сторони – це норма. Вороги активно ламають життя твоїй паті, а успішна домінація дракона на десять секунд ще зовсім не означає перемогу 🐶Любителям мінмаксингу теж буде де розгулятися. Сотні унікальних шмоток, система покращень, купа перків і здібностей у кожного класу. Я проводила години в інвентарі та на респеках персонажів, щоб зібрати найкращі білди. І воно того вартувало. В ендгеймі моя рога різала супербосів секунд за десять, поки фронтлайн танкував, а маги тримали контроль 😎Єдиний великий мінус – консольний порт. На PlayStation доступна лише версія для PS4, тому доводилося терпіти завантаження по 30–60 секунд. Плюс купа багів і краші приблизно кожні пів години. За 150 годин гра вилетіла в мене разів сто точно 😢Добре хоч постійні автосейви не давали втрачати прогрес. Технічний стан консольних версій десь 5/10, тому якщо є можливість – грайте на ПК.Коротше, не гра, а просто казка. 10/10. Шедевр на всі часи. Якщо вам подобаються RPG і ви досі не грали в Pillars of Eternity, то я взагалі хз як ви живете. Грайте негайно просто зараз 💃#огляд
💃Шось цього року прям презентація за презентацією і ігор прям ДУЖЕ БАГАТО. І постає питання коли і як усе це грати. Напевно в 2026 я вперше за багато років відчуваю себе overwhelmed. Просто хз реально очі розбігаються, а часу на все фізично неможливо знайти. Коли вже та індустрія помирати почне, дайте беклог пройти скотиняки 😢І нінтендо дірект прям хороший. Все хочуть продати мені свіча 2, але я не піддаюся 🫥Даскблад - сістем селлер, але дуже дивно що досі не показали геймплей. Також не розумію хайпу по цій грі від людей, що хейтили найтрейн, бо це буквально ГІРШЕ за найтрейн - пвпве екстракшон на 8 морд. Ледве тримаюся щоб не взяти свіч 2, аде подивимось 🤩Анонс ремейка Окаріни - це вау. Ще й в цьому році. З іншого боку - хотілось би всеж нову зельду в класичному стилі а не черговий ремейк 😤Новий ксеноблейд вигляда красиво але де ж знайти 500 годин на попередні 3... 🥲Кінгдом харц 4 - теж дуже хочу пограти, але мені ще 3 треба пройти щоб наздогнати 😳Догма 2 Арізен - отут вже цікаво. Якщо додадуть хардмод - повернуся і допройду, якщо ж ні - це так і буде поганим слопом. Сподіваюсь вони виправляться 🥲А от нова Файнал Фентезі - це 🚩. Бо це буквально реюз ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ МОБІЛЬНОЇ ГАЧІ перероблений в сінгл щоб продати за фулпрайс і зрубити бабла. Виглядає як максимальний кешграб, тому точно ні 🔫Коротше новини цікаві, а шо робити з цим - хз 🦶А що ви, плануєте купувати свіч 2 заради Даскбладу?#цікаво
💃Duskfade - PS2 гра в найкращому сенсіПоганяла демку Duskfade і це прям дуже добре. Як самі розробники позиціонують - це кінгдом хартс + джек і декстер і воно так і грається 🎉Це екшон-поатформер з доволі лінійними локаціями, але елементами метроідванії та бектрекінгом. За демку зустріла купу місць, куди тре повернутись з новими абілками 😄При цьому вайб, історія і візуал явно надихались Кінгдом Хартс. Є казковий світ з гг і людьми хмаринками, але на фоні якась даркова фігня де всі люди вимерли 😯Грається прям дуже файно. Стрибки дуже далекі, довгі і "плаваючі" але керується це прям добре і дає відчуття що ти ледь не літаєш по грі. Бойовка не супер комплексна, але з перспективою розвитку та новими мувами, для такої гри прям норм 💃Одразу: це не рпг типу КХ, від КХ тут вайб. Геймплейно це метроід-зельда-адвенчура-платформер без якихось супер механік. Але мені дуже зашло. По демці все приємно, тому братиму дей 1. Реліз 13 серпня на всі платформи, а зараз можете качнути демо і додати в вішліст 🫥https://store.playstation.com/uk-ua/concept/10014600https://store.steampowered.com/app/2542020/Duskfade/#вішліст
🫥 Mina the Hollower - краща інді 2026Ну що ж, я пройшла Mina the Hollower на 100% на харді і настав час розказати остаточні враження 😏Повне проходження в мене зайняло 35 годин і це було ФАНТАСТИЧНО 🥰В грі прекрасно майже все: геймплей, графон, саундтрек, левелдізайн... Єдина "слабка" сторона - основний сюжет. Ну він типу є і він логічний і зрозумілий, але це не щось вау-видатне, історія доволі проста. Наша героїня колись зробила генератори, їх ламають противники генераторів, вона їх чинить, а тіп каже що вони насправді погані. Ну коротше класична еко-драма. Тим не менш, кінцівка в гри доволі нестандартна і змогла навіть трохи здивувати. Але в цілому це не сюжетна гра, тож любителям кінця в ній робити нема чого 🤪Хоч гра виглядає як "якась Зельда", але грається зовсім не так. Тут нема прогресії за допомогою ключових предметів чи абілок. 90% гри, окрім фінального данжу, відкрито одразу і ви можете проходити локації в будь якому порядку. Деякі з них складніші, але це ваш вибір ☕️При цьому в грі є купа траверсал механік, які полегшують платформінг чи дозволяють отримати необов'язкові секрети. Можна стрибнути на 10+ "клітинок" при стандартному стрибку на 2. Можна пересуватися в стінах, ніколи не тонути в воді і так далі. Але все це - НЕ ПОТРІБНО щоб пройти сюжет 😏Арсенал в Міни дуже широкий. Є 5 видів основної зброї, кожна з яких має по 2 апгрейди. Це важкий молот, швидкі ножі, бластер, довгий ціпок та навіть щит з парируваннями. Кожна зброя дуже сильно відрізняється від інших і впливає на стиль гри. Я грала в основному з ножами і це прям був дпс фест 👅Додатково є 15 видів сайд зброї: від класичної кастлової сокири до призову привидів чи вибухового порталу. Також є 60 унікальних трінкетів які дають найрізноманітніші пасивні приколи: від воскресіння до удару молнією при отриманні дамагу до повного змінення роботи хілок 🫥Коротше механік в грі - величезна купа і є варіанти для білдів на будь який смак. І через це трохи страждає баланс: напочатку гра доволі складна, але якщо все досліджувати, шукати секрети та колупати білди - вона швидко легшає і десь на середині можна вже танкувати босів обличчям. Тим не менш, це відчувається як досягнення, що "ухх мені вдалося зламати гру" 🤩Щодо секретів: експлорінг в грі приємний та завжди винагороджує. Ледь не кожен екран ховає якусь секретку чи колектібл. Коди бігаєш, розглядаєш кожну стіну: чи нема там таємного ходу? І він зазвичай є! А ще є мініігри та таємні квести🎉Окремо варто відзначити атмосферу та позасюжетні діалоги, персонажів та вайб. Гра... дивна і часто дивує. Тут є кріповий клоун що вистрибує і лякає. Скрімери впітьмі. Якась раптова жорстокість типу ворога що суїцидиться ножем в пузо, погребіння заживо, монстр що лиже землю, кріповий лялькар-танцівник і ще багато дичини. Але гра не відчувається кріповою, це скоріше якась фантасмагорія по типу Аліси в країні чудес 😺В цілому це дійсно унікальна та дуже якісно зроблена гра. Це не черговий зельдалайк чи солзлайк, а самостійна і дуже крута пригода, в яку приємно і цікаво грати з перших хвилин та до самого кінця 🍒А, ну і реіграбельність дуже сильна. Після проходження вас чекають НГ+ з рандомайзерами, віддзеркаленим світом і іншими приколами. 9,5/10, дуже рекомендую 🗣#огляд
🤔Українці - смішні дурники, чи всеж сила, з якою будуть рахуватися?Наразі сталася дуже прикра ситуація з грою Mewgenics (від розробника Binding of Isaac, хто не в курсі). Вони проводили опитування, яку локалізацію додати, де перемогла українська. В результаті української не планується, всі інші додадуть, а ще майже готова російська 💃Творець гри маняврує що з рф найбільше вішлістів і взагалі опитування не рахується і дикі хахли на нього напали просто так 👋І тут постає питання - а чи дійсно українці варті локалізації? Наразі всім українським геймерам буквально плюнули в обличчя. Можна нескінченно обурюватися, або намагатися виправдати, або взагалі сказати "мені пофіг мені та гра не цікава". Але все це не матиме жодної користі і результату 😣Найкраще рішення - показати все простими діями:1. Купити Mewgenics в стімі2. Запустити на годину, навіть не граючи3. Написати негативний відгук 4. Рефанднути з 100% гарантієюЦе стратегія китайців, з якими всі рахуються бо вони бомблять ігри і за менше. Це покаже скіки потенційних покупців втратила гра і що з українцями варто рахуватися 😐Або, якщо через кілька днів в гри не буде хочаб 500 негативних відгуків - покаже що українського ігрового комʼюніті не існує та всім насрати і на Україну, і на мову, і на ігри. Це буквально тест українського комуніті 💀Тож зробіть це самі і поширюйте цей допис. Скиньте його мамі, бабусі. Якщо вам не хочеться репостити - скопіюйте текст чи напишіть своїми словами. Скиньте в інсту і в тредс. Зараз все залежить саме від ТЕБЕ. Ну або чесно визнайте що вам насрати на Україну як окремий субʼєкт в ігровій спільноті 🗒Діємо ☺️#зрада
😮Готі не гірше сілксонгу??? Отже, вночі релізнулась довгоочікувана Mina the Hollower. Це піксельне інді-гавно зельдалайк від тіпів, що робили легендарного Shovel Knight 👙Я чекала її ще з першого анонсу і не чекала що РАПТОВО гра отримає дуже високі оцінки від критиків і наразі є грою року з найвищою оцінкою на метакритику, обійшовши форзу, рєзік, покемонів і всі інші релізи 💃Я пограла годин 5 і по першим враженням це ПОВНЄЙШИЙ РОЗЙОБ І ГОТІ. Маємо компактну опенворлд адвенчур-рпг де з самого початку все відкрито і піздуй куди хочеш 😤Навколо ГІГАТОННИ секреток, буквально на кожному екрані. Купа колектіблів, прокачка, велике розмаїття ворогів, фантастичне керування і кмітливі абілки замість класичних "даблджампів" 👋Наприклад, з самого початку можна найти вєлік який є просто сайд зброєю і за допомогою нього літати через велетенські прірви і відкрити купу локацій 🤔При цьому гра ніфіга не легка, є купа модифікаторів складності і з ними реально потно, мру постійно. Є також кількадесят модифікаторів полегшення гри, але вони відключають ачівки, що справедливо 🦮В грі нема мапи, але світ дуже компактний і шорткати на кожному куті. По світобудові прям якийсь ДС1 😺Я лише години півтори провела в стартовому місті на 6 екранів, на яких пара десятків секреток 🌟Коротше це поки що ахуй, 10/10 потенційний кандидат на готі. Гра реально зроблена якісно, круто, цікаво, насичено і з душею. Левелдизайнер тупо БОГ. #враження
🚬 Пройшла недавно Балдурс Гейт 3 і взяла всі ачівки (про нього остаточні враження напишу на днях) та шось після ачівок від нього втомилася. Думала шліфанути якоюсь коротенькою метроідванією, але вирішила одним оком глянути на Neverwinter Nights. І о боже як же мене затягнуло. Проходила його ще років 20 тому, тому ніби граю заново, нічого вже не пам'ятаю. Перший акт основної кампанії пролетів просто на 1 диханні, настіки це ахуєнно 💃Гра застаріла хіба що візуально (і те, лоуполі зараз в тренді). У всьому іншому навіть після Балдурс Гейту 3 грається фантастично. На диво, на консолі з геймпаду дуже зручне керування. По суті те ж саме, що й в бг3 - радіальні менюшки для всього 💃Тут і сюжет епічний, і наратив файний і мочілово просто топ. Купа різних ворогів, шмоту, навичок, приємно теорікрафтити і дрочити білд, а потім бачити як циферки роблять бррррр. Як завжди в днд-іграх, перші 3-5 рівнів на нас чекають постійні промахи, але це буквально 2-3 години гри. Далі все тіки розганяється і рубілово стає швидким та лютим 💃Купа цікавих квестів, тони лору, але особливо подобаються напарники: тут відчувається що гра стара, бо замість біопроблемних нитиків в нас рога з ахуітельними історіями як він доньку султана гуляти водив, кровожерливий дварф що вклоняється смерті, гном-чаклун що спалив батіну хату і невезуча ельфійка що постійно падає, шось розбиває та потрапляє в дурні ситуації. Вистачає не тіки драми на серйозі, але й жартів 🐈Дуже боялася що на консолі буде крашитись і багати, бо про це багато де писали, але на диво зловила лише 1 краш і пару некритичних багів. Коротше взагалі не проблемно 🍫Коротше поки це ніби ковток свіжого повітря. І це оригінальна кампанія яку багато хто недолюблює (ніколи не розуміла доречі). Якщо не грали - дуже рекомендую спробувати ⌨️#враження
Подивилася весь серіал Good Doctor (від мужика що зняв Доктора Хавуса) і це прям дуже добре. Цей тайтл мені сподобався більше, ніж Хаус 😳Це корочі медична жуйка, але цього разу саме про хірургів (менше діагностики і більше мʼяса) з головним героєм аутистом. На диво сценаристам вдалося збалансувати "фічу" з аутизмом і не задовбати нею, в серіалі купа інших подій, цікавих персонажів та сюжетних гілок, які це перекривають 🏋️Хоч в мене нема друзів з таким аутизмом як в доктора Мерфі, але дивитись за його розвитком було дуже цікаво. Почав він як антисоціальний відлюдник, а закінчив з сімʼєю і дітьми. При цьому він залишився собою і не "дивом вилікував авутизм". Цікаво було спостерігати за його боротьбою та коспромісами з собою і іншими. Дуже файний персонаж 😊Але окрім нього в серіалі ще жменя цікавих лікарів з професійними і життєвими проблемами. Всі персонажі мають яскраві характери і спостерігати за їх сюжетом не менш цікаво, ніж за Мерфі😱Щодо медичної частини хз звісно, як це дивитися реальним хірургам, але мені як підпивасу було цікаво. Тим не менш, тут навідміну від хавуса більше ухил на соціалку та біопроблеми пацієнтів, ніж на детектив "розгадай болячку" 🤪Не обійшлося і без мінусів. Деяких прикольних персонажів як завжди повбивали нахуй. А під кінець видно було, що ідеї скінчилися. Коли додали антагоністку з РДУГ це ще було більш менш ок, але адвокат з ОКР в останньому сезоні була прям зайвою 👢Коротше рекомендую як любителям хауса, так і в цілому любителям медичних серіалів. Дуже приємні враження 🥱#кіно #огляд
🙂Отже, 2 акт Baldurs Gate 3 виявився прям мега топ. Приємна зміна пейсінгу, з ухилом в заруби і дослідження, справжній данжен кроул. Вайб бладборну з виродками-босами, безумством, та тінями. Вирізала всю мапу з задоволенням, правда іноді було жаль що мінібоси вмирали в діалогах, я б з ними з задоволенням побилася б. Але най буде 🌟Бійки приємні, але з сильною паті вже доволі не складні. Якщо в 1 акті кожна бійка і кожен міні бос лякали і доводилось юзати все щоб вижити, то тут вже майже жодного разу не відчула що моєму хонор сейву шось загрожує ☺️Як не дивно єдина бійка шо ледь мені не заруінила сейв - це бійка з клонами моєї ж паті. Оці мразі ледь мене не розʼєбали, особливо рога з інвізом, на яку чомусь не працювало бачення невидимого і яку прийшлося вибивати АОЕ спелами 😳Заруба біля порталу була мега епічна, а ще нарешті хоч трохи цікавих пазлів дали не на 3, а на 4 iq 🫥Також дуже сподобався епічний кінець акту. Штурм башти, заруба з дідом, лігво майндйлеєрів. І всюди файні заруби. Фінальний бос акту прям дуже клас, справедливий і цікавий, прийшлося навіть попітніти і заюзати кілька свитків😯Причому не дивлячись на ухил в бійки, квести тут теж були класні, а кількість колоритних персонажів зашкалює. А ще порадувало що нарешті сюжет почав розвиватися, а не топтатися на місці. Особливо пачка рівілів наприкінці 🥲Якби вся гра була як 2 акт - я б була абсолютно не проти. Суперовий вайб і кайфовий геймплей 🎉Коротше Акт2>>>Акт1. Чим далі, тим гра краще. Залишилось пройти 3 акт і можна повернутися к найкращій грі з часів динозаврів КРІМЗОН ДЕСЕРТ 😁#враження
Отже поки чекаю додавання високоі складності в найкращу гру тисячоліття CRIMSON DESERT, вирішила пограти в ще одну гру яку колись скіпнула бо обіцяли додати підвищену складність. Тож розпочала Балдурс Гейт 3 одразу на хонорі всліпу 🐸І початок був дуже веселий - вирішила посейвскамити діалоги, а на консолі це неможливо, гра побачила що я завантажила сейв з хмари і скинула мені складність, тож мені довелося 4 години гри перепроходити спочатку, та змиритися що грати доведеться по чесному 😢Вже пройшла перший акт і враження насправді змішані. Гра прям хороша, але нічим не видатніша за інші CRPG. Мені по вайбу і геймплею дуже нагадує Neverwinter Nights і це ахуєнно, тим не менш, не бачу нічого, чого б БГ3 робила нового в жанрі 🫥Сильно здивували патімембери, на яких було стільки дрочу від туристів і неадекватної фанбази. Доволі стереотипні архетипи. Особливо розчарував Астаріон, тупо бридка та пласка еджі-пєдовка. Але більш за все здивувало, наскільки вони всі вішаються на ГГ. Настільки низкої планки для романсу я, напевно, ніде ще не бачила, вже до середини першого акту майже всі запропонували поєбатись 😏Сюжет поки незрозумілий, нагнітають інтриги та й все, але в цілому норм так наратив йде, та квестів добряче насипають🫥Чим я дуже і дуже приємно здивована, бо гра на диво має сильний ухил саме в геймплей, а не в диско-елізіум-лайк, як мені здавалося по обговоренням в інтернеті. На хонорі грати прям неймовірно приємно. Всюди небезпека, бійки напочатку гри буквально на грані 😘Особливо здивували боси які насправді БОСИ. Бабка-відьма, гігантська павучиха, фігня що закопується в Андердарку - оце прям люто було і дуже цікаво. Єдиний бос який розчарував - голем в Грімфоржі, бо він забагував і не хотів ставати під молот, тому мені довелося битися з ним близько 2 годин 😡Тим не менш, вже в другій половині 1 акту гра стала потроху ставати легше. Паті стала сильніша і наприкінці акту я з легкістю геноциднула все гніздо Ґітьянок. Але челендж і небезпека втратити сейв все одно залишаються 😱Досліджувати локації теж прикольно, секретів достатньо, а цікавого луту - дуже багато. Тим не менш, ще більше сміття, а менеджмент інвентарю на консолі це просто пекло, що дуже руйнує пейсінг. Бо я 3-4 години бігаю, бьюся, лутаю, а потім БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ 1-2 години перегрібаю та сортую весь лут 😩Що ще приємно здивувало - це додаткова прокачка паразитами. За весь час з релізу гри я натрапляла на багато спойлерів та контенту по ній але про це чомусь не чула жодного разу. Дуже крута і корисна механіка 👏В цілому наразі гра дуже приємна, точно на рівні з Елден Рінгом чи Крімсон Десертом. Не гірше інших представників жанру типу Піларз оф Етерніті чи тих же самих БГ1-2. Подивимось, шо буде далі 😛#враження