Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фітнес без булшіту
Añadido 14 jul. 2024

Фітнес без булшіту

@nobullshitfitness
Número de suscriptores: 559
Fotos: 75
Videos: 161
Enlaces: 208
Descripción:
Доказовий фітнес з людським обличчям. Автор: фітнес-тренерка і тренерка з акробатики на пілоні Анастасія Кодак. @anastasia_kodak Безкоштовна програма тренувань, мої соцмережі, інфо про тренування зі мною: https://linktr.ee/nobullshitfitness
Fuente

Фітнес без булшіту | ТАК, ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЯ1) Рукавиці не знижують силу хвата взагалі, а ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фітнес без булшіту Фітнес без булшіту @nobullshitfitness
318 Vistas/Alcance 2026-01-21 10:55 Mensaje №375
ТАК, ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЯ1) Рукавиці не знижують силу хвата взагалі, а знижують силу хвата в рукавицях. Тупо через механічні причини: стискати в долоні надто товстий гриф/турнік важче, ніж нормальний: рукавички просто додають товщини.Це проблема не тому, що заважає розвитку хвата чи там якийсь нейрозв'язок перетвориться на гарбуза, а кор - на кисіль, а тому, що хват буде виступати обмежуючим фактором там, де не треба, простими словами: якщо у вас у вправі на сідниці хват відмовить раніше сідниць, то вправа буде неефективна для сідниць. Докладніше про це можна почитати тут. Я дійсно не рекомендую рукавички з цієї причини більшості людей, але в деяких випадках вони можуть бути прийнятною опцією і компромісом між ефективністю і комфортом. Вони не ред флаг, боже ж ти мій.2) Пояс потрібен для важких станових тяг і присідань, і більше ні для чого. Він а) підвищує суб'єктивний комфорт б) допомагає підняти більшу вагу (трошки). Він а) не робить ваш кор слабше при правильному використанні, б) не захищає від травм.Рік тому я тягнула 110 кг станової в поясі, тепер без - тому що раніше мені було комфортно так, а тепер комфортно сяк, це буквально єдина причина. Якщо ви займаєтеся пауерліфтингом, пояс вам буде потрібен, якщо ні - як вам більше подобається. Єдине що, початківцям я б рекомендувала тренуватися без пояса до того часу, поки вага на вашій штанзі приблизно не зрівняється з вагою вашого тіла.P.S. Алсо там на картинці не ліфтерський пояс, а якесь чорти-що.