Отже, роблю підсумки моїх книжкових поповнень. ❤️ Видавництво: ChitariumКнижки:1. «На варті зірок»1950-ті роки. Маленьке містечко біля озера.Джек — простий хлопець із непростим минулим, який живе тихим життям і заробляє, катаючи туристів човном.Еллі — амбітна дівчина, яка мріє про зірки й кар’єру в астрономії.Вони зустрічаються випадково — і це літо змінює все.Перше кохання, обіцянки, мрії… і життя, яке розводить їх у різні боки.Минають роки. Вибори, війна, кар’єра, інші люди — але їхня історія не закінчується.Вона повертається — у спогадах, у книгах, у зустрічах, які змінюють більше, ніж здається.
2. «Хірургиня»Анна Вайлі — талановита хірургиня, яку поважають пацієнти та колеги. Вона здається ідеальною дружиною та професіоналкою своєї справи. Але коли на операційному столі помирає людина, то це стає поштовхом до відкриття тривожних деталей її минулого.Чи справді Анна — безневинна жертва обставин? Чи вона — маніпуляторка, здатна на все, аби приховати свою таємницю?
І звісно, як прочитаю, чекайте відгуки. ❤️
👀Починаю понеділок з ось такої книжки. Чи хтось вже читав або планує почитати?Це жанр альтернативної історії. Автор - Філіп Рот, американський письменник та лауреат Пулітцерівської премії.«Змова проти Америки»Видавництво Анетти АнтоненкоУ виборах 1940-го року громадяни США надають перевагу супернику Рузвельта – ізоляціоністу і прихильнику нацистських ідей Чарльзу Ліндбергу. Після чого у Другій світовій війні США під орудою президента Ліндберга стають союзником Німеччини та Японії. Країна щільно наближається до розв’язання «єврейського питання» за прикладом гітлерівської Німеччини.У своєму пророчому творі один з найвидатніших письменників Америки знову й знову повертається до проблем особистого, громадянського, політичного і морального вибору, авторитаризму, сліпої віри, ілюзорності безпеки у світі, де велика війна може одним кроком здолати океан саме тоді, коли суспільство докладає усіх сил, аби не помічати й не усвідомлювати загрози, відгородитися від «чужих» жахіть. Сьогодні застереження автора лунають з новою силою, а порушені ним питання набувають дедалі більшої гостроти.
👀Є одна книга, яку я хочу прочитати. Називається «Кожного наступного літа» (Карлі Форчун). Через декілька днів також виходить екранізація. Хтось вже читав? Я, можливо, спочатку подивлюся екранізацію. 😃👀Анотація:Кажуть, минулого не повернути. Для Персефони Фрейзер це стало болісною правдою ще десять років тому, коли вона припустилася найбільшої помилки в житті.Замість того щоб проводити щасливі літні дні на березі озера свого дитинства, вона оселилася в стильній квартирі в місті й тримає людей на відстані. Аж поки один телефонний дзвінок не змушує її стрімголов повернутися додому — і до Сема Флорека, чоловіка, без якого вона колись не уявляла життя.Шість літ поспіль Персі й Сем були нерозлучні: імлисті пополудні проводили на воді, а теплими ночами працювали в ресторані його родини. Поступово дружба переросла в дещо більше. А потім усе розлетілося на друзки.Тепер, приїхавши на похорон Семової матері, Персі відчуває: зв’язок між нею і Семом нікуди не зник. Але чи здатне їхнє кохання переважити найгірші помилки минулого?
#екранізації@nezabutni
👀Нарешті я наважилася.Коли я сьогодні писала про цілі на літо, забула написати ще одну.Я вирішила створити собі новий інстаграм-акаунт, який хочу перетворити на блог. Формат буде подібний до цього каналу, але можливо, мій акаунт буде не тільки про книжки. Умене немає мрії стати великим блогером, але дуже подобається розповідати щось, писати про щось, ділитися чимось. Хотілось би теж розмовляти на камеру та трошки показувати себе. Також, інстаграм акаунт може допомогти отримати більше замовлень на рекламу та співпраці. Але є проблема. Я погано говорю на камеру. Коли я навчалася на журналістиці, у мене завжди виходило дуже добре писати. І хоча я виросла переважно в російськомовному середовищі, я писала завжди тільки українською. Це завдяки тому, що я навчалася в ліцеї, де українська мова була профільним предметом. Тому я обрала для себе телеграм-канал.Кілька років тому у мене також був тікток. Справи там йшли непогано, але на це треба було витрачати багато часу. І я його закинула.І ось що я подумала. А може, завести книжковий (і не тільки) інстаграм? Умене вже є приватний аккаунт, там 800 підписників, але його я майже не веду. Хочу створити іншу сторінку. Чи є серед нас ті, хто намагається розкрутити свій інстаграм? Або, можливо, вже має успішний акаунт? Діліться досвідом!
🍃Сьогодні понеділок, та ще і перший день літа.Ділюся своїми планами на літо (і не тільки книжковими). А що плануєте ви, розповідайте в коментарях! 😀Отже, планів як завжди багато. А що вийде, що ні, – життя покаже.1. Їсти менше солодкого та зайнятися спортом. Не займаюся спортом вже майже два роки. Вагітність, пологи, мала дитина. А зараз, як почала працювати, часто болить спина. Я відчуваю, що потребую будь-яких занять спортом. 😀2. І взагалі, налагодити своє харчування. Останній рік було багато фастфуду. З маленькою дитиною ми з чоловіком не встигали готувати, та часто замовляли піццу, KFC, McDonalds. Чесно кажучи, я вже дивитися не можу на фастфуд. 😀3. Здати в червні-липні екзамени (навчаюся на проджект-менеджера, післядипломна освіта). 4. Готуватися до тесту з німецької. Я собі придумала нову ціль. 🤣 Через рік здати тест на рівень B1.5. По книжкам. Продовжувати читати мінімум 4 книги на місяць, бо більше просто не встигаю. Але в червні хочу спробувати прочитати 5 книг. 6. Якісний сон та відпустка. Сплю по 5-6 годин, і це для мене мало. Треба це змінити. А у відпустку ми хочемо поїхати в серпні. Поки що все. Побачимо, що вдасться реалізувати, а що ні.
👀Вчора дочитала «Помилку», Елль Кеннеді. Мені серіал сподобався, тому захотілося і далі зануритися в цю атмосферу.Читала англійською. Читалося легко та швидко (і це при тому, що я читала здебільшого вночі). У цій частині авторка розповідає про історію кохання зірки університетського хокею – Логана. Він знайомиться з чудовою дівчиною, Ґрейс, але одна прикра помилка її відштовхує. Це легка книга про кохання, яку можна прочитати за декілька днів. Але вона мені сподобалася набагато менше, ніж «Угода».Читати було цікаво лише тому, що я дивилася екранізацію «Угоди» і актор, який грає Логана в принципі мене влаштовує. 🤣 Тому читаючи книгу, я уявляла саме цього актора (Антоніо Чіпріано).Але сам сюжет видався не дуже цікавим. В «Угоді» ми познайомилися з друзями-хокеїстами, їхніми історіями та студентським життям. А ось в «Помилці» цього було мало. Інші герої, друзі Логана, зʼявлялися дуже рідко. Весь сюжет крутився лише навколо того, що Ґрейс не може вибачити Логана. Не те, щоб книга мені не сподобалася... Мені було цікаво читати, але мабуть лише тому, що я люблю серіал.Тому цій частині високу оцінку поставити я, на жаль, не можу. Оцінка: 6,5 з 10#відгук@nezabutni
❤️ Даруємо фантастичну новинку від видавництва Lobster Анотація Події книги «Цивілізація Статусу та Квиток на планету Транай» розгортаються у двох світах, де людство шукає ідеальну форму існування — і щоразу стикається з абсурдом власних прагнень.У «Цивілізації Статусу» Роберт Шеклі описує суспільство, у якому головною метою стає соціальний престиж, а людська гідність вимірюється титулами та ритуалами, доведеними до гротеску. У «Квитку на планету Транай» герой вирушає на далеку утопічну планету, де начебто панує гармоніята щастя, але натомість – холодна байдужість і цинічна логіка «досконалості».Обидва твори утворюють сатиричну дилогію про пошуки досконалого світу, який обертається на дзеркало людських вад.
💫Умови дуже прості: ✅бути підписаним на канал видавництва "Lobster"✅бути підписаним на канал«Books deals reviews»🏷 поставити під постом на каналі «Books deals reviews» порядковий номер, наступний за номером попереднього учасника (враховуємо 1 коментар від учасника). У випадку, коли однаковий номер буде записаний 2-3 учасниками, справедливо, що перший учасник з таким номером отримує перевагу.Діліться розіграшем з друзями, щоб разом читати та обговорювати книжкові бажанки❤️ Кількість переможців - 1.📍Дата закінчення розіграшу - 20 травня після 18.00Активність на наших сторінках вітається. Нам буде дуже приємно.Бажаємо всім успіху! ❤️
💫 «Книга Аврори» – Видавництва Анетти Антоненко, це збірка текстів аргентинської письменниці та перекладачки Аврори Бернардес.Прочитала нещодавно, і залишалася задоволена. Незвичний для мене формат, тому що тут зібрані і її короткі оповідання, і вірші, і навіть записане з нею інтервʼю. Було дуже цікаво дізнатися про цю неймовірну жінку, а також про її чоловіка, відомого аргентинського письменника – Хуліо Кортасара.Отже, що ви знайдете в цій книжці? Поезія: 67 віршів, поділених на дві частини — «La tarea de escribir y otros poemas» (1980–1990-ті роки) та «Poemas sueltos», які не мають чіткої хронології чи тематики. Проза: 8 оповідань, стилістично близьких до творів Сільвіни Окампо, з елементами витонченої жорстокості та сюрреалізму.Нотатки: роздуми про мистецтво, літературу, подорожі, а також враження від творів Джейн Остін, Джона Кітса, Семюела Беккета, Алексанри Пісарнік, а також художників, таких як Тінторетто, Пікассо, Ворхол. Інтерв’ю: єдина велика розмова, яку Бернардес дала за життя, — інтерв’ю для документального фільму «La vuelta al día» (2014), що стало основою для розділу «Conversaciones».Це дуже цікава книжка. Раджу всім, хто любить літературу, іноземні мови, мистецтво, поезію та біографії відомих людей.Оцінка: 8 з 10#відгук@nezabutni
🪭Для вас представлена книга Сіжань Джей Джао «Залізна вдова» 👍Анотація👍Коли сестра вісімнадцятирічної Ву Дзетянь гине, вона вирішує помститися, тому йде до лав армії, що боронить світ від космічних загарбників. Хризаліда, тобто бойова машина під назвою «Дев’ятихвоста лисиця», підпорядковується їй — і в Дзетянь прокидається сила, що стрясає землю. Отже, тепер їй до снаги не просто помста, а ще й цілковитий бунт проти всієї зашкарублої системи суспільства. Що буде, коли її, Залізну Вдову, примусять працювати з Лі Шимінем, Залізним Демоном і пілотом «Жар-птаха»? Дзетянь має з’ясувати, чому пілотна система передбачає позбавлення життєвої енергії саме жінок і чому чоловіки бояться їх навіть більше, ніж ворожих хундунів.
🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🏮Правила, прості як угода з хаосом:🔤Бути підписаним(ою) на 🌊штормим сторінки📚 та 𝐌𝐢𝐤 & 𝐁𝐨𝐨𝐤 𝐎𝐛𝐬𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧🔤Поділитися цим дописом🔤Залишити в коментарях свій порядковий номер ⬇️🔤Бути активним(ою)📖Будь ласка, уважно перевіряйте номери перед публікацією коментаря — дублікати автоматично НЕ беруть участі в розіграші.⏳Розіграш триває до 19.05.2026📦Доставка по Україні за наш рахунок.➿Нехай удача буде на боці тих, хто не боїться стати небезпечними.🔥#розіграш
💫 «Самородки» – дочитала кілька днів тому, але відгук пишу лише зараз.Читала польською, тому на фото можете подивитися, як виглядає обкладинка. Це підлітковий психологічний трилер про 17-річну Кессі Гоббс. Вона має вроджений талант, вміння «читати» людей та їхні мотиви. ФБР залучає її до таємної програми, де група обдарованих підлітків допомагає розслідувати нерозкриті справи. Що сподобалося?-Головна героїня НЕ дратувала. Дуже приємна та талановита дівчина з нелегкою долею. -Детективна лінія цікава. Це і трилер, і детектив. В кінці книги сюжет вже був напруженим. Я не вгадала, хто вбивця. -Книжка невелика, читається легко. Це лише перша частина, і мені здається, далі буде цікавіше.Що не сподобалося? -Хоча сюжет досить оригінальний (про обдарованих дітей), було багато передбачуваних та не дуже логічних моментів. Наприклад, увага, спойлер – ось ніколи я не повірю, що вбивці вдалося змінити прізвище, стерти всю свою історію та працювати в ФБР.-Не сподобалася мені і любовна лінія. Дуже передбачувана. Відразу зрозуміла, з ким залишиться головна героїня. Книга цікава, але вже під кінець. Тому думаю, варто читати наступні частини, і це буде 🔥. Поки що це був тільки початок, скоріше за все, дуже цікавої серії.Оцінка: 7 з 10#відгук@nezabutni