Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Небайдужі Прилучани | Прилуки
Añadido 14 jul. 2024

Небайдужі Прилучани | Прилуки

@nebaiduzhiprlk
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 26,200
Videos: 2,460
Enlaces: 351
Descripción:
Актуальні новини міста⚡️
Fuente

Небайдужі Прилучани | Прилуки | Працюю в Одесі. На місці російського удару по житловому будинку голова...

Logotipo de la comunidad de telegram - Небайдужі Прилучани | Прилуки Небайдужі Прилучани | Прилуки @nebaiduzhiprlk
413 Vistas/Alcance 2026-04-16 08:52 Mensaje №34233
Працюю в Одесі. На місці російського удару по житловому будинку голова ДСНС Андрій Даник доповів про хід пошуково-рятувальної операції.Сьогодні в місті день жалоби за жертвами атаки. На зараз тут вже 8 загиблих внаслідок масованого ворожого удару. Мої співчуття усім родинам, які втратили своїх рідних. Найбільше цієї ночі постраждали Київ, Одеса і Дніпро. Загалом внаслідок нічного російського обстрілу загинуло 15 людей. У Києві на зараз 4 загиблих, у Дніпрі - 3. Є інформація про зниклих безвісти, працюємо над їх пошуком. Більше сотні цивільних осіб по країні отримали поранення. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Ця нічна атака росії вкотре була й по тих, хто рятує. У Києві окупанти завдали повторного удару, коли екстрені служби приїхали на допомогу пораненим. Травми отримали 3 поліцейських та 4 медики. Усі наші служби з перших хвилин працюють на місцях російських ударів: рятувальники, верхолази, слідчі та криміналісти поліції, кінологи, психологи, спеціальні загони, підрозділи забезпечення правопорядку. Сьогодні кожен працівник системи МВС - поруч. Із потерпілими та родинами загиблих. Там, де найважче. Дякую всім, хто, попри небезпеку й цинізм терористів, рятує та підтримує людей. У деяких регіонах триває російська атака. Під час тривоги неодмінно перебувайте в укриттях.