Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Панченко 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Артем Панченко 🇺🇦

@nbaua
Número de suscriptores: 791
Fotos: 61
Videos: 13
Enlaces: 45
Descripción:
Одного разу, невідомо коли на світі з'явився цей малий
Fuente

Артем Панченко 🇺🇦 | Це означає, що ми не матимемо головного: реального контролю за оборонк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Панченко 🇺🇦 Артем Панченко 🇺🇦 @nbaua
1 510 Vistas/Alcance 2025-07-23 07:57 Mensaje №299
Це означає, що ми не матимемо головного: реального контролю за оборонкою і критичними для виживання країни галузями. Тому що зараз навіть вкравши в оборонці під час війни, корупціонер розуміє, що через процесуальне пекло він не нестиме жодної відповідальності, бо є мільйон сходинок, на яких можна спіткнутися і всі ці папери розваляться і полетять в різні боки, а потім це все ніхто ніколи не збере до купи. Єдиний орган з суспільним контролем не виправляє це повністю, але мінімізує значну частину цього простору для махінацій і маніпуляцій.Тому критично важливо хоча б мінімально розібратись в тому, наскільки мертвою насправді є існуюча «система» (хоча, скоріше, комплекс, налаштований на гальмування всього), і чому, поки є можливість, треба не просто критикувати, а й пропонувати і просувати варіанти рішення існуючої проблеми, щоб не завтра, а хоча б за якийсь період часу, стати сильніше.Наразі ж ситуація виглядає так, що люди хочуть знести те, що відбулось і піти далі по своїй справах. Це ті помилки, які ми робили раніше у власній історії. Тому ми маємо переходити хоча б у двокрокову логіку: робити спочатку А, а потім після цього Б, бо без Б – А повністю знеціниться, як і Б без АЯкщо ви думаєте, що вся ця бездіяльність про якість неймовірно-нереально недоказові процеси, у мене є для вас чудовий приклад: українські активісти віджали Межигір’я у Яника, він зваливЯ був там минулого чи позаминулого рокуВ Межігір’ї всі послуги окрім вхідного квитка були за кеш, або за перекидання на картку. Морозиво придбати, орендувати скутер і тд. Відвідувачів - тисячі. Мені за весь час не дали жодного фіскального чеку. Тобто все це – сіряк, де неймовірна кількість відвідувачів просто сплачує невідомо скільки невідомо кому величезну кількість бабла, і навіть срані 6% податків на ФОП не сплачується. В умовах війни, в місці, що мало би характеризувати зміни в країні в порівнянні з Яником. І це дуже символічно, що такі речі мали (чи все ще мають?) місце саме в Межигір’ї. Про це знають сотні тисяч людей, що відвідали це місце за умовний рік, і всім абсолютно на все по цимбалах. Як там наші антикорупційні органи? БЕБ? БЕБ в стінах Межигір’я у 2023 році викрило якийсь контрафактний цех, однак зовсім не помітило, як одночасно з цим відбувалось пряме ухилення від сплати податків на очах десятків тисяч людей. Їм просто завадила «незалежність», яку вони вчора «втратили»?Чи може вони її втратили не вчора, не рік, і не два тому?Може вони просто її ніколи не мали?Дякую за увагу