Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Панченко 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Артем Панченко 🇺🇦

@nbaua
Número de suscriptores: 791
Fotos: 61
Videos: 13
Enlaces: 45
Descripción:
Одного разу, невідомо коли на світі з'явився цей малий
Fuente

Артем Панченко 🇺🇦 | Чутки про те, що Рокетс працюють під трейд Янніса, сьогодні отримали м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Панченко 🇺🇦 Артем Панченко 🇺🇦 @nbaua
2 220 Vistas/Alcance 2025-07-01 06:44 Mensaje №291
Чутки про те, що Рокетс працюють під трейд Янніса, сьогодні отримали матеріальне підтвердження через роботу на ринку вільних агентівЗ Яннісом ситуація наразі як з Ліллардом в Портленді: я подивлюсь, чи підсилиться команда в міжсезоння (не підсилиться!), і як тільки там переконаються, що труба – відповідну кнопку натиснуть, як в міжсезоння так і під час чемпіонатуЦе означає кілька речей.Перше – будь-яка угода неможлива без Шенгюна / Амена. Я не думаю, що хтось ризикне віддати Амена саме перед цим сезоном, або під час нього, тому Шенгюн – точно на вихід.Логіка про те, що на таку складну позицію, як сучасний центр можна когось знайти на байаут маркеті дуже сумнівна, і як довели Лейкерс минулого літа – майже неможлива. Коли ти робиш обмін під гравця з зарплатнею 50+ у тебе на вряд залишаться вільні контракти до кінця сезону, щоб отримати належного гравця через обмін, тому треба мати цього гравця відразу.Капела, як номінально третій центровий – звідси. Навіть якщо трейд тристоронній і тд, Рокетс залишаться як мінімум з одним центровим, при тому, що саме в цій системі Янніс якщо і гратиме, то гратиме саме центра, бо ця модель серйозно нівелює його проблему з фолами.Друге – фактично стовідсотково на вихід Ісон або Джабарі. Враховуючи те, що Амен тепер гард і його розвиватимуть як гарда, Рокетс втратять другого з трьох ключових форвардів на периметрі, що дають йому перевагу в мобільності та світчах в захисті після обміну Брукса. Тому для Рокетс критичним став ДФСТретє – з Яннісом вікно може бути ще більш-менш, з Дюрентом воно апріорі коротке, через його вік, відповідно не можна жити в логіці того, що зараз придбаємо Янніса, а через рік чи два нарешті добудуємо щось навколо нього, як Лейкерс зараз роблять з Лукою. Ні, часу на це критично немає, потрібно створювати ці варіанти тут і зараз. Вони зробили великий крок в цьому напрямку.Далі залишається просто чекатиДюрент на вряд зіграє більше 70 матчів, навіть якщо у нього не буде якихось пошкоджень. Плей-оф і останній відрізок сезону показали, що Шенгюн, попри відсутність кидка, добре почувається у парі з іншим високим гравцем, більш того, комфортно грає і з роллером, і якщо роль Амена зміниться і він продовжить прогресувати з кидком так, як і протягом минулого сезону, Адамс або Капела часто гратимуть з ним в парі.Критично і те, що Адамс, Капела, Дюрент, Ісон – травматичні гравці, які будуть вибувати на солідні терміни під час сезону, тому навіть попри ймовірний логджем, ДФС буде грати потрібну роль. Свої 20-24 хвилини він отримає без особливих проблем. Тобто, не всі ці гравці будуть доступні одночасно, і Рокетс мають великий розрив між основною обоймою і Тейтами, Холідеями, Джоками і тд, і виліт будь-кого створював раніше великі проблеми.Зараз їх вплив суттєво скоротилиЧи буде Янніс в Рокетс? Це питання десь про те, коли здохне Путін-хуйло, але це не означає, що до цього розвитку подій не треба готуватись.Єдиний серйозний конкурент – Тандер, але чи ризикнуть вони? Всі інші або не мають гравців, або не мають активів у вигляді піків, або не мають можливості претендувати на чемпіонство тут і зараз і їм потрібен час.Рокетс мають 3 з 3 і прагнення, це робить їх гравцем в боротьбі за Янніса. Подивимось, коли впаде перша доміношка