Це #Рекламазадонат, збираємо на зігрівайки на передову.Вітаємо! 👋Якщо у вас болить спина після роботи за комп’ютером, дитина сутулиться через школу й гаджети, або ви займаєтесь спортом і відчуваєте перенапруження — у центрі Dosha поруч із вами допоможемо відновитись і рухатись без болю.🔹 Кінезіотерапія для дорослих і дітей — індивідуальні заняття з реабілітологом:✅ зменшують біль у спині, шиї та суглобах✅ коригують поставу✅ відновлюють після травм✅ зміцнюють м’язи✅ повертають легкість рухів🔹 Масажі (всі види) — лікувальні, спортивні, розслабляючі, лімфодренажні:✅ знімають напруження після офісу✅ допомагають спортсменам швидше відновлюватись✅ зменшують втому та затиски✅ покращують самопочуття🔹 Кінезіотейпування — підтримка м’язів і суглобів:✅ зменшує біль і набряки✅ стабілізує після навантажень✅ допомагає при розтягненнях✅ прискорює реабілітацію📍 м. Київ, вул. Генерала Грекова, 4🎁 Для нових клієнтів діє –50% на перший візит до реабілітолога 📲 Instagram: @dosha_mk2📞 Телефон: 075 614 55 69Поверніть комфорт руху собі та своїм дітям 💙 Запис у приват або за телефоном.
Сусіди, будь ласка, уважно прочитайте це повідомлення.На варшавський є декілька вводів електроживлення від ДТЕК. Можливо 3, можливо більше. Напругу на них подає ДТЕК, не ДІМ! В кожному будинку мінімум 2 вводи, це зроблено щоб розподіляти напругу і резервувати систему. І на жаль дуже схоже, що ми повертаємося до ситуації 22-24 року, коли вводи були розсинхронізовані по різних групах вимкнення, і в одному будинку могло бути декілька груп вимкнення.Але колл--центр ДТЕК бачить ситуацію точно не по всім вводам, тому вони відповідають, що за вашою адресою електроенергія є, тому що бачать її на тому вводі, який у них в системі прописаний для вашого будинку. І радять звертатися в УК. Але УК немає звідки взяти цю напругу, окрім іншого вводу. Якщо задовбувати їх заявками, вони просто вручну переключають весь будинок на один ввід, це дуже небезпечна практика! Вони це роблять тому що їм власне пофігу на стан ваших щитових і ТП ДТЕКа, вони не хочуть кіпішу, у них лапки. Отже, що потрібно робити.1) Перевірити в боті @DTEKKyivskielectromerezhibot, як ваш будинок бачить ДТЕК. 2) Якщо бот каже, що світло є, а фактично його немає, телефонувати на урядову лінію 1545 (саме 1545, в не 1551). Формулювання проблеми: на адресі такий-то декілька вводів. По одному з вводів ДТЕК зараз не дає напругу і не приймає заявки, тому що на іншому вводі напруга є. Вводи розсинхронізовані, через це навіть при навяності електроенергії немає опалення (бо напруги може не бути на вводі котельної або насосів ІТП).Заявок на 1545 має бути багато! Але лише від тих адрес, у яких в даний час має бути світло. Кажуть, що по одному з ЖК з подібною проблемою масові заявки на урядову лінію помогли її пофіксити.Головне донести думку, що наша основна проблема - розсинхронізація вводів! Ну і малахольний ЖЕК, який замість того, щоб намагатися системно її вирішити, робить якісь незрозумілі і небезпечні костилі.
🔥 Жителі ЖК “Варшавський”, у вас з’явився новий рівень сервісу — BarberKing прямо поруч 🔥Уявіть:вийшли з дому → 2 хвилини → ідеальна стрижка, доглянута борода, повний релакс 💈🔥 Масаж для тіла. Доглянуті руки. Ідеальна стрижка — все в одному місці, прямо у вашому ЖК 🔥🎁 –20% на перше відвідування– 15% одразу при оплаті+5% кешбеку на наступні послуги💥 Ціни вже зі знижкою:• Чоловіча стрижка — від 595 грн• Стрижка бороди — від 425 грн• Дитяча стрижка — від 552 грн💈 Що можна зробити в одному місці:✔ Чоловіча / дитяча стрижка будь-якої складності✔ Борода / камуфляж сивини✔ Догляд за шкірою голови✔ Чоловічий манікюр✔ Професійний масаж (для чоловіків і жінок)🔥 Чому до нас повертаються:— Майстри, яким реально довіряють образ— Атмосфера «як для своїх»— Компліментарні напої— Без пафосу, але з рівнем— Працюємо щодня, без вихідних📍 Локація:ЖК Варшавський Плюсвул. Олександра Олеся, 8А📲 Запис прямо зараз:☎️ +380 99 339 50 09📸 Instagram: @barberking_kv⚠️ Місць завжди менше, ніж бажаючих.Хто встигає — виглядає краще за інших 😉👉 Записуйтесь і переконайтесь самі 💈#Рекламазадонат на мавік для 117
Щодо будівлі поліклініки на Європейського Союзу, біля Сільпо і майбутньої станції метро. Прошу підтримати, також репостом матеріалу в соціальних мережах. Точно не буде зайвим саме ваше звернення на 1551 з цього питання. Мені б дуже хотілося, аби в найближчому майбутньому лікарів педіатрів не виселили з цієї будівлі, а навпаки, додали сюди ще дитячих вузьких спеціалістів, яких не вистачає на Виноградарі. Поруч з поліклінікою розбудовується великий молодий житловий масив.Навіть хто не користується послугами комунальних медичних закладів, підтримайте тих батьків з дітками, в кого нема можливості звертатися до приватних клінік. Підтримайте лікарів, яким важко в холоді і темряві оглядати дітей. Це медицина і це важливо.Київ має гроші на створення повноцінного Центру здоров'я дитини в кожному районі міста.І точно має гроші, аби заправити непрацюючий генератор, щоб в медичному закладі світло таки перемогло темряву.Матеріал тутhttps://kiev.informator.ua/uk/krizhana-poliklinika-na-vinogradari-kiyani-skarzhatsya-na-holod-temryavu-i-nepracyuyuchiy-generator
Сусіди, публікуємо кілька джерел, де можна дивитися інформацію щодо вимкнень. Звертаємо увагу, що в списку лише офіційні джерела. Канали вмикачі-вимикачі-світлоє-світланема - лише парсять цю інформацію.Отже, щовечора Укренерго роздає ліміти на наступний день. Дивитися можна для загального розуміння обсягу вимкнень, але конкретно для вашої адреси/групи ви там нічого не знайдете.ЩовечораДТЕК публікує діапазони для кожної групи на завтра. Це перший орієнтир, щоб спланувати свій день, але щось може і змінитися. Іноді ДТЕК публікує коригування графиків, іноді ні.Графік в табличці можна знайти в додатках Ясно і Київ Цифровий. Можна і на сайтах ДТЕК, Ясно, але вони не завжди запам'ятовують адресу/групу. Саме там найшвидше оновлюються графіки, і саме звідти парсять анонімні ТГ-канали. Якщо там відбуваються якісь зміни, анонімні канали пишуть про "коригування".З цього насправді випливає, що підписатися на якийсь один анонімний канал не завадить, бо інакше доведеться ефпячити самостійно. Рекламувати тут не будемо, просто розумійте, що жодних інсайдів у них немає, і першоджерело - завжди ДТЕК, Ясно, КЦ.
🔥 Опалення: як запускаємо цього сезону Будинки з газовими котельнями підготовлені фахівцями DIM 9000 і готові до запуску опалення. Ключовим фактором є подача газу, яка здійснюється відповідно до лімітів ТОВ «Нафтогаз Трейдинг». Саме ці ліміти дозволяють постачати газ за спеціальним тарифом для виробників теплової енергії. Відповідно до Постанови Кабміну, на опалювальний період 2025/2026 ліміти на газ для всіх компаній-виробників теплової енергії починають діяти з 1 листопада 2025 року. Якщо почати подавати тепло поза лімітами - діє комерційний тариф, який встановлюється на біржі і є вищим за лімітний в середньому в 3-4 рази. Крім того, щороку ці ліміти зменшуються приблизно на 10%, щоб стимулювати ощадливе споживання газу. Водночас, через похолодання, DIM 9000 розпочне поступовий запуск опалення вже з наступного тижня, використовуючи залишки літніх лімітів, які значно нижчі за зимові. Ми поступово запускаємо тепло там, де це можливо, з урахуванням обмежених лімітів на газ та технічних можливостей обладнання та навантаження на персонал — як з боку постачальників, так і наших фахівців. Усі дії узгоджені з профільними службами, щоб опалення працювало стабільно й без ризиків для системи. Якщо виникатимуть зміни або оновлення — обов’язково повідомимо в додатку. З турботою, DIM 9000