Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 364
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | Слідкуємо за подіями:- спочатку в ЗМІ просочується конфіденційна розмо...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 300 Vistas/Alcance 2025-12-05 21:14 Mensaje №9405
Слідкуємо за подіями:- спочатку в ЗМІ просочується конфіденційна розмова європейських лідерів з Зеленським ("США вас надурять, не вірте їм")- Мерц та Єврокомісія почали тиск на Бельгію щодо використання заморожених активів рф на потреби України- США тиснуть на Бельгію та інші країни-члени ЄС, щоб ті не дозволили передати Україні заморожені активи- США публікують нову "Стратегію національної безпеки", яка являє собою все те, що наговорив Венс ще у лютому в МюнхеніЄС та США все більше дистанціюються одне від одного.США вмивають руки, вважають рф партнером, а з Китаєм не мають бажання боротися, сконцентрувавшись переважно на західній півкулі.На наших очах США цілеспрямовано робить стратегічні помилки, вирішувати які будуть наступні президенти після Трампа не один десяток років.Трамп видимо вирішив створити нову вісь - Вашингтон-Пекін-москва-пхеньян, де Європа - це головна загроза, війна - це мир, правда - це брехня, а свобода - це рабство.Повний сором для США. Повніший.Те, що напрацьовувалося десятками років, тепер остаточно помирає та закріплюється в документах нової "Стратегії".Це не ізоляціонізм.Це пособництво агресорам. А невдовзі США й самі можуть стати агресором.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦