Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 364
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | На ТОТ Донеччини місцеві аборигени, які ідентифікують себе як "влада",...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
13 600 Vistas/Alcance 2025-11-29 22:21 Mensaje №9344
На ТОТ Донеччини місцеві аборигени, які ідентифікують себе як "влада", заявили, що "розглядають можливість подачі води з шахт для потреб населення".Але вони не "розглядають можливість", а вже зовсім скоро пустять цю воду в систему водопостачання.Планують брати воду з 29 шахт (не уточнується яких).А тепер "сюрпрайз" - там у воді будуть і важкі метали, і токсичні речовини.Це небезпечно для здоровʼя та для життя.А ще є шахта "Юнокомунарівська" (м. Бунге (раніше - Юнокомунарівськ), біля м. Єнаківєве).Так ось. На цій шахті в 1979 провели "контрольований підземний ядерний вибух на глибині 903 метри для зниження напруги гірничого масиву".Шахта була затоплена наприкінці 20 ст.Відповідно, радіоктивні ізотопи потрапили до шахтних вод, які папуаси типу пушиліна збираються викачувати для потреб населення.В 2018 році, за оцінками, активність випромінювання становила на рівні 50 кюрі.Це означає, що якщо це попаде у водичку (а воно давно туди потрапило), і люди будуть вмиватися/купатися/готувати їсти - то променева хвороба майже забезпечена. Бо це буде водичка з радіоактивними ізотопами🫠Особлива загроза - для мешканців м. Бунге, м. Єнакієве, м. Горлівка, м. Вуглегірськ, м. Жданівка, і навіть м. Хрестівка (Кіровське).Я знаю, що мене читають з цих міст прямо зараз. Будьте обережними та ні в якому разі не використовуйте цю воду взагалі, бо це вас повільно вбʼє (в еяких випадках - не повільно).Навіть якщо вони не будуть відкачувати шахтні води з цієї шахти, мешканцям вищезазначених міст все одно треба напрягтися, бо підземними водами це розноситься в сусідні шахти.Також, всім мешканцям на ТОТ, де хочуть з шахт подавати воду, треба напрягтися. Бо цією водою (якщо вона навіть не заражена ізотопами Стронція, Барія-137 (продукт розкладу цезія-137), Радія, Урана і тд) - то навіть в цьому випадку можна хіба що унітаз змивати. Більше нічого.Ця вода є небезпечною для життя.Так, росія скоро вчинить новий військовий злочин - поставивши радіаційний експеримент на людях, мешкаючих на окупованих територіях.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦