Fuente
Портал "Моя Оболонь" | Прокуратура намагається через суд повернути у власність міста земельну...
573 Vistas/Alcance
2024-08-01 16:31
Mensaje №3555
Прокуратура намагається через суд повернути у власність міста земельну ділянку поблизу озера Редькиного.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено факт неправомірного заволодіння фізичними особами комунальною земельною ділянкою площею 0,1 га, розташованою поблизу дачного поселення "Хутір Редьки-1" в Оболонському районі. Право на землю зареєстрували шляхом самовільного розміщення на ній дачного будинку. При цьому спірна земельна ділянка є територією природно-заповідно і лісового фонду заказника місцевого значення "Межигірсько-Пуща-Водицький".З метою захисту інтересів громади прокурори звернулася до суду з позовом про повернення у комунальну власність даної ділянки шляхом скасування рішень державних реєстраторів та здійсненої на їхній підставі державної реєстрації права власності за фізичними особами на садовий будинок. Крім того, прокуратури просять знести об’єкт самочинного будівництва. Зараз ця справа розглядається у Оболонському районному суді.