Fuente
Портал "Моя Оболонь" | У свою чергу мер Віталій Кличко звинуватив державну владу в тому, що "...
636 Vistas/Alcance
2026-05-06 10:49
Mensaje №8175
У свою чергу мер Віталій Кличко звинуватив державну владу в тому, що "Київ намагаються загнати в кут". За його словами міські структури продовжують готуватися до наступної зими, а "центральна влада, публічно заявляючи, що допомагатиме, робити цього не збирається".Віталій Кличко повідомив, що столиці необхідно терміново знайти ще 3 млрд гривень на підготовку до наступного опалювального сезону. А загалом на закупівлю обладнання та створення резервної системи теплопостачання для ТЕЦ-5 потрібно близько 9 млрд гривень.Міський голова також дорікнув Міністерству розвитку громад та територій у тому, що воно пообіцяло державне фінансування та саме запропонувало підрядників для відновлювальних робіт на ТЕЦ-5. Але надалі, "коли минув час, держава, фактично, умиває руки". Тобто, за словами мера, у міністерстві перекладають всю відповідальність на міську владу.З цього чергового конфлікту між керівниками військової та міської адміністрацій за трохи більше ніж півроку до початку наступного опалювального сезону можна зробити наступний висновок - киянам варто готуватися до нього самостійно, настільки, наскільки це можливо.