Fuente
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 28 січня.♦️ У компані...
773 Vistas/Alcance
2026-01-28 07:50
Mensaje №7361
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 28 січня.♦️ У компанії "ДТЕК" розповіли, що ситуація з електрикою в столиці залишається вкрай складною, тому що Київ втратив частину власних джерел електроенергії і став більше залежати від її надходжень з інших регіонів. При цьому супротивник теж намагається зірвати саме і передачу та ізолювати місто від енергосистеми країни. Проблеми з переважанням місцевих мереж також створюють одночасні включення обігрівачів одразу після включень електроенергії.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що в Києві залишаються без електроенергії 710 000 споживачів. А найближче завдання місцевих енергетиків - вийти на прогнозовані графіки відключень.♦️ У Київській військовій адміністрації доповіли, що Київ незабаром повернеться до графіків відключення, але вони будуть досить жорсткими. Це рішення очікується "від дня на день", однак роботі енергетиків все ще заважають погодні умови.♦️ Посол ЄС Катаріна Матернова повідомила, що до Києва надійшла партія з 76 генераторів зі стратегічних резервів Європейського Союзу. Це частина пакета з 447 генераторів, анонсованого Єврокомісією на суму 3,7 млн євро. Їх будуть використовувати в столиці та в інших містах.