Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь"
Añadido 14 jul. 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Número de suscriptores: 2 211
Fotos: 6,520
Videos: 254
Enlaces: 287
Descripción:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"
Fuente

Портал "Моя Оболонь" | За словами Олексія Кучеренка, київські ТЕЦ - це власність міста, "тобт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь" Портал "Моя Оболонь" @myobolonkiev
655 Vistas/Alcance 2025-10-11 06:54 Mensaje №6327
За словами Олексія Кучеренка, київські ТЕЦ - це власність міста, "тобто повна відповідальність Київської міськради та КМДА". Вартість укриття для одного трансформатора становить приблизно 50 млн гривень. При цьому тільки на останній сесії міської ради, яка передувала дню атаки, міські депутати проголосували за виділення по 12,5 млн гривень кожному з них для "виконання депутатських обіцянок". Тобто, загальна сума тільки на ці витрати для міського бюджету складе близько 1,5 млрд гривень.У Київській міській адміністрації доволі оперативно відреагували на заяви Олексія Кучеренка, назвавши їх неправдивими і такими, які "сприяють діям ворога". Також у прес-службі мерії повідомили, що міські ТЕЦ "згідно з вимогами Генерального штабу ЗСУ мають необхідний захист першого етапу". У відповідь на це Олексій Кучеренко написав, що укриттів "першого етапу" не існує - а є три рівня укриттів і перший рівень це найпростіший та малоефективний. При цьому НЕК "Укренерго" захищає свої трансформатори укриттями 2-го рівня, а КП "Київтеплоенерго" - ні.Невдовзі екс-міністр опублікував фрагмент звіту щодо виконання "Програми капітальних вкладень на інженерний захист ТЕЦ-5", який знаходиться у відкритому доступі. Згідно вказаної у ньому інформації, незважаючи на витрати на проектні роботи у розмірі майже 6 млн гривень, у 2024 році вона не була повністю виконана. Також Олексій Кучеренко додав, що у діяльності міських чиновників щодо захисту об'єктів енергетики буде розбиратися парламентська комісія. І це є правильним рішенням, з урахуванням мільярдів гривень, які виділяються з міського бюджету на дорожню інфраструктуру, але чомусь не на захист найбільш важливої інфраструктури енергетичної.