Fuente
Портал "Моя Оболонь" | Міська влада за 4 роки могла виділити на ЗСУ 40 млрд гривень.Колишній ...
634 Vistas/Alcance
2025-08-21 16:57
Mensaje №5920
Міська влада за 4 роки могла виділити на ЗСУ 40 млрд гривень.Колишній військовий, боєць полку "Азов" і громадський діяч Данило Яковлев проаналізував дані щодо профіцитів бюджету Києва за останні 4 роки. Виявилось, що за цей час міська влада могла спрямувати на потреби Збройних сил тільки фінансових залишків у розмірі майже 40,5 млрд гривень:- 2021 рік - профіцит 5,57 млрд;- 2022 рік - профіцит 11,41 млрд;- 2023 рік - профіцит 8,17 млрд;- 2024 рік - профіцит 15,3 млрд (половина від загальної суми донатів на ЗСУ того року).На думку Данила Яковлева, ці кошти можна було витратити на фортифікації, оснащення територіальної оборони, підготовку київських підрозділів до контрнаступу або ППО."Тут не "зрада", тут просто байдужість. Хто винен більше - не знаю: чи чиновники КМДА, чи мешканці Києва, яким простіше кинути 50 гривень на місяць, аніж вимагати реального фінансування ЗСУ з бюджету на мільярди. Найсмішніше — навіть на ППО для Києва збирають через донати!", - підсумував зібрану інформацію Данило Яковлев.