Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь"
Añadido 14 jul. 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Número de suscriptores: 2 211
Fotos: 6,520
Videos: 254
Enlaces: 287
Descripción:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"
Fuente

Портал "Моя Оболонь" | Міська влада за 4 роки могла виділити на ЗСУ 40 млрд гривень.Колишній ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь" Портал "Моя Оболонь" @myobolonkiev
634 Vistas/Alcance 2025-08-21 16:57 Mensaje №5920
Міська влада за 4 роки могла виділити на ЗСУ 40 млрд гривень.Колишній військовий, боєць полку "Азов" і громадський діяч Данило Яковлев проаналізував дані щодо профіцитів бюджету Києва за останні 4 роки. Виявилось, що за цей час міська влада могла спрямувати на потреби Збройних сил тільки фінансових залишків у розмірі майже 40,5 млрд гривень:- 2021 рік - профіцит 5,57 млрд;- 2022 рік - профіцит 11,41 млрд;- 2023 рік - профіцит 8,17 млрд;- 2024 рік - профіцит 15,3 млрд (половина від загальної суми донатів на ЗСУ того року).На думку Данила Яковлева, ці кошти можна було витратити на фортифікації, оснащення територіальної оборони, підготовку київських підрозділів до контрнаступу або ППО."Тут не "зрада", тут просто байдужість. Хто винен більше - не знаю: чи чиновники КМДА, чи мешканці Києва, яким простіше кинути 50 гривень на місяць, аніж вимагати реального фінансування ЗСУ з бюджету на мільярди. Найсмішніше — навіть на ППО для Києва збирають через донати!", - підсумував зібрану інформацію Данило Яковлев.