Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь"
Añadido 14 jul. 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Número de suscriptores: 2 211
Fotos: 6,520
Videos: 254
Enlaces: 287
Descripción:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"
Fuente

Портал "Моя Оболонь" | З Пущі-Водиці зникла остання електропідстанція на шассі перших київськ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь" Портал "Моя Оболонь" @myobolonkiev
668 Vistas/Alcance 2025-05-07 11:05 Mensaje №5180
З Пущі-Водиці зникла остання електропідстанція на шассі перших київських трамваїв.Згідно повідомлень від жителів Пуші-Водиці, кілька днів тому співробітники КП "Київпастранс" демонтували та вивезли в минулому переїзду тягову електропідстанцію, яка багато років забезпечувала рух трамваїв в цій частині нашого району. Вона була виготовлена на шассі трамваю типу "Пульман" 1913 року. Хоча корпус трамваю не зберігся, шассі мало оригінальні візки та раму, які можна було б використати для його відновлення. Зараз на цьому місці вже почали будувати нову електропідстанцію.Перші чотиривісні трамвайні вагони типу «Пульман» (які називали так через схожість з комфортабельними залізничними вагонами американської компанії) постачали в Київ з німецького завода MAN з міста Нюрнберг в період з 1902-го по 1913 роки. У 2022-му таку ж тягову електропідстанцію, яка знаходилася на 14-й лінії і згоріла під час обстрілу в перші дні після початку повномасштабної війни, порізали на металобрухт також без збереження історичних частин.