Fuente
Портал "Моя Оболонь" | В процесі ремонту і будівництва двох бюветів на Оболоні та Воскресенці...
618 Vistas/Alcance
2025-03-05 07:15
Mensaje №4836
В процесі ремонту і будівництва двох бюветів на Оболоні та Воскресенці вкрали 1 млн гривень.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, Подільською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно генеральної директорки КП "Київводфонд" та директорів двох приватних компаній, обвинувачених у заволодінні бюджетними грошима у складі організованої групи під час будівництва скважин для двох бюветів. Йдеться про будівництво нового бюветного комплексу на бульварі Перова у Дніпровському районі та буріння нової артезіанської свердловини для бювету на вулиці Прирічній в Оболонському районі.Як було встановлено під час проведення експертиз, обсяги проведених будівельних робіт та їхня вартість не відповідають обсягам, зазначеним у проектно-кошторисній документації та актах приймання виконаних робіт. Це призвело до збитків для міського бюджету на майже 1 млн гривень.Нагадаємо, що зараз правоохоронці також розслідують розкрадання коштів на будівництві свердловини для єдиного бювету на Пріорці.