Fuente
Лонгріди Мюллера | Мене не дивує те, що "великий і магучій" прагне крові.Мене дивує, як б...
1 800 Vistas/Alcance
2024-08-04 07:20
Mensaje №742
Мене не дивує те, що "великий і магучій" прагне крові.Мене дивує, як багато українців прагнуть "велікого і магучіво".Мене не лякає те, що росіяни публікують про наших військовополонених. Мені страшно від того, що вони не публікують. Я схиляюся до думки, що світ всерйоз сприймає ісламський тероризм, проте поблажливо ігнорує тероризм російський. Кораблі і літаки стягуються у Середземне море. Під західними прапорами. Аж цілих шість f-16 символічно літають в нашому небі.У мене формується стійке відчуття, що у Заходу немає важливого елементу, необхідного для виживання. У нього нема страху перед росією. росія для нього - давній стратегічний партнер, з яким можна вести справи цілком вигідно, попри його певну неврівноваженість.радянський союз недарма називали тюрмою народів.російська ж федерація має бути названа катом народівЧи може бути таке, що Захід не бачить: росія безумна. росіяни схиблені. Це не країна-спонсор тероризму. Це нація-терорист.Це ідеологія, що живиться смертю і веде до смерті.Усі чіпляються так за Ізраїль тому, що він чи не останній опорний пункт інтересів Заходу на Ближньому Сході?А про Україну можна вести диспут, оскільки навіть якщо вона впаде, путін не наважиться атакувати НАТО? Невже дійсно знаходяться політики, які готові пустити вогонь у сусідню квартиру, переконані, що їх квартиру вогонь не пошкодить, бо їхня ж квартира в НАТО?У мене іноді відчуття, що допомогу надають нам таким чином, щоби потім, коли Україна буде змушена прийняти умови росії, цей аркуш можна було перегорнути і сказати путіну: "друже, не бери близько до серця - ми повинні були якось відреагувати; тож чи готовий ти повернутися до справ?".Але що говорити про Захід.Якщо це саме можна сказати про наших друзів, односельців, знайомих. Люди, які учать дітей російської мови, які дивляться російські новини, які читають російську літературу. Які побиваються за старими назвами вулиць. Невже їм не страшно? Невже вони частина цієї гидоти?Невже їм не хочеться відділитися від цього?Невже все ще хочеться мати якісь відношення до чогось "русского"?Майже всі люди на планеті припустилися жахливі помилки.Вони вважали росію країною, нацією, народом.А це скажений звір.Подякував.