Fuente
Лонгріди Мюллера | Німецька техніка перетнула російський кордон. На курщині хаос-хаос-хао...
1 200 Vistas/Alcance
2024-08-08 12:25
Mensaje №744
Німецька техніка перетнула російський кордон. На курщині хаос-хаос-хаос.Зв'язку немає. Збройні формування в оточенні. Населення ніхто не евакуює. Підкріплення розбивається на підступах.Мені спало на думку: а що, якщо наше командування пішло на цей крок зокрема для того, щоб західні партнери трохи спокійніше себе почували, зрозумівши, що ніяких червоних ліній у росії нема. Що вона небезпечна - терористичними атаками, підступом, маніпуляціями, провокаціями. Вистрілами в спину.Але до повноцінного відкритого протистояння вона ніколи не була готова.І не буде. Просто бо це не її стиль.Тероризувати дитячі лікарні і пологові будинки. Перекладати вину.Розхитувати громадськість. Красти. Брехати. Гвалтувати. Тримати мільйони людей в заложниках блекаутів.Але ось виснажена ніби, спустошена війною відносно невеличка країна вривається в гнилу м'якоть цього гіганта і сіє хаос.Хаос, хаос, хаос.Час з'ясувати: що залишилося в росії окрім ракет, націлених на мирні міста. Що залишилося, окрім захопленої атомної станції, якою вона прикривається, ніби щитом.Що залишилося, окрім навали зомбі, хай навіть озброєної сучасними металом.Час з'ясувати: наскільки сильним мотивом можуть бути страх, ненависть і кровожерливість. І для чого його насправді може бути достатньо. І головне - коли його нарешті забракне.Терористичний режим росії рухне тоді, коли розвіється ілюзія ідеології русского міра.Тож насправді зараз відбуваються набагато глибші речі, ніж якісь відволікаючі маневри. Зараз сточуються лещата залякування і брехні, що тримають в оковах добру половина світу.Виродки, які допомагають росії в її справах, відвернутися від неї, щойно вона почне виглядати слабкою. А вона починає.Рано чи пізно для більшості вона постане тим, чим є: гігантським злочинним терористичним угрупуванням, яке процвітає, оскільки зуміло осідлати багату природу щедрого краю та натрусити на себе наліт легітимності.Боже, бережи Україну.Прошу всіх, хто вірить, молитися.Оскільки більша частина боротьби нам залишається невидимою.