Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Позивний МОЛОТ
Añadido 14 jul. 2024

Позивний МОЛОТ

@molotgryup
Número de suscriptores: 1 996
Fotos: 168
Videos: 82
Enlaces: 40
Descripción:
You can view and join @molotgryup right away.

👥 Número de suscriptores

1 996
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -12
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 528
Promedio/Día:: 1,800
Promedio/Tiempo:: 9,657
ERR: 327.05%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Позивний МОЛОТ 2024-08-03
Позивний МОЛОТ (ПАТРУЛЬ NATO) 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,800 24-08-05 18:29
Вже декілька днів соцмережі насичені крутими новинами про медалі з олімпіади, та про літаки F-16…Як би це пафосно не звучало, але заєбісь це коли воно дійсно якось вплине на хід війни, леопарди та Абрамси ми вже бачили, а поки ми пройобуємо… Я бачу іншу картинку, медіа повноцінно не працює, телемарафон замилює очі народу, і пробує контролювати стан «все під контролем» тобто навіть під контролем пройобуємо…Так на фронті важко, деякі підрозділи без ротації 3 рік дають опір ворогу, і вони просто навіть не до кінця розуміють що відбувається далеко в тилу, мотивуючись думками:- якщо люди в мирних містах живуть добре ,то «робота» робиться правильно, так але є одне але, і я це «але» побачів, за пів року відновлення після «очєрєдного» поранення, люди починають забувати що таке війна, жити на широку ногу, знаєте статистику нових авто скільки куплено в 2024 році? Дохуя повторююсь медіа+влада це не контролює, не говорить до кінця правду і не мотивує правильно людей допомагати військовим, і мобілізовуватись до війська.Треба більше мотивованих людей, і не обовʼязково у війську, можна і там, там де не лунають вибухи кабів.А поки ми пройобуємо.Але це поки.. Доповідь закінчив: мол. с-нт ЗСУ Русецький.P.S. Звісно ця думка не для підписників мого каналу, тут всі максимально мотивовані, і завжди допоможуть і підтримують за це Вам дякую.. думка на загал.
ОДИН З НАЙБІЛЬШИХ ШТУРМІВ ВІЙНИ: 57 ОДИНИЦЬ БРОНЬОВАНОЇ ТЕХНІКИ, 12 МОТОЦИКЛІВ ТА 200 ШТУРМОВИКІВ КИНУЛИ ОКУПАНТИ ДЛЯ ПРОРИВУ ПОЗИЦІЙ ТАВРІЙСЬКИХ ДЕСАНТНИКІВВоїни 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади відбили один з найбільших російських штурмів за весь час повномасштабної війни на Курахівському напрямку.Армія окупантів одночасно застосувала 11 танків, 45 бойових броньованих машин з десантом та 1 бойову машину підтримки танків «Термінатор». Атакували росіяни і на мотоциклах — виїхало 12 «гонщиків».Ворожі колони висунулись для атаки на світанку. Штурм почався відразу з кількох напрямків.Аеророзвідка 79-ки виявила російську техніку ще далеко на підступах. По бойових порядках окупантів відразу почала працювати наша артилерія. Перші танки і бойові броньовані машини почали зупиняти наші оператори ударних дронів. Далі вступили у бій протитанкісти. Чимало техніки підірвалось на мінах, підступно розставлених саперами 79-ки.У підсумку бою наші десантники підбили 6 танків та 7 ББМ з піхотою. Спалили усі 12 мотобайків. Росіяни зазнали шалених втрат у живій силі: 40 росіяни — знищено, ще 37 — поранено.Після підбиття перших танків і бронемашин, інша техніка кинулась тікати з поля бою. Піхоту, що порозбігалась по посадках, добивали скидами наші пілоти.Сьогодні росіяни вкотре переконались, що таке справжня десантна міць 79-ки!Слава вам, воїни-десантники!Слава Україні!⚡️ Приєднуйтесь до великого збору Таврійських десантників на унікальну РЛС, яка допоможе знищувати російські дрони: https://send.monobank.ua/jar/448X4FQANx📌 Номер картки банки: 5375411220896224