Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Позивний МОЛОТ
Añadido 14 jul. 2024

Позивний МОЛОТ

@molotgryup
Número de suscriptores: 1 996
Fotos: 168
Videos: 82
Enlaces: 40
Descripción:
You can view and join @molotgryup right away.
Fuente

Позивний МОЛОТ | Вже декілька днів соцмережі насичені крутими новинами про медалі з олі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Позивний МОЛОТ Позивний МОЛОТ @molotgryup
1 800 Vistas/Alcance 2024-08-05 18:29 Mensaje №657
Вже декілька днів соцмережі насичені крутими новинами про медалі з олімпіади, та про літаки F-16…Як би це пафосно не звучало, але заєбісь це коли воно дійсно якось вплине на хід війни, леопарди та Абрамси ми вже бачили, а поки ми пройобуємо… Я бачу іншу картинку, медіа повноцінно не працює, телемарафон замилює очі народу, і пробує контролювати стан «все під контролем» тобто навіть під контролем пройобуємо…Так на фронті важко, деякі підрозділи без ротації 3 рік дають опір ворогу, і вони просто навіть не до кінця розуміють що відбувається далеко в тилу, мотивуючись думками:- якщо люди в мирних містах живуть добре ,то «робота» робиться правильно, так але є одне але, і я це «але» побачів, за пів року відновлення після «очєрєдного» поранення, люди починають забувати що таке війна, жити на широку ногу, знаєте статистику нових авто скільки куплено в 2024 році? Дохуя повторююсь медіа+влада це не контролює, не говорить до кінця правду і не мотивує правильно людей допомагати військовим, і мобілізовуватись до війська.Треба більше мотивованих людей, і не обовʼязково у війську, можна і там, там де не лунають вибухи кабів.А поки ми пройобуємо.Але це поки.. Доповідь закінчив: мол. с-нт ЗСУ Русецький.P.S. Звісно ця думка не для підписників мого каналу, тут всі максимально мотивовані, і завжди допоможуть і підтримують за це Вам дякую.. думка на загал.