Fuente
Замітки молодого акушер-гінеколога | Мене не бояться пацієнткиМайже всіЗараз розповім що і до чого. Раніше ...
748 Vistas/Alcance
2026-02-07 13:04
Mensaje №287
Мене не бояться пацієнткиМайже всіЗараз розповім що і до чого. Раніше я вже згадував, що часто зустрічаються пацієнтки які соромляться чоловіків акушер-гінекологів. Перше відділення, де я помітив що таке майже відсутнє - це було відділення, де завідуючим також був чоловік.Проте зараз такого вже одинаково мало і в мене в відділенні. Повпливала на це комунікація і моя всюдисуща присутність у відділенні.Всюдисуща присутність. Зараз мене важко не помітити у відділенні - я всюди і з усіма водночас. Тож очікуючі пацієнтки часто мене бачать в роботі. Це створює відчуття людини в системі. Звісно це прийшло з часом як я адаптувався в роботі відділення і знайшов свою роль.Комунікація - перед оглядом варто поговорити з пацієнткою. Базово чому вона звернулась, якісь уточнюючі моменти щодо її здоров’я або запис звернення. Якщо ти заходиш в примішення вже під час огляду потрібно як мінімум привітатися. Якщо ти заходиш до нової пацієнтки в палату - варто представитися. Це прості речі, які насправді мають велике значення.Зараз я вже майже не стикаюся пацієнтками, які соромляться і схоже навпаки змінюю їхню думку про чоловіків акушер-гінекологів💅.