Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Замітки молодого акушер-гінеколога
Añadido 14 jul. 2024

Замітки молодого акушер-гінеколога

@molodui_feldsher
Número de suscriptores: 839
Fotos: 103
Videos: 18
Enlaces: 49
Fuente

Замітки молодого акушер-гінеколога | Про 1000 грн зимової підтримки і всі інші «прикольні» роздачі від влад...

Про 1000 грн зимової підтримки і всі інші «прикольні» роздачі від влади.Підтримка для соціально незахищених верств - це добре. Гранти для підприємців - це дуже добре і оправдано. Проте коли підтримка не має цільової аудиторії - це погано.А зараз я згадаю про медиків і про те як вони звільняються. Проблема не тільки на 103, вона у кожній лікарні, від санітара і до лікарів. Звільняються бо зарплата мала, звільняються бо навантаження збільшується. А коли інші звільняються навантаження ще більше зростає, але зарплата лишається такою ж малою.Я не знаю на що розраховує система - чи на бронювання для медиків, чи на те що воно само якось владнається. Приходячи додому після важкої зміни медик буде приносити додому рідним задоволення того що у сім’ї медик (їсти йому не треба, оскільки в нього є клятва Гіпократа)Заповнюючи ел.систему Хелсі я бачу яка сума платиться за кожну операцію - це смішно. Це смішно бо це якось має забезпечити і зарплати і обладнання і перебування пацієнта в стаціонарі. Натомість я навіть не можу скласти як вистачає цих коштів на харчування пацієнта в стаціонарі.І от кожного разу як я бачу допомогу «усім за все хороше» - це як пластир на ампутовану ногу, створює видимість, а не вирішення проблеми. Це не системне рішення, а просто популізм.