Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міністерство лісу
Añadido 14 jul. 2024

Міністерство лісу

@ministrles
Número de suscriptores: 2 421
Fotos: 13,200
Videos: 1,060
Enlaces: 2,900
Descripción:
Аналітика, розслідування та факти про стан лісів України Ми збираємо: 🕵🏼‍♀️документи 📍перевірені повідомлення 🔖рішення та дозволи 🌲дані про вирубки та контроль ❗️Без паніки. Без чуток. Тільки перевірена інформація Надіслати анонімно @MinesterskilLis
Fuente

Міністерство лісу | ЛІС — ДЕРЖАВНИЙ. АЛЕ ЛІСНИКИ ДІЛЯТЬ, ЯК СВОЄДивишся на цих «лісових ді...

Logotipo de la comunidad de telegram - Міністерство лісу Міністерство лісу @ministrles
831 Vistas/Alcance 2026-04-24 19:09 Mensaje №16440
ЛІС — ДЕРЖАВНИЙ. АЛЕ ЛІСНИКИ ДІЛЯТЬ, ЯК СВОЄДивишся на цих «лісових діячів» — і розумієш, з яким запалом вони ділять те, що їм ніколи не належало. Державний ліс для них — як приватна каса.Поки країна виснажена війною, поки держава тримається на межі і ЗСУ стримують ворога, на місцях розквітає своя «війна» — за потоки, за схеми, за контроль. Тут не про розвиток галузі — тут про дерибан і кругову поруку, яку очолили «ручні» директори міжрегіональних управлінь.Вони не зупиняються. Їм мало. Україна платить кров’ю, а ці персонажі продовжують качати гроші, ніби нічого не відбувається.Якби була справедливість — більшість із них давно б опинилася не в кабінетах, а там, де вирішується доля країни. Або в буцигарнях. І вже там доводили б свою «ефективність».Поки фронт тримається, тил має очиститися.Хоча все це почалось набагато раніше. Вірно сказано Анатолієм Корицьким, що все розпочалось з реорганізації Міністерства лісового господарства за самостійність. далі пряма мова:….почалось підпорядкування галузі всяким міністерствам, встигли тільки передати мінкульту і призначати керувати галуззю ватерполістів, зоотехніків і всяким шахраям.А на місцях ще гірше - 20 тис. 💰ти директор.5 💰- лісничий! Був втрачений престиж галузі, лісівнича культура розбіглись спеціалісти, лісничими призначають бувших поліцейських які себе скомпрометували. Далі буде гірше, ліси передадуть в концессію, вирубають ліквідну масу, потім передадуть в приватні руки, далі об'являть, що був допущений волюнтаризм і передадуть державі те, що залишилось.Бо відновлювати ліси за власні кошти ні хто не захоче».P.S. Але може патріоти до того часу й доживуть. А поки правлять анархісти лісу