Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міністерство лісу
Añadido 14 jul. 2024

Міністерство лісу

@ministrles
Número de suscriptores: 2 421
Fotos: 13,200
Videos: 1,060
Enlaces: 2,900
Descripción:
Аналітика, розслідування та факти про стан лісів України Ми збираємо: 🕵🏼‍♀️документи 📍перевірені повідомлення 🔖рішення та дозволи 🌲дані про вирубки та контроль ❗️Без паніки. Без чуток. Тільки перевірена інформація Надіслати анонімно @MinesterskilLis
Fuente

Міністерство лісу | Професор Дейнека догосподарювався: лісівників шукають по оголошенняхРе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Міністерство лісу Міністерство лісу @ministrles
772 Vistas/Alcance 2026-04-22 18:36 Mensaje №16419
Професор Дейнека догосподарювався: лісівників шукають по оголошенняхРеформа лісового господарства доведена до абсурду. Галузь, яка ще вчора вважалася престижною, сьогодні деградує до рівня ринку вакансій “потрібні люди». Таке оголошення можна зустріти в «Аврорі» чи «АТБ».Відкриваємо сторінку Західного міжрегіонального управління — того самого, яким керує “професор лісового господарства” Дейнека. І що ми бачимо? Оголошення про пошук працівників.Це вже не тривожний сигнал — це вирок системі та реформі, яка розвалила галузь. 13 тисяч гривень ❗️Саме стільки держава пропонує людям, які мають: ловити лісокрадів, контролювати рубки, перевіряти якість відводів, охороняти ліс і при цьому нести кримінальну відповідальність. І це називається боротьбою з корупцією? Чому тоді на Болсуновській та по областях спеціалісти отримують від 40 і вище. Директор надлісництва понад 120, а директор ДП немає і половини. Що важливо, без погодження лісорубного квитка у Дейнеки, люди Чебана можуть піпу курити. Розпіарені ДП 🌲 Підвідомче підприємство агентству лісових ресурсів і безпосереднього підпорядкувуються Шота. Система перевернута догори ногами.Система працює чітко:💰 заніс — працюєш не заніс — йдешІ це вже давно не чутки. Це принцип, за яким живе галузь.Найцинічніше — це подвійні стандарти.Ті, хто реально відповідає за ліс і ризикує свободою, отримують копійки.Ті, хто “узгоджує” і контролює потоки — живуть зовсім в іншій реальності. Бо зараз усе виглядає максимально чесно лише в одному — одні жирують, інші виживають, чекаючи індексації або хабаря, який є і там і там.