Fuente
MILITARY | БПЛА - командування і зміни підходівПам'ятаю в 22 році командування вз...
2 190 Vistas/Alcance
2026-06-22 11:34
Mensaje №15914
БПЛА - командування і зміни підходівПам'ятаю в 22 році командування взагалі не розуміло, що робити з БПЛА, це була окрема структура армії.Ми робили, що хотіли і до чого дійде наш збочений розум.Зв'язувались на пряму з мінометкою і артою і вбивали підарів, а вже тоді доповідали командирам, які вважали всіх бплашників непотрібними, не знали, як використати і взагалі ми для них не воювалиДалі пішли перші складнощі, які ми створили самі, Гугл мітка, в якій ми хотіли спростити роботу злагодженості в підрозділі і створювали транслі через мітки з артою, мінометкою і командуванням і тут почався початок кінця.В 2026 році відчуття, наче у війську їбашаться як прокляті, без будь якого перепочинку лише бпла бо це по відчуттям ЄДИНИЙ вогневий засібІ звісно, що якщо бплашник щось проїбе то він буде винен ледь не в прориві фронту.Навантаження таке, наче більше в армії нічого немаєУражень противника від БПЛА дорівнює 80%, як мінімумВимагають від БПЛА вийти за всі рамки фізики і фінансів але все одно бепели не воюють.Добре, що хоч СБС створили.Бо в лінійних частинах мені дуже шкода пілотів мавіка.Це леви, які і в стрілковий вступають і сплять по 4-5 годин і підарів вбити намагаютьсяПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку