Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MILITARY
Añadido 06 dic. 2025

MILITARY

@military2016
Número de suscriptores: 12 492
Fotos: 3,540
Videos: 3,500
Enlaces: 10,700
Descripción:
Для зв'язку - @h_nikolaev_ua_bot посилання на канал : t.me/military2016
Fuente

MILITARY | Знаю, що на мене підписані люди зі Слов'янськаТрошки накидаю вам інфиР...

Logotipo de la comunidad de telegram - MILITARY MILITARY @military2016
2 760 Vistas/Alcance 2026-06-20 13:43 Mensaje №15899
Знаю, що на мене підписані люди зі Слов'янськаТрошки накидаю вам інфиРай-Олександрівку вже повністю можна вважати сірою зоною, а це означає, що ворог не просто зайшов в містечко, а й закріпився там і перебуває в пермішку з нашими силами.Противник накопичується щоденно і якщо не буде дій зі зрізом навколо Рай Олександрівки, ми її втратимо.З хорошого, Слов'янськ активно готують до оборони, навколо міста копаються оборонні позиції, особливо протитанкові рови з ягозою, які вже ефективно себе показали на Покровському напрямку, тому ворогу буде дуже складно підійти до міста. Констаху вони беруть вже майже 2 роки, хоча впевнений, що рано чи пізно її дожмуть.По самому місту кількість обстрілів збільшується але поки в зоні інтересу більше Краматорськ. Планових цілей там нереальна кількість.Тому, місцевим однозначно рекомендую виїжджати і я не уявляю вашу біль бо Слов'янськ припав в серце і мені і став комфортним, улюбленим містом.Але життя українців важливішеПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку