Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx
Añadido 14 jul. 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Número de suscriptores: 42 356
Fotos: 732
Videos: 2,620
Enlaces: 1,590
Descripción:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний
Fuente

рецепти від mil_alexx | МАЛИНОВО-ШОКОЛАДНИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ🍰✅Нам знадобиться:Нижній шар🔹18...

Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx рецепти від mil_alexx @mil_alexx_recipes
7 890 Vistas/Alcance 2025-08-12 16:40 Mensaje №2938
😍 МАЛИНОВО-ШОКОЛАДНИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ🍰Нам знадобиться:Нижній шар🔹180г печива «до кави»🍪🔹60г вершкового маслаСирний шар🔹550г кисломолочного сиру( у мене 5%) - ще смачніше з маскарпоне🔹220г білого йогурту(густого)🔹80г цукру чи заміннику(у мене еритрит)🔹60г води +12г желатину💧🔹10г ванільного цукру🔹80г білого шоколаду🔹250г малиниВерхній шар🍒🔹130-150 білого шоколаду + 15г олії🔹130-150г малини для прикраси📌розмір форми - 19смчас приготування: 1.5 години📊КБЖВ на 100г: К.217 Б.8.4 Ж.10.2 В.23.1🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1750г🔸 перебиваємо печиво в крихту. Заливаємо розтопленим маслом. Вимішуємо і пересипаємо в застелену пергаментом форму. Утрамбовуємо дно, без бортиків. Відправляємо в холодильник❄️🔸тим часом готуємо сирний шар. Змішуємо воду і желатин, та відставляємо набухати🔸до сиру додаємо білий йогурт густий від «молокія» , цукор. Щоб був цікавіший смак - раджу додати трішки ванільного цукру. Все перебиваємо блендером в однорідну масу🥣🔸розтоплюємо в мікрохвильовці желатин і білий шоколад. Вливаємо в сирну масу, ретельно вимішуємо. Після вкидаємо миту малину, перемішали і переливаємо на нижній шар. Відправляємо в холодильник застигати 🔸Беремо білий шоколад(я брав корону, пористу, якраз по ціні тижня в сільпо) - змішуємо з олією, розтоплюємо на вогні. Виливаємо верхнім шаром, розрівнюємо і викладаємо малину для прикраси - лишаємо застигати і готово🍰Всім смачногооо😘