Fuente
рецепти від mil_alexx | ОДИН ІЗ НАЙСМАЧНІШИХ ГАЛИЦЬКИХ ПЛЯЦКІВ - ЗЕЛЕНИЙ МОХ🍰✅Нам знадобиться:...
6 840 Vistas/Alcance
2025-08-11 17:00
Mensaje №2929
😍ОДИН ІЗ НАЙСМАЧНІШИХ ГАЛИЦЬКИХ ПЛЯЦКІВ - ЗЕЛЕНИЙ МОХ🍰✅Нам знадобиться:для бісквіту🔹5 білків + 100г цукру + дрібка солі🔹5 жовтків + 100г цукру🔹200г шпинату🔹2 ст.л. лимонного соку🔹150 г олії🔹260 г борошна🔹1,5 ч.л. розпушувачаДля просочення🔹 50мл теплої води + 20г цукру + ч.л лимонного сокуДля желе🔹 600г води🔹2 пачки по 90г желе🔹300-400г ягідДля крему🔹 500г жирних вершків(33%)🔹400 г натурального йогурту🔹22г желатину + 100г холодної води🔹6 ст.л. цукрової пудри📌розмір форми - 26см⏳час приготування: 3-5 годин📊КБЖВ на 100г: К.208 Б.4.2 Ж.12.3 В.20.3🕰Прийом: #обід, #сніданок, #десерт #НЕпп #торти ⚖️вага всієї порції - 3000г📌 так як з желейним шаром довго возитись, простіше зробити не галяретку, а взяти перемолоти фрукти в пюре, і змішати з розтопленим желатином - застигне в рази швидше, і сам торт вийде стійкішим, я робитиму наступний раз так.🔸розділіть яйця на білки і жовтки. До білків додайте дрібку солі, починайте взбивати додаючи по-трішки цукру. Збиваємо до піків.🔸до жовтків додайте цукор і збиваємо 2хв🔸в колбу закиньте шпинат, додайте олію та лимонний сік і перебийте в пюре.🔸 влийте в велику тарілку жовтки, шпинатне пюре, акуратно додайте білки і повільно розмішайте. Змішайте борошно з розпушувачем, просійте в тарілку і вимішайте однорідне тісто.🔸перелийте в форму застелену пергаментом, у мене розмір 26см. Випікаємо при 170С 35-40хв. Перевіряйте готовність зубочисткою - вона має бути суха. Дайте охолонути бісквіту, і зріжте третину(цю частину дрібно покришіть, це і буде наш мох)🔸для просочування змішайте теплу воду, цукор, лимонний сік і просочіть з допомогою кісточки наш бісквіт.🔸перекладіть основу в форму, зробивши бортики. Викладіть в середину ягоди.🔸залийте желе гарячою водою. Коли застигатиме - перелийте в форму поверх ягід.🔸змішайте желатин з водою, лишіть набухати.🔸збийте вершки. Додайте до них білий йогурт, пудру, розтоплений желатин, та вимішайте. Перелийте поверх галяретки. А зверху присипте «мохом»🔸лишаємо в холодильнику наніч, і можна подавати.Всім смачногооо😘