Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx
Añadido 14 jul. 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Número de suscriptores: 42 356
Fotos: 732
Videos: 2,620
Enlaces: 1,590
Descripción:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний
Fuente

рецепти від mil_alexx | ПУХКІ СІНАБОНИ🔥повторюйте все як на відео, і у Вас вийдуть ще кращі😉✅Н...

Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx рецепти від mil_alexx @mil_alexx_recipes
7 900 Vistas/Alcance 2025-06-13 14:00 Mensaje №2654
😍 ПУХКІ СІНАБОНИ🔥повторюйте все як на відео, і у Вас вийдуть ще кращі😉Нам знадобиться (на 6шт)для опари🔹150г теплого молока🥛🔹4г сухих дріжджів🔹10г цукру🔹75г борошна для тіста🔹опара🔹330г борошна🔹2г солі🔹50г вершкового масла(кімнатної температури)🔹1 яйце🔹 30г цукрудля начинки🔹50г вершкового масла(кімнатної температури)🔹75г цукру + 10г корицідля намазки🔹вершковий сир 125г+30г молока +30г цукрової пудричас приготування: 3 години 📊КБЖВ на 100г: К.295 Б.6.2 Ж.10.9 В.45.5🕰Прийом: сніданок/десерт/перекус⚖️вага всієї порції - 1000г🔸спершу робимо опару. Беремо борошно і змішуємо з цукром і дріжджами. Вливаємо по-трохи тепле молоко, і розмішуємо ложкою - робіть так, щоб не було грудочок. Накрийте полотенцем і поставте в тепле місце на 30хв🔸тепер готуємо тісто. Розбийте яйце, додайте цукор і змішайте. Додайте опару, і вимішайте.🔸додайте вершкове масло кімнатної температури і просійте борошно. Замішуємо тісто 3-4хв. Перекладаємо на робочу поверхню, і обминаємо його 3-4хв - тісто має бути м'яке і не забите. Перекладіть його в тарілку, накрийте полотенцем і лишіть в теплому місці на 60-80хв. не довше🔸для начинки змішайте цукор і корицю🔸поверхню і скалку злегка припиліть борошном, і розкачайте тісто в прямокутник. Тісто має бути товщиною в 3-4міліметри. По поверхні тіста змастіть маслом кімнатної температури, і присипте цукром з корицею🔸 скручуємо тісто в рулет, який нарізаємо товщиною в 4.5см. Перекладіть в форму, накрийте полотенцем, і лишіть в теплому місці на 30-40хв. Після - відправляємо в духовку на 30хв при 180С🔥🔸об'єднуємо вершковий сир, цукор і пудру, і цим кремом змастіть ще гарячі булочки і готово📌ставайте спонсором каналу. Ваша фінансова підтримка допомагатиме знімати більше, краще і якісніше - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscriptionВсім смачного😋