Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦

@medoid25
Número de suscriptores: 1 460
Fotos: 6,370
Videos: 1,370
Enlaces: 657
Descripción:
Вчіть, блядь, такмед! Реквізити Благодійного фонду "MedApis ➕": АБ "Укргазбанк" ЄДРПОУ: 45948143 ІВАN: UA933204780000026002924955907

👥 Número de suscriptores

1 460
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

231
Promedio/Día:: 198
Promedio/Tiempo:: 200
ERR: 15.82%

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 0
Promedio semanal: 7.6
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Такс, дісталася мені в руки москальська аптечка, власник само собою навіть після кончини забруднює землю, але тим не менш можна прослідкувати розвиток мос.так.меду Склад:*Підсумок під tq:•Турнікет, закос CAT Gen.7 •В боковій кишені прямокутної форми друкований на 3D принтері кейс з шприц тюбиком нефопаму 10мл*Підсумок аптечний, відривний, на молі, розкривається по типу "книжечка", розміри: довж: 14, шир: 11, вис: 18•жгут есмарха нової генерації 07.25•тампонувальний бинт без гемостатичного складу по вигляду і звуку більше схожий на цеглину z fold •хім.світло•набір протихімічний ІПП-11•термоізолююча ковдра•бандаж, без тиснучого елемента •тампонувальний бинт, гемостатичний, на основі каоліну•торакально-абдомінальна наліпки вент/не вент 2шт*На бокових "пелюстках":•рукавиці нітрилові 1 пара•маркер перманентний•назофаренгіальний повітровід, складений в 2, без лубриканта💀Скотч армований Мелоксикам 7,5 мгАквабриз 2.5*Додатково в складі присутні: інструкція до:•неочікувано скотчу•нефопаму•буклетик по першій само/взаємо допомозі, 2023Висновки наступні: противник невпинно еволюціонує, в буклеті вже немає анекдоту про ремінь і шомпол вже немає тампонів, аптечних бинтів, а це не був мега ссо, це був звичайний контрактник (нажаль не знаю підрозділу). Тим не менш якість мат.запезпечення значно виросла, а це ні в якому разі не добре, тим не менш це означає що полоненим можна надавати допомогу з їх аптечок і не хвилюватися що свиня витече до можливості її оглянути.
Дивіться, я поясню чого мене бісять ці, простіоспідя, нутриціологи.По-перше, це люди які не мають жодної,навіть базової медичної освіти, але вони, бля, "читають аналізи" і лікують людей.Ну, вони думають, шо лікують. Після їх "лікування" лікарі за голови хапаються.По-друге, стосовно оцього☝️шедевру.Гіпоксія може бути причиною ацидозу (назву якого вони навіть не знають в силу відсутності базової освіти), але обізвати "закислення" гіпоксією може тільки вкрай некомпетентна і неосвічена людина.Тому що те, що є причиною, не є наслідком. І навпаки.І як, як, блядь, їй могли потрапити в руки аналізи людини в якої гіпоксія досягла того рівня, що спричинила ацидоз?!!Є чітко визначені причини гіпоксії і в її наслідках ацидоз там буде далеко не на першому місці. Проте ці йобані нутриціологи болт кладуть на причини гіпоксії яка спричинила ацидоз і починають втюхувати людям свою хуйню про "здорове харчування" і пропуски прийомів їжі в оздоровчих цілях.За таке, на мій хлопський розум, повинна бути передбачена кримінальна відповідальність!Dixi