Fuente
Maxliner | ЦК КПК не включив до нового 5-річного плану жодної "Сили Сибіру-2". Є ...
5 220 Vistas/Alcance
2026-05-23 05:52
Mensaje №5832
ЦК КПК не включив до нового 5-річного плану жодної "Сили Сибіру-2". Є ремарки щодо некоректного стосовно контрактів функціонування "Сили Сибіру-1": кудись пропадають приблизно 5 млрд кубометрів на рік ("а разгадка проста - безблагодатность", древній мем - насправді, родовища не витягують...). Російський газ Китай зріджує і продає далі. Путіну вчергове сказали, що якщо йому так вперлося, то хай сам будує трубу (а грошей на це вже нема) без гарантії закупівель, та ще й через "непевну" Монголію, а якщо він хоче гарантій закупівель, то а) китайці будуть самі добувати б) китайці будуть самі будувати труби в) китайці будуть самі експортувати свою долю видобутку г) в усю галузь заходить китайська фінінспекція - і ніяк інакше. Це тобі, Вова, не душка-Європа, яка за шалені бабоси купляла біля 140 млрд кубометрів на рік і ще пестила котиків. І ще про наїзди держрекету на єдиний китайський автозавод Путькє викотили в Пекіні (він урешті-решт, закрився, бо сенс?). Путькє наказано за власні гроші побудувати невеличку трубу з Хабаровського краю, яка повністю належатиме китайцям і переганятиме газ, який теж належить китайцям. А колись цей госпідар Євразії лякав Меркель псіною...Хотів поворот на Схід? Ну от, маєш, дурачок. На місці Вінніпуха я би ще змусив Путьку наказати всім росіянам дивитися і слухати рекламу Temu 24/7. Щоби якось змастити синці від побиття бамбуковими патиками, москвоський гість отримав меморандум про засудження перегляду історії і обіцянку розглянути участь у побудові спільного термоядерного реактору до 2036 року. Ну і ще китайці за якісь дрібняки купили Aurus, який торік розорився. От і всі результати відрядження.