Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Max Gadyukin
Añadido 06 dic. 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Número de suscriptores: 10 856
Fotos: 2,740
Videos: 330
Enlaces: 3,120
Descripción:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat

👥 Número de suscriptores

10 856
Promedio/Día:: -13
Promedio/Tiempo:: -40
Promedio/Mes:: -254

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 971
Promedio/Día:: 1,620
Promedio/Tiempo:: 2,051
ERR: 18.16%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 2
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,590 26-01-21 18:48
Найкращий приклад єднання зараз – те, що до Києва вирушили бригади комунальників зі Львова. Допомагають відновити місто після обстрілів. Просто прийшли та допомогли.Сюжет хороший. Війну не завершено, ще будуть бої та обстріли. І це треба пройти разом. Де б я не був на той момент – чесно, хотів би бачити такі ж акти допомоги від Києва іншим містам.Щоб кияни допомагали одеситам, волиняки заїхали розібратись із якоюсь бідою в Миколаєві, і так далі. Не для показухи. У ті моменти, коли дійсно самотужки вибратись складно.Україна завжди нагадувала картату ковдру. Ми-то всі любимо підкреслювати, які ми різноманітні. Як те чи інше слово кажуть в сусідній області. Це добре. Але інколи треба бути не різноманітними.Інколи треба побути однаковими. Не тому, що сіра маса. Просто тому, що гуртом навалились і разом досягли цілі. Найкраще це ілюструє спільна реакція на горе одного з нас. Як хороші друзі і навіть сім'я.В армії простіше бути однаковими. Камуфляж натягнув, готово. Спільні задачі, вороги, ризики та переживання – все це гуртує. Цьому пора навчитись і тиловим містам.Якщо вони підтримають одне одного після таких ударів – тил дійсно стане міцним. Вже не тільки на словах. І не в моїх саркастичних жартах. Тобі легко? Допоможи тим, кому важко.@maxgadyukin
👁 1,670 26-01-21 06:39
Ще раз, чому наша політика мертва. Тривають обстріли великих міст. Це горе можна спрямувати на консолідацію. Що замість цього? Центральна влада хитає місцеву, та відповідає. Росіяни бомблять, наші сруться. Геніально.Місцевій владі закидають погану підготовку. Може, й так. А може, й ні. Як би там не було – дивно чути критику від тих, у кого міністром енергетики був Цезар Задрищенко, тобто Герман Галущенко. Наробив хуйні і просто пішов. Навіть не сів.Щоб виправляти те, що накоїв Герман Цезар Помпей, з Міноборони довелось зняти системного чиновника, який себе там проявляв. Тепер замість нього кібергадалка, яка всерйоз війну по kpi аналізує. Ось ціна кадрових ротацій.Звісно, прибрати міністра важко. Особливо перші два роки його роботи. Правда, всі бачили, як швидко за потреби прибирають із посад навіть військових. І це на війні. А цивільного міністра не можна. Вірю, я повірив.Політика має бути в інтересах більшості населення у мирний час, і для виживання населення під час війни. Саме так, не навпаки. З суто популярними рішеннями на війні не виживеш. Мовчу про перемогу чи внятну exit strategy.Скажіть мені, в чому ми прикладаємо зусилля. Я от бачу, що держава хоче пересидіть і пропетлять. Активні дії зустрічає неохоче. Росіяни по містах б'ють, у нас розумники оруть – хто з них гірше готувався. Не тим зайняті.Це гра «Кто послєдній, тот і папа». Війна не за перемогу, а щоб сходить на вибори після війни. Так чого терпіти? Сходіть на відро. Чотири роки чекати, оце клапан. А як міхур на мозок не давитиме, було б непогано побачити якусь стратегію.@maxgadyukin
👁 1,570 26-01-14 05:50
Україна у 2022 році не пішла на Придністров'я. Ну це ж територія іншої країни. Те, що там сидять сєпари, яких ніяк не контролює інша країна, пахую. Не можна. Ой ми ж не Росія.Тому зараз ми тримаємо частину людей не на фронті, а вздовж кордону з цією хуйньою. Ой ми ж не Росія. Всього-то воюємо з нею і залишили собі проблему для цікавих квестів.По-правильному ж треба спитати країну, яка сциться щось робити з ПМР. Раптом вона дозволить зробити те, чого сциться 30 років. Ну ото ж зате не Росія, да.ПМР заважає Молдові йти до Європи. Позбавити сусіда болячки, яку він боїться навіть пальчиком помацати – шанс, що цей сусід уже не перевзується назад. Та йой. Не можна. Краще очкувати, хто там на виборах переможе.Будьмо відверті. Якщо Молдова піде на зближення ще й із Румунією, ПМР їй нахуй не потрібна. Там є потрібний нам металургійний завод, у якого російські власники зараз. Права на завод – чудова компенсація за наші послуги.Втім, обговорення виключно методів позбавляє змісту. Тому ПМР живе. Румуни час від часу ловлять посилки з електронікою для дронів, які хтось замовляє у Тирасполь. Клуб юних дронщиків зі складом БК.Раптом що, я не про окупацію. Тоді був шанс зайти, вичистити, закрити проблему і повернутись до своєї війни. Та зараз 2026 рік, і так легко вже не буде. Така ціна нерішучості. Ну нічого. «Не як Росія», це ж головне.@maxgadyukin
👁 1,590 26-01-13 10:59
«Пересиджу війну, робота віддалена» – особлива категорія населення. Буквально. На Заході про таких людей дійсно пишуть слово special.Це ж про ази економіки. Коли пальне стає дорожчим, люди знають: зростуть ціни на все, де потрібні витрати на логістику. Від модного комплюхтера до пачки вареників в АТБ.Світло звикли сприймати не так. Мовляв, це ж базове. А якщо прилетить, енергетики все полагодять. Вони сонечки і котики. Як колись ЗСУ, поки результат роботи влаштовував дистанційно.Ну ось, прилетіло ще, на об'єкті люди пашуть. І шо? Для ЗСУ зриваємо мобілізацію, для підтримки енергетики дорогу перекриєм. Вже щось і не котики. Та й не сонечки, будемо відверті.А насправді ситуація зі світлом так само вплине, і вже впливає. Навіть продуктові магазини будуть працювати менше. Мовчу про більш віртуальні штуки.І моє улюблене – розвлєкуха. Звісно, коли війна далеко, світло є, тил жирує і на армію хуй забито, легко на цьому бабос рубать. А спробуйте далі так робити. Щось бачу, в деяких людей настрій уже гіршає. Ну так це війна, блядь. Дотягнулась.Лякати не хочу. Та й не треба. У сухопутці вакансій точно всім вистачить, що б там не трапилось з вашим казіком чи ритейлером-ротвейлером.@maxgadyukin
👁 1,630 26-01-12 04:49
Особливості української політики. Час від часу люди, які проїбали всі військові потреби у рамках чергового держбюджету, замовляють терміновий курс лекцій. Не про держбюджет і не про війну.Про те, що у певному місті хуйовий мер. Часто це лекції про Кличка, але було і про інших. Дуже непалєвно. Всі з ніхуя рєзко стали урбаністами, а потім як по команді далі житимуть життя й писатимуть про Трампа.З протилежної сторони завжди є свій Льоня Голубков – якийсь хуй з ОВА. У Києві такий, що хочеться сказати «Мені стандартну з сиром, не гостру». Нічим звитяжним кадр не запам'ятався. Або сидів і пиздів, або пиздів сидячи.Все норм. Ворог наступає. Місцева влада кладе бруківку по ціні контрактів SpaceX. Центральна влада це благородно викриває, водночас плануючи настільки ж дешеву і стратегічно важливу дорогу на Буковель. Всі молодці. Красави.Глобальний конфлікт стає дедалі ближчим. Такі курси лекцій показують, як гарно українці до нього готуються. І так всім добре воювалось, тільки росіяни якісь заважали.@maxgadyukin
👁 1,570 26-01-08 11:02
Як я чув, у США протести через вбиту жінку. Оскільки це проти Трампа – штука важлива. Всі ж знають: замість виконавців на місцях винне завжди щось вище. Типу «ТЦК вбевають новуку». Окей, ось вам екскурс по шансах когось збити по рейтингу.У жовтні багато хто писав про падіння рейтингів Трампа. Легко подумати, що зараз протести їх доб'ють. Втім, на початку січня рейтинг дещо відновився. 42%. І тут важливо, що цей рейтинг втримає (або ні).Жовтневе падіння дивовижно співпало з чвяканням-хуяканням щодо мирних мирів та ЧУДОВИХ зустрічей. Це помітили і у Трампа. Нарешті стало більше дій. Операція в Венесуелі дасть голоси «своїх» латиносів. Чомусь їм радісно, поки ниють білі лібералочки.Я в'яжу внєшку саме так. Бо зовнішня політика для виборця в США не така важлива без впливу на внутряк. Це показали опитування і перед виборами президента. Якийсь відсоток вона забезпечить. Але падав рейтинг не через неї.Тож зараз Трамп просуває дві заборони: чиновникам грати на ринку цінних паперів, а мастодонтам на кшталт BlackRock – скуповувати житло. Перше проти роздутих бірж, друге для здешевлення житла. Це болісна тема. Хто не вірить, хай покаже свою новеньку хату в Штатах.І додайте роботу з оборонкою. Вона сита грішми, але склади пусті. Тож компаніям доведеться інвестувати не в новий майбах гендиректора, а у R&D та виробництво. Майбах забезпечать уже вони, а не пустий склад при хороших котируваннях.Про що це я? Ааа, точно. Протести. Всіх змиють потоком вулканічної лави. Хоча дивно: я думав, не менш потужні акції на кшталт No Kings вже давно Трампа знесли. Виходить, не впорались. Ну нічого, ось зараз точно-точно вийде. Інфа соточка.@maxgadyukin
👁 1,930 26-01-07 05:06
Придумав цікаву гру. Пункт перший: згадайте всіх пиздунів, які колотили собі рейтинг на риториці вармонгерів у 2022-му, але перевзулись проти армії пізніше. Незалежно від партії.Пункт другий. Ось ми пляшемо навколо миру й переговорів. Уявіть, що Росії це врешті-решт набридло. Вона напала на умовну Латвію. І тепер навколо повторна мілітаризація.Пункт третій. Спробуйте змоделювати, як борцуни з ТЦК знову дістають старі тези про необхідність саме перемогти. Думаю, на цьому моменті вже має бути смішно. Зараз спробую сам.«Доручив розібратись з ТЦК. Иии ааа ууу чому досі не працюють в Берліні!». «Я привіз чотирьох латиносів і пропонував замінити цим мобілізацію. Стоп. Бляяя... ЗСУ знову котики, впірьод до перемоги!!!». Всіх одразу не згадаєш.Обов'язково додати і місцеву владу. «Ми уєбали річний бюджет прифронтового міста в клумбу і плитку. Еее кгхм ласкаво просимо до війська! Зараз чи ніколи, тобто тільки зараз!»І не шкодуйте політиків. Скоро п'ятий рік, як у нас повномасштабка без воєнних рейок економіки та людської мобки. Бо всі нагорі думали, що пропетляють. Нє фартонуло. Нє обєссудьтє.Ці люди роками забивали на армію. Робили з козаків щось на кшталт лісовчиків. Мені байдуже, яка в них буде аеробіка сфінктера на цей раз. Але обіцяю (і вам раджу) бути злопам'ятним.@maxgadyukin
👁 1,550 26-01-04 11:53
Як бачите, можна роками уникати діалогу з суспільством. Підсадити його на голку миру, який настане ось-ось (і якого щоразу не буває). Як сумно жартували у мережі, лише з втратою обласного центру ми здобуваємо мобілізацію.Інша річ, що чесний діалог змінює суспільство, бо він через стрес. Декому міняти страшно: є велика ймовірність, що новому суспільству дехто вже не буде потрібен. От і думаєш. Раптом декому краще програти, але лишитись «потрібним».Тож приємно розуміти, що події навколо нас лише розкручуються. Чесні люди це пройдуть гідно. А хто хотів дограти матч технічною поразкою і красти вже на відновленні – шановні, ідеальний шторм тільки починається. Хуй ви пропетляєте.Звісно, мій сарказм дещо награний. Ви ж не бачите постійні загострення у світовій політиці, що стають нормою. А в Україні немає відірваних від реальності рішень, що викликають питання про IQ авторів. Насправді все добре. Чьотєнько.Тому раджу не боятися Третьої світової. У нас всі чесні, правда ж? Ефективні, і лише так ми оцінюємо людей на важливих посадах? Від війни у світі серед нас програють лише ті, хто порушує техніку безпеки. Як добре, що у нас таких немає.@maxgadyukin
👁 1,620 26-01-03 18:18
Неприємно здивували крики співвітчизників про погані США. На кшталт «Ой напали на Венесуелу, це пізда, ну прям як Росія на нас». Це що було? Жюрі постановило – а хто в жюрі?По-перше, найкраще у світі працює система «свій-чужий». Попри всі розбіжності, США нам допомагали та допомагають воювати. Можна міняти нюанси, але це так.По-друге, якщо міжнародне право чухається – покажіть розйоб Росіюшки за Грузію і за нас. Ще можна за Молдову. За хімічну зброю в Сирії. Як успіхи? Как відімость? Очі протерли?По-третє, будь-який закон працює, поки за його невиконання вам дадуть пизди. Це не про клуб джентльменів. Це про правову рамку, де за порушення є певна кара.По-четверте, крики про імперіалізм прям смішать. Вгадайте, куди ми відкотилися через небажання вберегти здобутки після Другої світової? Це був баг. І цей баг треба було берегти. Не крутити сракою перед диктаторами, бо вони тобі щось продають.Україна має вижити. Нас має хвилювати тільки це. Якщо для цього потрібна Третя світова – ок. Треба знищити якийсь режим хуй знає де? Ок. Якщо у нас теж буде союзник із замашками диктатора, нехай. Ти свій або чужий. І ніяк інакше.До речі, йобаний Будапешт підписували законно обрані лідери кількох держав. По правилах. Не свій-чужий. Я так розумію, від цього документ одразу став сильним та самодостатнім. Дає +5 хп і хороший настрій. Правда?@maxgadyukin
👁 4,240 25-12-31 23:50
І про хороше вже у 2026 році.Добре бути злопам'ятним. Не мстивим, що позбавляє витримки, а саме злопам'ятним. Не раз казав і завжди казатиму.У нашої держави багато проблем. Їх можна вирішити. Коли хтось скаржиться просто на їх існування, я зазвичай нагадую: ми пострадянська країна, де СРСР вирізав весь середній клас. Без проблем не обійшлося б. Будьте реалістами.Інша річ, що дехто їх виправляти і не хоче.Комусь зручно на них сидіти, як на троні. А комусь зручно їх критикувати, аби якомога швидше сісти на цей трон, зігнавши попереднього власника. Хто з них наш внутрішній ворог? Обидва. Вони можуть щебетати українською, наче іншої мови й не знали. Носити вишиванку. І все одно бути таким гівном.Їм треба «мир», де все по-старому. Де ми слабкі.Зовнішній ворог може відпасти. Внутрішній залишиться тут. Тож важливо це розуміти.Тому в мене свої критерії. Мені байдуже, якої ви національності. У кого вірите. Якою мовою говорите. Якщо ви проявили лояльність та пішли до нашої армії, ворогом я вас вважати вже не можу. Навіть якщо наші погляди далеко не однакові.2022 рік видав шанс усім почати життя заново. По-чесному.Надворі вже 2026 рік. І я бачу, хто з 2022-го просуває загибель моєї країни. Ще бачу, хто спочатку підіграв патріотам, а потім перевзувся. До першої категорії внутрішніх ворогів навіть якась повага є: ці хоча б нічого не приховували.Під час війни обидві категорії грають на тому, що війна – це погано. Але радять програти. І це маркер.Пожежа – теж погана штука. Локалізувати її мало. Без ліквідації її осередку ви програєте. Помрете чи втратите оселю. Проблему треба усунути. А якийсь далбайоб кричить, що вогнегасники хуйня, і взагалі людей чомусь змушують тушити вогонь.Ну а шо, неправий хіба? Пожежа – погано!Щоправда, якщо спитати далбайоба, що особисто він зробив проти пожежі – то виявиться, що нічого. Так, попиздіть прийшов. Тут хіба подякувати за цінну пораду і тушити пожежу вже його ряхою.Війна у нас із 2014 року. Наша пожежа. Комусь не дійшло тоді, та у 2022-му ворог це пояснив більш популярно.Коли у 2026 році хтось скаже вам, що треба переговори і мир-мир-мир – перепрошую, але вас явно найобують. Можете піддатись, звісно. Але я радив би бити (а згодом і стріляти) на звук.Бо це якась чорна комедія, блядь. У одного чела по місту прильот за прильотом – каже, ууу вайна пльоха, треба мир. Да? Точно? Ого бля, я й не знав. Ну тоді задачка для спецназа: як такий розумний, ліквідуй проблему. Ми подякуємо.Звісно, проблема сидить у Кремлі. Та я радив би починати з чогось маленького. Тобто з Енергодара.Справи, шановні. Покажіть ваші справи. Не попиздіть у парламенті, яка війна погана і як добре жити без пожеж. Щось 2022 рік люди неправильно розуміють. Якщо ти перейшов на українську і «Росія» пишеш з маленької – все одно показуй справи.Бо від Шуфрича такі патріоти відрізняються лише їблом і паспортними даними.Ти за мир? Ласкаво просимо до армії, за нього й боремось щодня. Ти проти обстрілів свого міста? Борись за наповнення армії, інакше у твого міста буде хуй замість ППОшників. Погано працює ППО? Борись за правильні навчання ППОшників.Ти за мир, але ніхуя не робивши? Енергодар. З нас човник і автомат, з тебе хороший настрій.Попереду ніхуя не мир. Поки наші Винниченки губами ляпали про омріяний договорнячок, Китай відпрацював блокаду Тайваню. Літав дронами над Тайбеєм так, щоб з вікон видно було. Хуячив ракетами. Поки що поруч. Тільки блокаду при цьому тримав.Коротше, Третьої світової не буде, але вона чомусь лише наближається. От дурепа така. Винниченків не читає, мабуть, так би була в курсі.Тут пора помітити деяку тенденцію. В 2014 році нас підставили ті, кого ми роками пробачали до того. В 2022-му нас підставили ті, кого ми не знищили після 2014-го. На Третій світовій нам світять диверсії від внутрішнього ворога, якого ми дарма пробачили в 2022-му. Краще бути злопам'ятними.Пора б уже навчитись діяти превентивно. Не чекати, коли це призведе до втрат.Вони паляться одним і тим самим словом.@maxgadyukin