Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Marus Design UX/UI
Añadido 06 dic. 2025

Marus Design UX/UI

@marus_design
Número de suscriptores: 1 898
Fotos: 293
Videos: 30
Enlaces: 326
Descripción:
Нотатки дизайнерки інтерфейсів. 🔺️ Канал на YouTube: https://youtube.com/@Valeriamarus 🔺️ Мій Instagram: https://instagram.com/valeria_marus Щодо співпраці: @valeriamarus
Fuente

Marus Design UX/UI | Читаю перед сном ваші відповіді на форму і якось мимоволі "емпатнула" ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Marus Design UX/UI Marus Design UX/UI @marus_design
697 Vistas/Alcance 2026-04-27 21:40 Mensaje №564
Читаю перед сном ваші відповіді на форму і якось мимоволі "емпатнула" - відчула ваш страх так, ніби сама зараз через це проходжу. Дуже хочеться вас підтримати, хоч причини "чому ще ні" в усіх різні:⛔️відсутність досвіду⛔️складно зробити портфоліо⛔️страшно подаватися на вакансії та йти на співбесіди⛔️заважає знецінення та синдром самозванця⛔️нерозуміння що треба вчити в епоху АІ⛔️сумніви в собі через досвід поганої комунікації від команди⛔️нестача комʼюніті та підтримки⛔️світчерів лякає перспектива знову починати з нуля.Словом, те, що так чи інакше проходить багато хто з дизайнерів та (особливо) дизайнерок на початку свого шляху (та й не тільки - бо багато страхів часто лишаються з нами й надалі).Дехто з вас уже у відповіді відрефлексував та визначив, що треба робити. Наприклад, дуже сподобався цей фрагмент однієї з відповідей, поділюся ним з вами, бо в ній ключ до вирішення:Тривожно іти на івент - іти. Незвично писати пости в лінкедін - писати. Некомфортно казати що я дизайнерка - казати. Страшно подаватися на вакансії чи писати рекрутерам - робити це. Саме так досягається успіх: боятися, тривожится, але не переставати робити! 💭Пропоную вам взяти аркуш або планшет (щось, де можна малювати) та відповісти на ці питання: 1️⃣ Яка моя мета (або мрія - якщо слово "мета" тисне)2️⃣ Що найбільше мене лякає? (напишіть маленькими літерами)3️⃣ На кому я фокусуюся в цьому страху? На чиїх потребах і думках варто фокусуватися насправді?4️⃣ Яку мою дію цей страх саботує, що він заважає мені зробити?5️⃣ Що найстрашніше трапиться, якщо я спробую? (напишіть великими літерами)6️⃣ Що трапиться, якщо я не спробую?7️⃣ Яким позитивним досвідом я можу себе підтримати? (Згадайте моменти, коли спробували, і вдалося. Напишіть стільки, скільки зможете, і обведіть їх).8️⃣ Хто з мого оточення підтримує та вірить в мене? (Напишіть їх імена навколо свого імені. Можете писати там і моє імʼя, бо я точно у вас вірю 💪)9️⃣ Які три маленькі дії я можу зробити вже завтра? (вони мають бути справді маленькі: оформити кейс в портфоліо - це велика дія, а написати план для нього - маленька).1️⃣0️⃣ Чи обіцяю я собі їх зробити?Ця вправа допоможе не тільки в подоланні страхів на шляху до професії, а перед будь-якими змінами. У мене, повірте, хоч є гарна робота, але є власні переживання перед іншими бажаннями - і це допомагає з ними справлятися)Бажаю вам приємної рефлексії 😊