Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Марченко Новини
Añadido 14 jul. 2024

Марченко Новини

@marchenko_news
Número de suscriptores: 2 341
Fotos: 113
Videos: 8
Enlaces: 61
Descripción:
Місце для правди

👥 Número de suscriptores

2 341
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -9
Promedio/Mes:: -30

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 903
Promedio/Día:: 4,200
Promedio/Tiempo:: 3,280
ERR: 209.44%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,370 25-01-19 13:16
Завтра світ стане таким, яким не був ще ніколи. І в цих змінах є своя, досить очевидна, логіка. Якщо світ перетворився на паноптикум егоїстичних нарцисичних посередньостей, для яких найбільші світові проблеми (такі як війни і загибелі мільйонів людей) важать менше, ніж найменші їхні побутові проблеми на кшалт палива на 5 центів дорожче, то чому цим світом їб@нутих має керувати сучасний Черчіль, прости господи?? Їб@нутими має керувати їб@нутий. Це не просто логічно, це невідворотньо. Десь по інерції світ проскочив пару виборчих циклів і вибирали, переважно, класичних політиків. Але їх час минув. Система загального виборчого права неминуче приводить до того, що люди обирають когось, близького собі. І, якщо більшість стає їб@нута, результати виборів виглядають очевидними. Тож завтра, нарешті, відбудеться собача свадьба, де їб@нутий нарцис покриє їб@нутий нарцисичний світ. Долю Америки, долю світу, долю мільярдів людей визначатиме збочений, егоїстичний дід, якому впадло навіть підняти парасольку над власною дружиною. І звичайно, я не виправдовую старих класичних політиків. Бо їб@нутість сучасного світу – це прямий наслідок їхньої діяльності, чи, правильніше, бездіяльності. Це результат того, що політики цивілізованого світу перестали мислити категоріями розвитку своїх країн, перейшовши до мислення виборчими циклами, коли головне захопити владу, а що буде за 4 роки – то вже не їхні проблеми. В дитинстві я дуже любив фантастику. Можливо, тому, що у фантастичних романах людство було розумнішим, етичнішим, кращим варіантом себе сучасного. Але зараз маємо зовсім інший тренд і це те, до чого нам доведеться підлаштовуватися, щоб вижити. Пристібаємо пасочки і молимося, щоб зайоби в голові Дональда Фредовича були хороші для України. Завтра все почнеться. #Трамп #США #інавгурація #Вашингтон
👁 3,900 24-11-17 11:22
Ілон Маск посміявся над Зеленським і його словами про нашу незалежність від США. Фактично, ми справді залежні від США і залежні дуже сильно. США озброїли українську армію. США не просто дали зброю, а застосували свій вплив, щоб зброю надала ціла низка інших держав. Державний бюджет України більше ніж наполовину складається з коштів донорів, які залучені завдяки політичному впливу США. Також Сполучені Штати є нашим найбільшим донором. Стверджувати, що Україна незалежна від США – це перебільшення. Україна залежна від США. Саме тому в нас так уважно стежили за виборами в США і призначеннями українофобів в новий уряд нового американського президента. Бо для нас це питання виживання.Але коли Ілон Маск висміює не дуже акуратне висловлювання Зеленського, він висміює також нашу спільну позицію не здаватися. Якою б не була позиція США, ми розуміємо, що заморозка війни на лінії розмежування означає не мир, а нову війну. До якої росія краще підготується і стане сильнішою. Під час першого етапу війни вони захопили Крим і Донбас. Зараз маски хочуть подарувати путіну Запорізьку і Херсонську області. Наступного разу захоплять Дніпро і Харків. Ще пара таких заморозок і від України нічого не залишиться. Українці дуже добре розуміють ціну "миру" без поразки росії, репарацій, покарання військових злочинців і повернення української землі, яка стає додатковим ресурсом для окупантів. Ілон Маск не може цього не розуміти. Але йому байдуже. Саме тому він сволота і цинічний мародер. Україна бореться за життя, а він тупо збирає на нашій крові свій політичний капітал. Посилює вплив, отримує нові можливості в росії та Китаї. Нова команда Трампа – це величезні виклики для України. Очевидно, що українофобія оточення Дональда Трампа виходить за рамки виборчої кампанії. Бо вибори закінчилися і вже не можна говорити, що антиукраїнська риторика була хитрістю, щоб виграти вибори. #Маск #Трамп #Зеленський #Україна #США
👁 24,200 24-11-04 09:01
Розказую про дрова. Все наше село тепер - уркагани. Здавалося б, ось іде в магазин до Порфировича бабуся-божий одуванчик. Посміхається, здоровкається і думаєш собі - яка хороша людина! Насправді бабуня не така проста, як видається. Бо ходить бабуня під 246 статтею КК України і лише дивом вона ще не в колонії, а розгулює рідним селом. Справа в тому, що в нашому селі немає газу, тому топлять всі дровами. Щоб пройти зиму без проблем, треба дві машини дров. Це 2х4=8 кубів. Але є нюанс. Дрова продають недостатньо сухими. Тому, щоб нормально топити, селяни тримають запас на 2 роки: поки цьогорічні сушаться, топлять минулорічними, які вже висохли. Таким чином, кримінальна бабця має у дворі приблизно 16 кубів дров. А КК каже, що "великий розмір" - це більше 10 кубів. Враховуючи, що злочинний синдикат баби складається ще й з сусіда, з яким, за попередньою змовою за пляшку самогонки баба домовилася поскладати дрова, це тягне на позбавлення волі від 5 до 7 років. Воно, звичайно, неправильно купувати дрова без документів. Але кінець епохи бідності змушує селян економити на всьому. І якщо дрова будуть без документів, але на кілька сотень дешевше, вони візьмуть дешевше. Ось так проста сільська баба стала на старості років бандиткою, за якою плачуть нари. І не вона одна. Заходь на будь-яке подвір'я в нашому селі і пакуй уркаганів. Ви спитаєте, а яке відношення до моїх кримінальних односельців має це напомаджене їб@льце на фото? А пряме. Це депутат Юрій Камельчук (уроджений Кривокобилко), він один з авторів цього закону. До обрання депутатом від Слуги Народу, про Кривокобилка ніхто нічого не знав. Але персонаж цікавий. В 2020 році на каналі Мураєва Кривокобилко закликав дати воду в окупований Крим. Також Кривокобилко заперчував КОВІД і казав, що щеплення дітей від інших захворювань призводить до аутизму. В 2022 році отримав підозру від САП і НАБУ в недостовірному декларуванні, бо "забув" про орендовану квартиру. Вже на другий рік свого депутатства персонаж наколядував в Раді на 15 соток землі під Києвом і почав будувати там двоповерхову хатинку. Ось така історія, як красівий, молодий і несистемний політик, прийшов у політику з новим президентом все змінити і справді все змінив. Йому за двоповерховий котедж з конвертів у Верховній Раді не буде нічого. А сільська баба, як захоче взимку не замерзнути, сяде в тюрму. Потужні зміни, яких ми заслуговуємо. Мені здається, так не повинно бути. Ліс треба берегти, але точно не такими методами. Всі чудово знають, як влаштована кримінальна вирубка лісів. Як лісники продають ліс тисячами кубів без документів, як ліс возять з лісу вночі і як поліція і місцева влада старанно закривають очі на порушників. Для того, щоб це припинити, достатньо мати працюючу поліцію і не призначати на державні посади корупціонерів. Але Кривокобилко і його колеги посадять стару бабу. Бо корупціонери забезпечать наступні вибори, а з баби що візьмеш? #дрова #ліс #тюрма
👁 4,200 24-10-12 08:10
Що треба знати про ТЦК на концерті Океану Ельзи і облави з бусифікацією.1. Задача цього шоу – не мобілізація, а, власне, шоу. Кілька десятків тусовщиків, пійманих на концерті Вакарчука, і близько не закриють потреби армії в кілька сотень тисяч людей.2. Полювання на ухилянтів не є функцією ТЦК. Функція ТЦК – виписати повістки тим, хто потрібен армії, перевірити стан цих людей, розподілити по підрозділам. Якщо людина ухиляється від мобілізації, вона мала би стати клієнтом поліції. Саме поліція мала би шукати таких людей і доставляти в ТЦК.3. Єдина причина, чому ТЦК виконує функції поліції – це намагання перекласти негатив від мобілізації з влади (з якою асоціюється поліція) на ТЦК (які асоціюються з армією). Люди, які ухиляються від служби, повинні боятися і ненавидіти не Зеленського, а армію.4. Це шоу було б неможливим, якби мобілізація не була провалена ще півтора роки тому.5. Виключну відповідальність за провал мобілізації несуть особисто президент Зеленський і владна коаліція СН/ОПЗЖ у Верховній Раді. Особисто Зеленський ради особистого піару звільнив в один день всіх обласних воєнкомів і паралізував їх роботу. Особисто Зеленський більше півроку затягував рішення про мобілізацію, бо боявся політичних наслідків на можливих виборах. А потім коаліція СН/ОПЗЖ ще півроку приймала закон про мобілізацію. Який так нормально і не запрацював.6. Мобілізацію все ще можливо провести, якщо перестати гратися в політику і зайнятися рутинними справами: налаштуванням процесів, приведенням у відповідність юридичних норм, передачею невластивих ТЦК функцій полювання на ухилянтів до поліції.Хотів би нагадати незламним лідорам сучасності, що у нас війна за виживання. І одними всратими шоу цієї війни не виграти#ОЕ #Вакарчук #концерт #ТЦК #ухилянти #облава
👁 4,600 24-10-06 08:20
Після падіння Вугледару, постійного просування росіян на різних ділянках фронту і масового СЗЧ, про що вже кілька місяців відкрито говорять причетні до армії, виникає питання: а для чого знімали Залужного?Ротом Мар'яни, Офіс гавкав, що Залужний – совєцький генерал, який воює м'ясом, провалив Велике Наступівництво, що він взагалі п'яниця і паркетний генерал. І ось, Залужного нема. І що? Стало краще?За півроку ми втратили Авдіївку і Вугледар. Обидва укріпрайони успішно трималися з 2014 року. Позитивні блогери кажуть про всього лише тактичні успіхи окупантів і рахують захоплені росією кілометри, натякаючи, що порівняно з 2022 це дуже мало.Але правда в тому, що втрати Авдіївки і Вугледару це не тактичні, а стратегічні поразки. Після втрати Авдіївки ми вже не контролюємо ствольною артою Донецьк і тепер у окупантів там зручний тил, де вони відновлюються, накопичують сили, ремонтують техніку. Після падіння Вугледару вони отримують залізницю на південь і втрата Кримського мосту вже перестає бути чимось страшним для них.Впевнено крокуємо до втрати "фортеці Покровськ". Може, навіть, хтось з придворних артистів пісню про фортецю Покровськ напише. Будемо співати і це трохи пом'якшить, що за Покровськом вже Запоріжжя і Дніпро. А значить, новий мільйон біженців і зруйновані міста.І хочеш не хочеш, а виникає питання, чи було б все так погано, якби Зеленський не звільнив Залужного і з ним 20 бойових генералів? Бо, як не крути, за Залужного не було таких втрат. І можна багато говорити, що ситуація на фронті залежить не тільки від Залужного, а від багатьох чинників. І це навіть буде правда. Але, як казав Лобановський, рахунок на табло. І він дуже неприємний. Тому питання, для чого звільнили Залужного залишається відкритим.І це дуже неприємне питання, бо відповідь всім відома: це було політично мотивоване звільнення надто популярного генерала, яке не мало ніякого відношення до його кваліфікації і роботи. Це було звільнення, яке принесло політикам політичні дивіденди за рахунок втрати нашої землі і втрати людей.Так не повинно бути. Армія - це не Верховна Рада. Відїб#ться хоч від неї зі своєю всратою політикою#ЗСУ #політика #Зеленський #Залужний