Fuente
Марченко Новини | Завтра світ стане таким, яким не був ще ніколи. І в цих змінах є своя,...
3 370 Vistas/Alcance
2025-01-19 13:16
Mensaje №336
Завтра світ стане таким, яким не був ще ніколи. І в цих змінах є своя, досить очевидна, логіка. Якщо світ перетворився на паноптикум егоїстичних нарцисичних посередньостей, для яких найбільші світові проблеми (такі як війни і загибелі мільйонів людей) важать менше, ніж найменші їхні побутові проблеми на кшалт палива на 5 центів дорожче, то чому цим світом їб@нутих має керувати сучасний Черчіль, прости господи?? Їб@нутими має керувати їб@нутий. Це не просто логічно, це невідворотньо. Десь по інерції світ проскочив пару виборчих циклів і вибирали, переважно, класичних політиків. Але їх час минув. Система загального виборчого права неминуче приводить до того, що люди обирають когось, близького собі. І, якщо більшість стає їб@нута, результати виборів виглядають очевидними. Тож завтра, нарешті, відбудеться собача свадьба, де їб@нутий нарцис покриє їб@нутий нарцисичний світ. Долю Америки, долю світу, долю мільярдів людей визначатиме збочений, егоїстичний дід, якому впадло навіть підняти парасольку над власною дружиною. І звичайно, я не виправдовую старих класичних політиків. Бо їб@нутість сучасного світу – це прямий наслідок їхньої діяльності, чи, правильніше, бездіяльності. Це результат того, що політики цивілізованого світу перестали мислити категоріями розвитку своїх країн, перейшовши до мислення виборчими циклами, коли головне захопити владу, а що буде за 4 роки – то вже не їхні проблеми. В дитинстві я дуже любив фантастику. Можливо, тому, що у фантастичних романах людство було розумнішим, етичнішим, кращим варіантом себе сучасного. Але зараз маємо зовсім інший тренд і це те, до чого нам доведеться підлаштовуватися, щоб вижити. Пристібаємо пасочки і молимося, щоб зайоби в голові Дональда Фредовича були хороші для України. Завтра все почнеться. #Трамп #США #інавгурація #Вашингтон