Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Марченко Новини
Añadido 14 jul. 2024

Марченко Новини

@marchenko_news
Número de suscriptores: 2 341
Fotos: 113
Videos: 8
Enlaces: 61
Descripción:
Місце для правди

👥 Número de suscriptores

2 341
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -9
Promedio/Mes:: -30

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 903
Promedio/Día:: 4,200
Promedio/Tiempo:: 3,280
ERR: 209.44%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,890 25-06-26 10:03
Багато людей сьогодні висловилися про те, як гидко європейці лизали сраку Трампу. Особливо, Марк Рютте, який порівняв Трампа з татком, який розібрався з двома дітьми, що сваряться: Іраном і Ізраїлем.Я з такими оцінками не згоден. Я бачив не вилизування сраки Трампу, а майстерну МАНІПУЛЯЦІЮ Трампом.Велика Безглузда Американська Х#йня максимально тупий, марнославний і ПРОГНОЗОВАНИЙ. Якщо майстерно почісувати його гіпертрофоване его в правильних місцях, цією пудреною обізяною можна керувати.Так, європейці говорили Трампу купу компліментів, огидних для людей, які останні півроку регулярно ловлять на свої голови результат сцикливої політики Трампа. Так, Зеленського змусили змінити мілітарі імідж на костюм і навіть відіслати кудись на конюшню Єрмака.Але ж, бл@ть, маємо результат!! 🔥🔥🔥З прогнозовано ПРОВАЛЬНОГО саміта НАТО, на який Україну не хотіли запрошувати, бо Трамп був проти, на виході маємо фінальний документ, в якому не ставиться під сумнів майбутнє членство України в НАТО і в якому прописано, що допомога Україні входить в бюджет НАТО! Безумовно, УСПІШНИЙ і неочікуваний за нинішніми часами, результат.Більше того, Трамп зустрівся з Зеленським і не бикував. Заяви про Україну були позитивними, а не дратівливо-негативними, як після легендарної гризні в Овальному кабінеті.І якщо для досягнення позитивного результату Марку Рютте довелося зануритися своїм шершавим язиком дещо глибше пристойного в сідниці Трампа, то честь пану Рютте і хвала! Бо його маніпуляція Трампом спрацювала і марнославний старий п#здюк повівся саме так, як хотів Рютте з партнерами – був відносно нормальним і не чудив, як він може.Світом володіють не сильні, а розумні. І слава Богу, наші союзники в Європі тут мають великий потенціал.Підпишіться на @marchenko_news щоб бачити більше, ніж видно на перший погляд 😇#trump #rutte #nato #hague #трамп #рютте #зеленський #нато
👁 2,720 25-06-21 09:40
Я розумію путіна, коли він каже, що там, де стоїть нога російського солдата, там їхня земля. Ви можете співати червоні калини, кричати "паляниця!", х#єсосити Америку і Європу за нерішучість, апелювати до норм міжнародного права і т.д., але по факту наша земля закінчується там, де стоїть нога російського солдата.Можна скільки завгодно заспокоювати себе, що якось ми вийдемо на кордони 1991 року, росія розпадеться, путін помре. Та сувора правда в тому, що наша земля та, на якій стоїть не російський, а український солдат. На які кордони вийдуть ЗСУ – там і буде наша земля.путін – військовий злочинець, виконавець злочинної волі свого народу. Нам дуже щастить, що він прямолінійний і замість діяти гнучко і мудро, марнославно ляпає язиком. Так ми дізнаємося справжні плани путіна.Вчора він сказав, що Україна вся їхня. Це дуже важлива теза. Відсидітися в Ужгороді не вийде. росія претендує не на Лівобережжя, не на Київ чи Одесу. Їхня ціль - всі ми. Русифікувати, вбити, завезти на наше місце свиномордих – все, як вони робили сотнями років на поневолених землях.Щоб цього не сталося, на нашій землі має стояти український солдат. Зараз саме український солдат – найбільший виклик цієї війни. Нам треба люди. Не герої, не рекси, а звичайні українські дядьки, які вдячні ЗСУ за захист їх сімей і розуміють, що їх час настав.Вчора один такий написав мені в особисті: "Сергій, доброго дня! Якщо пам'ятаєте у 2010 році влаштовували мене на посаду комерційного директора у (...) Підкажіть, будь ласка, як можна з Вами поспілкуватися з приводу Вакансій у ЗСУ?"Сьогодні я наберу його і подякую, що вирішив долучитися до ЗСУ. Ми проведемо співбесіду і визначимо, що він вміє, чого хоче і який підрозділ Сил ТРО буде для нього оптимальним. А потім він підпише контракт і піде захищати свою сім'ю, свою гідність. Не герой, не рекс, звичайний чоловік, як всі ми.Хоча, може й герой. Зараз такий час, що колишні герої з біцухою міняють памперси на закордонних курортах, а звичайні люди стають незвичайними. Тому, хай би він став героєм. Бо гідним став вже.Слухаємо путіна і запам'ятовуємо: там де стоїть нога російського солдата – російська земля. Ми від неї не відмовляємося, але вона окупована. Щоб її повернути, там має стояти нога українського солдата.Якщо ви вирішите стати українським солдатом – пишіть мені. Наш 4-й центр рекрутингу Сил ТрО створений для того, щоб люди легко і просто потрапляли в підрозділи, які їм подобаються і де вони можуть бути максимально корисними.Підпишіться на @marchenko_news#путін #putin #war #україна #ТРО #ЗСУ
👁 2,310 25-06-19 09:55
Це дуже велике спрощення – стверджувати, що Кончена – скотина тому, що в неї немає емпатії.Коли ми розглядаємо Кончену як звичайну людину зі своїм набором якостей, які диктують її поведінку, ми робимо логічну помилку в базових визначеннях.Безугла – не звичайна людина і ми не можемо розглядати її, як звичайну людину в принципі. Безугла депутат Верховної ради від правлячої коаліції СН/ОПЗЖ. Її поведінка набагато більше залежить саме від цих факторів, ніж від персональних особливостей.Якщо проаналізувати діяльність Конченої до депутатства, легко помітити, що вона не фігурувала ні в яких скандалах і про неї ніхто не знав.З цього очевидний висновок: Кончена поводить себе, як кончена, не тому, що в неї немає емпатії, а тому, що вона стала політиком.Саме політичні проєкти розкрили Кончену як безпринципну людину без ідеології, яка не має моралі і легко переходить від одного хазяїна до іншого.Тут показова її війна проти Залужного. Спочатку вона втерлася до Головкома в довіру, була в достатньо близькому колі. А коли товариші по партії вирішили валити популярного командувача, Мар'яна почала писати про Залужного, що він совєцький генерал і взагалі алкоголік.Ще більш показова війна Конченої з Сирським. Не пройшло і півроку, як Кончена допомогла звалити Залужного на користь Сирського, як вона стала накидувати вже на Сирського.З цих накидів Конченої на двох дуже різних людей я зробив для себе єдиний логічний висновок: Мар'яна Безугла воює не з Залужним, Сирським чи Драпатим, як персоналіями, а з українською армією, як інституцією.І Мар'яна, і мобілізація руками ЗСУ і ряд інших рішень політиків направлені на зниження авторитету армії у суспільстві і підвищенні недовіри до ЗСУ та військових, як конкурентів політиків на майбутніх виборах після закінчення війни.Тому ніт, Кончена є каліброваною скотиною не тому, що в неї немає емпатії, а тому, що в неї є політичне замовлення. Всі її дії треба розглядати через призму її політичної діяльності, а не через її особисті характеристики.Підпишіться на @marchenko_news#маряна #безугла #кончена #сн #опзж #вр
👁 2,790 25-05-09 07:11
Потужна перемога Трампушкі в його геополітичній многоходовочці. Барижна нарцисична х#йня так вилизувала путіну, що Сі заревнував, приїхав на три дні в Москву і вже не приховано, а абсолютно відверто підтримує путіна у його війні проти України. Китайський лідер заявив, що війна путіна може завершитися тільки "усуненням першопричин". Людською мовою це "усунення першопричин" означає ліквідацію української державності і повернення росії у Східну Європу. Ідея Трампа відірвати росію від Китаю з тріском провалилася. Інакше не могло бути, бо справжня мета путіна – не домовлятися з США, а послабити США і зайняти місце США у всіх зонах впливу, які були у США до Трампа. Тупа самозакохана мавпа з Мар-а-Лаго сподівалася намахать путіна і нацькувати росію на Китай, щоб вони зжерли одне одного, поки він буде грати в гольф і мацати за сраки своїх силіконових фанаток. Але коли Трамп збирався надурити путіна, через свою тупість не врахував, що коли він тільки вчився кидати інвесторів, путін вже в цій дисципліні викладав. А 90-ті роки в росії це була така школа життя, що навіть не снилася розніженому мамкиному синку Трампу, який спав на м'якеньких перинах і всі свої проблеми вирішував не на вулиці, а в судах з адвокатами. В підсумку бурхливої діяльності самовпевненого американського дегенерата путін із загнаного в кут щура перетворився на наречену, яку однаково сильно хочуть два найбагатших на землі хахоля. Потаскана кремлівська ондатра тепер крутить обвислою сракою і не встигає приймати подарунки з обох рук. І, звичайно ж, рже з тупого реднека, який відкрив йому дорогу до ще тіснішого і більш рівноправного союзу з Китаєм. Сі і путін мають однакові цілі і однакове бачення. І хоча поглинання росії Китаєм неминуче, спочатку Сі, з допомогою путіна, роздягне американського лоха. А вже потім візьметься за знесилену і всю в боргах та внутрішніх протиріччях, росію. Тим часом, Америка замість опонувати Китаю, буде пасивно спостерігати, як глобальне лідерство відходить до не кращих, а просто менш тупих опонентів.А починалося все це в 2008 році, коли тупуватий Дж. Буш молодший дозволив путіну окупувати Грузію, а потім красівий Обама дозволив окупувати Крим і Донбас. Тоді їм здавалося, що це далекі війни тубільців, які не мають жодного впливу на інтереси таких могутніх (тоді) Сполучених Штатів Америки. Але є час розкидати каміння, а є час збирати. І зараз США отримують те, що засіяли свого часу в Грузії та Україні: світ, в якому США вже не головні. Підпишіться на @marchenko_news #трамп #сі #путін #сша #росія #китай
👁 2,950 25-04-29 07:13
З того, що відомо мені, станом на зараз президент не прийняв остаточного рішення про приєднання до парадного премир'я путіна на 8-11 травня. Група Татарова/Портнова в Офісі президента України активно працює, щоб схилити Зеленського на свій бік. Вони кажуть, що путін розлючений через ліквідацію генерала Мсkлиk@ і що треба піти на поступки путіну, дати провести парад на Красній площі, щоб він повернувся у перемовини без денацифікації і визнання захоплених територій російськими. Інші групи впливу, переважно, підтримують відмову від перемир'я і пропонують показати силу і атакувати безпілотниками Москву на 9 травня. Вони виходять з того, що вразливість столиці і самого путіна на параді стане сигналом, що росія ослаблена війною і багато сусідів (особливо, Туреччина і Китай) можуть скористатися цим і ще більше посилити свої зони впливу в регіонах, де раніше домінувала росія. Сам Зеленський зробив заяву, з якої виглядає, що він більше схиляється не приймати перемир'я путіна. Але ця заява не містить прямої відмови, тому у Зеленського залишається можливість прийняти умови путіна і дати йому провести парад без втрати обличчя перед гостями. Окремий трек – Трамп і його бойові любителі диванів. Всі вони, як один, виплигують з трусів, щоб догодити путіну і тиснуть на Зеленського, вимагаючи прийняти умови путіна. Сьогодні знову дістали жупел ядерки і розказують про жертви. Правда, мовчать, що після окупації України жертв буде більше, ніж після ядерки. Ми, як громадянське суспільство, повинні допомогти президенту зробити правильний вибір і не дозволити тиснути на себе російським групам впливу в Офісі. Не мовчіть! Припинення вогню має бути або повним, або ніяким. Україна повинна відстоювати свої інтереси. А безпечний парад путіна інтересом України не є!Підпишіться на @Marchenko_news#парад #путін #9травня #зеленський #портнов #татаров
👁 3,170 25-04-28 13:38
Президент України не повинен приєднуватися до перемир'я, яке на 8-11 травня оголосив путін. Це, так зване, "перемир'я" дуже важливе для путіна і путінської росії. Якщо Зеленський приєднається до "перемир'я" путіна, він забезпечить путіну комфортне святкування його шизоїдного свята перемоги одного людоїда над іншим. путін дуже боїться бути обісраним на трибуні мавзолею, коли в Москву прилетять українські дрони. путін боїться виглядати слабким, коли не зможе захистити своє населення і своїх гостей від української відплати. Для путіна неприйнятні ризики зіпсувати головне свято десятиріччя в росії. Тому для чого це перемир'я йому, я розумію. Але я не розумію, для чого "перемир'я" на 8-11 травня Україні? Чим ці три дні відрізняються від вже кількох тисяч днів, коли росія атакує Україну на українській землі? Чому президент України має робити подарунок кінченому маніяку, який хоче всіх нас вбити?Зараз путін із Трампом заганяють президента Зеленського у хибну дилему вибору миру чи війни на ці три дні. Ця дилема хибна, бо триденне перемир'я – це взагалі не про мир. Перемир'я не наближає нас до миру ні на крок і не відповідає інтересам України. Я думаю, президент Зеленський зобов'язаний продемонструвати суб'єктність і відмовитися грати в гру путіна, незважаючи на те, що Трампушка буде скаженіти. Міністерство закордонних справ України має випустити стейтмент, що Україна не буде маріонеткою Кремля і приєднуватися до путінських симуляцій миру на 9 травня, день народження путіна, Кабаєвої чи ще якісь, дорогі путіну, дати. Маємо заявити, що Україна готова до повного припинення вогню без будь-яких умов, як пропонував президент США, до кінця проведення перемовин про тривалий мир. Така заява покаже нашу вірність мирному урегулюванню і тверду позицію з відстоювання свого суверенітету. Звертаю увагу, що сама заява путіна про "перемир'я" є глибоко знецінюючою і ганебною стосовно України. путін оголосив перемир'я сам, без узгодження з українською стороною, показуючи, що Україна – не рівня росії, щоб з нею про щось домовлятися. Так поводили себе конкістадори по відношенню до тубільців. І саме так путін зараз принижує Зеленського оголошеним одноосібно "перемир'ям". Завдяки Трампу зараз склалася абсолютно дебільна ситуація, коли путін, який не перемагає у війні, виглядає абсолютним переможцем. Сполучені Штати плазують перед ним і виконують всі забаганки. Воєнний злочинець путін, табуйований і забутий за Байдена, з Трампом тріумфально повертається в світову політику. Україна не повинна йти в фарватері путіна і зміцнювати його владу і авторитет у світі. Треба запхати те перемир'я путіну в саме горло і там підірвати. Україна має всі спроможності демонструвати світу свою силу і зіпсувати путіну найголовніший за 10 років день фетішу на чужу перемогу. Тільки від президента Зеленського зараз залежить, чи буде 9 травня 2025 року днем тріумфу путіна, чи буде днем його всесвітньої ганьби під телекамерами всього світу. Пілпишіться на @marchenko_news#путін #трамп #зеленський #перемиря
👁 5,770 25-04-27 16:18
Зараз важливо не мовчати. Не піддаватися на маніпуляції Офісу і не підтримувати кожен крок президента бездумно, без критичного осмислення наслідків. Особливо – довгострокових наслідків. На Зеленського зараз чиниться колосальний тиск з боку Трампа. ВІд того, піддасться він на цей тиск, чи вистоїть, залежить не просто наша свобода, а фізичне виживання для багатьох з нас. Проти президента України зараз одночасно виступають вмілий, цинічний і нахабний КДБшний маніпулятор путін і нарцисичний, безпринципний, зрадливий і злопам'ятний барига з навичками шахрая рівня бог, Трамп.Єдине, що поки що балансує цю конструкцію – українське суспільство. Володимир Зеленський дуже чутливо прислуховується до нього і не ризикує робити кроки, непопулярні в народі. Тому досі не підписано нічого критично поганого для України.Якби український народ був готовий до капітуляції, навіть не сумнівайтеся, що наші нові молоді політики вже давно б підписали капітуляцію, провели вибори, переобралися на другий термін і скирдували б бабло з муток на Великій ВІдбудові. Зараз саме той час, коли відповідальні політики і громадські активісти мали б подумати про майбутнє нації, а не свій рейтинг і популярність серед ухилянтів і уставшої від війни більшості. Не тому, що ми хочемо продовження війни, а тому, що прекрасно бачимо, що трампо/путінський "мир" не є миром, а є засобом для виходу росії з війни із збереженням всієї загарбаної в України землі навіки. З майбутнім новим нападом через кілька років.Не треба ілюзій, що ці землі коли-небуть повернуться Україні. росія ж вже робила це не раз і має чудовий рецепт зробити російським чи Крим, чи Донбас, чи Одесу. Ліквідуєш фізично свідомих українців – раз, витісняєш за кордон співчуваючих – два, русифікуєш тих, хто залишився – три, завозиш ваньок і маньок із Сизрані, Рязані, Казані, Воркути, учасніков СВО – чотири. Проходить 20-30 років і все, буде як в Криму – ета же ісконно русская зємля!! ЦІ землі будуть втрачені для України назавжди. Тому зараз, як ніколи, важливо не мовчати. Не зраджувати своїх переконань. Не продаватися за миску супу Офісним пропагандистам. Головна задача громадянського суспільства – показати президенту України, що Україна не готова бездумно лізти в петлю зрадливої угоди заради невеликого відтермінування "остаточного вирішення українського питання" по-путінськи. Тому я буду говорити відверто про свої думки щодо угоди трампа/путіна і закликаю до цього своїх позитивних колег. Зараз не час думати про шкурняки і бюджети Офісу на піар найвеличності. На кону існування держави. Тому справжня підтримка президента Зеленського зараз – не хвалити його геніальність, а не дати впасти під тиском Трампа і путіна і зберегти достойне місце в історії. Підпишіться на @marchenko_news#трамп #путін #зеленський #угода #капітуляція
👁 3,250 25-02-19 11:23
Коли ти президент країни, яка воює і на тебе тиснуть звідусіль, щоб ти здався, в тебе є опора, яка ніколи не зрадить – твій народ.Я думаю, Зеленському зараз треба вийти з вузького кола своїх 5-6 ефективних менеджерів, які просрали все, що можна було просрати і йти за підтримкою до свого народу.Коментарі в соцмережах після хамського випаду Трампа говорять про те, що навіть послідовні опоненти президента готові його підтримати, коли є загроза державі, а президент робить правильні речі.Вже навіть найбільш упоротим мрійникам очевидно, що монархоолігархія Трампа/Маска перестала бути нашим союзником і на це треба реагувати.Маємо наступну домашню роботу, щоб вижити:1. Україноцентричність, як державна ідеологія. Президент має звернутися до нації і чесно визнати, що наша свобода залежить виключно від нас. Ніхто не буде за нас воювати. Ніхто за нас не вестиме перемовини про наші національні інтереси. Ніхто не забезпечить зброєю, щоб був безліміт. Все самі.2. Президент має, нарешті, забути про вибори і виконати свої функції – провести справедливу, прозору і рівноправну мобілізацію. Щоб служили справді всі, щоб була можливість ротацій, відпочинку у тих, хто тягне все на собі роками. Реформувати ТЦК. Прийняти необхідні закони. Підтримати армію своїм впливом на своїх виборців.3. Активізувати контакти з Європою. Наші надійні союзники там. Ми в одному човні з ними і треба це використати. Європа має всі технологічні і промислові можливості забезпечити свою і нашу безпеку.Ці прості три пункти дозволять виграти війну і послати нах#й товаріща Трампушку з його прибамбасами.Правда, скоріше за все, мудрий нарід потім не переобере. Бо читати і лайкати безсмертні слова Черчіля про піт, кров і сльози набагато комфортніше, ніж реально їх проливати.І тут питання до вас, Володимир Зеленський: що ви виберете? Опору на свій народ, перемогу у війні і поразку на виборах, чи опору на 5-6 ваших друзів, поразку у війні і перемогу на виборах?#сша #трамп #maga #дипломатія #зеленський #вибори #вибір
👁 3,490 25-02-13 14:34
Розділяй і володарюй! - цей вислів приписують Філіпу ІІ Македонському, який помер у 336 р д.н.е. Навряд чи в Офісі Зеленського знають про існування Філіпа ІІ, але принцип, вперше озвучений батьком Олександра Македонського, широко застосовують. Згадайте, як майстерно офіс президента розділяє армію. Спочатку за допомогою Безуглої Зеленський нацькував солдатів на командирів і зробив найбільшими ворогами армії старших офіцерів. А кілька днів назад запропонував молодим новобранцям по мільйону гривень і це викликало ціле цунамі обурення у війську серед тих, хто воює вже три роки і більше і ніякого мільйона за це не побачить. Вчора стало кристально ясно зрозуміло навіть самим упоротим, що план Трампа із закінчення війни – це план капітуляції України. Для того, щоб пристати на цей план, Зеленському треба розпорошена, роз'єднана і нездатна опиратися капітуляції, країна. Санкції проти Порошенка і його можливий арешт, це не для виборів, а для чергового розділення суспільства. Політично Порошенко не суперник Зеленському. Вибори у Зеленського виграє не Порошенко, а Залужний, Притула, Буданов. Будь хто з цієї трійці легко перемагає Зеленського у другому турі. Мета операції проти Порошенка – розділити суспільство, зчинити смертельну ворожнечу серед прихильників Порошенка і Зеленського і не дати їм об'єднатися, щоб не допустити капітуляції України за планом Трампа. Зеленський розуміє, що підписати капітуляцію в інтересах путіна, Трампа і своїх виборців він не може, поки є згуртована "войовнича меншість" спаяна Майданами і війною. Задача, яка зараз стоїть перед офісом президента – розділити нас, посварити, нацькувати одних на одних, щоб у нас не було сили опиратися передачі росії нашої землі, поверненню руского міра і ФСБшної церкви, роззброєнню армії і відмови від суверенітету. Тому, якщо ми хочемо зберегтися, як нація і не отримати болючу поразку, яка нас знищить, під виглядом путінського миру, нам зараз треба глибоко видихнути і спробувати бути спокійними і раціональними. Особисто я не буду сваритися з прихильниками Зеленського. Так, в мене багато питань до них з приводу їхнього вибору, який я не підтримую, але більшість з них точно не вибирала його для капітуляції і здачі національних інтересів. Ми не повинні дозволити Офісу розділити нас і зробити слабкими. Ми, народ України, громадянське суспільство, маємо бути згуртованими і сконцентрованими на війні, допомозі армії, збереження в Україні демократії і традиції мирної передачі влади на демократичних виборах. Маємо розуміти, атака на Порошенка виходить далеко за рамки особистості Порошенка. Це атака на нашу єдність, щоб розділити нас і володарювати над тим, що залишиться від України. Не дамо цього зробити. #переможемо#зеленський #диктатура #капітуляція #путін #трамп #Україна #Порошенко
👁 3,940 25-01-20 16:21
Ну ось і дочекалися. Військовим – тюрми.Зліва кавалер Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, учасник російсько-української війни з 2014 року, полковник ЗСУ, колишній комбриг 47-ї і 155-ї бригад, Дмитро Рюмшин.Справа – співголова коаліції СН/ОПЗЖ, колишній член Партії Регіонів та один з найближчих соратників державних зрадників Віктора Януковича та Віктора Медведчука, особистий знайомий російського диктатора путіна, Юрій Бойко.Якби ви не жили в Україні і задати вам питання, хто з цих двох сидить під арештом, ви, скоріше всього, сказали б, що Бойко. Але ж ви живете! І бачили вже Портнова, який спокійно виїжджає із сином за кордон. Вкрадений ешелон гуманітарки в Запоріжжі, де ніхто не сидить. Міністрів, що розбагатіли на продажу полуниці. Генералів СБУ з багатомільйонними квартирами.Тому правильна відповідь не повинна вас шокувати – під арештом сидить полковник ЗСУ. А друг путіна сидить у Верховній Раді. І не просто сидить, а є важливою частиною владної коаліції, без якої неможливе прийняття будь-яких законів.І тут важливий момент, що я не суддя і не знаю обставин карної справи, за якою сьогодні висунуто підозру полковнику Рюмшину. І я допускаю, що Рюмшин і справді міг порушити закон.Але! Якщо Рюмшин і порушив закон, якщо він помилився, якщо допустив недбалість, все одно він не став від цього зрадником. ВІн служив, як умів. Воював, як умів. Якщо вмів погано – це, звичайно, недобре.Але чому військовий, який не впорався зі своїми завданнями сидить у в'язниці, а відкритий ворог, давній прихильник путіна, що ДЕСЯТКАМИ років тягнув сюди рускій мір не просто не сидить, а є владою??Що це за лютий п#здець з нашою судовою системою, з нашим суспільством, що, як гіпнотизовані макаки, сидить на паркані і дивиться, як військових тягнуть у тюрми, а зрадників – у Верховну раду??#Рюмшин #Бойко #санкції #тюрма