Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжковий Валован 📚
Añadido 06 dic. 2025

Книжковий Валован 📚

@manya_kom
Número de suscriptores: 1 228
Fotos: 1,950
Videos: 493
Enlaces: 157
Descripción:
Тут всі мої косплеї, книжкові події, і книги які я читаю

👥 Número de suscriptores

1 228
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -11
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 705
Promedio/Día:: 360
Promedio/Tiempo:: 2,745
ERR: 138.84%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 0
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

«Дім Голлоу», Крістал Созерлентвидавництво VivatЯ не розумію чому я раніше не знала про цю книгу.Чому я не чула про неї. Чому про неї не говорить. Не кричать про неї на кожному кроці.Дім Голлоу - книга напхом напхана містикою, загадками, відьмами, підмінятами, сімейними драмами, потойбіччям і всякою всячиною на додачу.Історія починається з дверей, які колись кудись вели, а тепер ведуть деінде.В новорічну ніч, батьки трьох дівчаток відволікаються на дві секунди щоб подарувати одне одному поцілунок під спалахи святкового салюту. І за ці дві секунди діти встигають зникнути. І не просто зникнути а загубитись між світами на цілий місяць. По поверненню вони не памʼятають нічого. Не знають де були. І не розуміють скільки пройшло часу. Діти хочуть лише додому, обійняти батьків, згорнутися клубочком в одному ліжку. Серед десятків діагнозів, симптомів і купи оцих медичних термінів сестри найгостріше відчувають несамовитий голод.Через десятиліття, коли за загадкових обставин зникає старша сестра, починається нова пригода, яка розкриває правду про минуле та жахливі наслідки прийнятих рішень.Молодші Голлоу беруться розшукувати сестру «по хлібним крихтам», які та залишила. Нові й нові знахідки змушують обливатися холодним потом і нутром відчувати - жахи тільки починаються.На їхньому шляху трапляються союзники, зрадники та спостерігачі. Кожен хоче бути причетний до секретів Голлоу, та лише одиниці знають ціну за ці секрети.Чимало припало на долю трьох юних душ та вони змогли знайти дорогу додому, залишити минуле в минулому й змиритись із прийдешнею долею. Книга зачепає з перших речень і не відпускає до останнього слова в епілозі. Окрім містичних та детективних ліній мені приваблюва щей гумор. Наскільки вдалі жарти іноді змушували сміятись в голос. Не знаю як ви, та я особисто обожнюю це в книгах❤️Однозначно раджу любителям жанру.Для мене 10/10
🥰Передпродаж 🥰«Імперія вампірів»Перша частина трилогії «Імперія вампірів»Минуло вже двадцять сім довгих років відтоді, як востаннє зійшло сонце. Майже три десятиліття вампіри ведуть війну проти людства, зводячи свою вічну імперію, водночас руйнуючи нашу. Тепер у морі темряви жевріють лише кілька крихітних іскор світла.Ґабрієль де Леон — срібний святий, член святого братства, присвяченого захисту королівства й церкви від створінь ночі. Та навіть Срібний Орден не зміг стримати навалу, коли денне світло зникло, і нині залишився лише Ґабрієль.Ув’язнений тими самими монстрами, яких він присягався знищити, останній срібний святий змушений розповісти свою історію. Історію легендарних битв і забороненого кохання, втраченої віри й здобутої дружби, Кривавих війн і Вічного Короля та пошуків останньої надії людства:Святого Ґрааля.Автор: Джей КрістоффПерекладачка: Марія ПухлійОригінальні ілюстраціїТрилогія: «Імперія вампірів»Формат 163*240ммОбкладинка тверда, 856 ст🔥Ціна під час передпродажу: 850 грнЦіна після: 990 грнОчікуємо книжку наприкінці весни, 2026 рокуЗверніть увагу! Перший наклад буде доступний лише на сайті видавництва та у Мистецькій книгарні Небо.Замовити: https://nebopublishing.com.ua/item/imperiya-vampiriv
Поступово не за один місяць не за допомогою штучного інтелекту і навіть не за порадами інших ми знайшли свій формат проведення, свою манеру й свої правила спілкування.Зустрічі почали відрізнятися від звичайних розмов про книги. Бо щоразу ми обговорюємо не лише сюжети ми зачіпаємо внутрішній світ. Ми говоримо про тих, ким могли б стати, про уроки, які книги залишають у пам’яті, і про досвід, який робить нас ближчими.Найголовніше й найкраще, що я могла це запропонувати це правило про те що кожна учасниця клубу свого часу обере книгу. Повірте це важливо. Так це хвилююче та хіба ж було б цікаво весь час читати тільки те, що тобі скажуть без шансу запропонувати якусь свою історію?Зараз на кожну зустріч я вигадую запитання для кожної учасниці та зазвичай 4-5 зверху, для загального розвитку дискусії.Обовʼязковим пунктом стало проведення вікторини. І якщо раніше це були роздруковані листочки зараз ми вже виросли на цифровому рівні і влаштовуємо онлайн-квізи, що додає цікавинки.На вікторинах кожного разу цікаві призи які завдяки моїй діяльності й активній участі в книжковій спільноті як блогера й косплеєра нам на клуб надають спонсори. Це і книги, і книжковий мерч або просто цікавинки з книгарень.Частенько я веду переговори з видавництвами й вони надають знижки на кнмги, але тільки тоді коли в дівчат вистачає терпіння)Бо зазвичай коли обрано книгу, 0.3 секунди і всі вже замовляють🤭Ми співпрацювати так вже 3 чи 4 рази і нам жодного разу не відмовили. А інколи і дарували одну бонусну книгу. Що не може не справити враження.Для підтримання інтересу намагаюсь кожну зустріч наповнити розвагами або хоча б сувеніром напамʼять про цей вечір. До цього я просто прикрашала стіл. Так це гарно але крім спогадів і можливо фото нічого не лишалось на памʼять. Кожного разу додаючи чи прибираючи щось із програми я аналізую з боку учасниць нормально так було б? Цікаво так було б? Чи хотіла б я прийняти в такому участь?І як би я не знецінювала свої вигадки дівчата завжди підтримують і завжди високо оцінюють кожну пропозицію і кожну ідею.Зараз в нашому книжковому налічується 20 людей. Так на зустрічах зазвичай від 12 до 16 присутніх бо не завжди обрана книга цікавить абсолютно всіх. ідея створити книжковий клуб виникла з бажання мати простір, де люди читають, діляться враженнями й не бояться говорити вголос про те, що їх захоплює, хвилює або навіть злить.Ми створили спільноту де зустріли людей, які мислять, аналізують, ставлять запитання, захоплюються героями, сперечаються про фінал і вміють слухати одне одного.В нас не треба прикидатись розумнішою чи досвідченішою. В нас не існує правильних і неправильних думок. Кожен голос звучить важливо.На сьогоднішній день наша місія проста, але значима, створювати простір, у якому читання не завершується останньою сторінкою,простір, у якому книга це привід зустрітися, поговорити та зрозуміти не тільки прочитане, а й те як кожна з нас зрозуміла й побачила його.Хтось прийшов на книжковий клуб з подружкою а хтось прийшов і знайшов нових друзів. Я тішуся, що ідея створення стала живою. І вона буде рости рівно стільки, скільки ми будемо одна в одної. Скільки буде любові і шани до книг, до однодумців до тих з ким ми проводимо наші затишні хоч зазвичай дуже голосні вечори.