Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛукаШоу
Añadido 14 jul. 2021

ЛукаШоу

@lucashow_tv
Número de suscriptores: 314
Fotos: 732
Videos: 27
Enlaces: 936
Descripción:
Друже! Це я, Кирило Лукаш. Актор, журналіст, громадський діяч. А це - мій канал в Телеграмі. Бо політика інших соц.мереж не завжди відповідає потребам, позиціям і висловлюванням. Тут анонси подій, рекомендації, звіти, думки і рефлексії. Чекаю на каналі!
Fuente

ЛукаШоу | Виникає потреба прокоментувати перехід ФК Металіст 1925 до ФК Харків. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛукаШоу ЛукаШоу @lucashow_tv
112 Vistas/Alcance 2026-06-16 16:13 Mensaje №1435
Виникає потреба прокоментувати перехід ФК Металіст 1925 до ФК Харків. https://youtu.be/muo3L0x2wko?si=yS_DNBEAjw_AVXs- Десь вже частково взяли коментар колеги-журналісти. Тут висловлюся повновісніше. Як я і казав минулого року, коли про ребрендинг клубу почали говорити публічно (хоч і на рівні чуток-припущень), це перейменування й перепозиціювання потрібно робити саме нині. І, власне, клуб пішов цією дорогою. Всі мінуси, всі плюси, про які я говорив торік, актуальні й сьогодні. Я продовжую казати, що Харків надбав як місто додаткової, скажімо так, символічної ваги, як в Україні, та й в усьому світі. Він сьогодні є містом з менталітетом фортеці, фронтіром української ідеї й духу, містом прифронтовим і водночас осередком України і Європи на сході. Принаймні так звучить і так себе позиціонує. Тому, власне, підкреслити своє походження з Харкова – це вдала ідеядля клубу саме зараз. Мені сподобалось відео, яким клуб презентує цей крок. Як на мене все зчитується: і мамонт, якого знайшли за легендою чи за правдою, коли будували Держпром; і ці адресні меседжі до українського Ренесансу 20-х років, 20-го сторіччя з Майком Йогансеном і Хвильовим; і апеляції до нашого воєнного сьогодення. Все мені важить і пояснює причину цього ребрендінгу, артикулює до чого прагне клуб. Єдина проблема, як на мене, є те, що мені абсолютно не зайшла сама нова емблема ФК Харків. Вона, як на мене, не передає і не несе меседжів, які є в цьому крутому відео. Так само, як я не дуже розумію, чому саме ці клубні кольори були обрані для міської команди. Тому я очікую хорошої та сенсовоцентричної комунікаційної кампанії від клубу, що буде не рекламувати, скажімо так, те, що сталося, а більше пояснювати свої мотиви. Тому як крок стратегічний, мені здається, потрібно вітати цей хід власників й керівництва клубу. І ФК Харків може перетнути цю всю історію з колишнім, колись існуючим і погано закінчившим тезкою. І, можливо, потрібно залучати вболівальників клубу, аби верифікувати символіку. Влаштувати голосування чи інші інтерактиви. Підсумовуючи, скажу, що мені подобається цей хід, мені подобається відео, яким презентували новий футбольний бренд, але мені не подобається, як виглядає на сьогодні емблема клубу, і я не дуже розумію, чому саме такими є клубні кольори.