Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кореспондент Лубни
Añadido 06 dic. 2025

Кореспондент Лубни

@lubny_kor
Número de suscriptores: 1 804
Fotos: 7,250
Videos: 934
Enlaces: 9,250
Descripción:
🇺🇦 Офіційний перекладач тексту з провідних ЗМІ на людську мову. Перевірена інформація від першого незалежного кореспондента нашого міста. 📩 За рекламою звертатись до @top_reklama777 Запрошення для друзів - https://t.me/+n07OdPY6HqU3ZDAy

👥 Número de suscriptores

1 804
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -23

👁️ Vistas promedio por mensaje

261
Promedio/Día:: 280
Promedio/Tiempo:: 213
ERR: 14.47%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 7
Promedio semanal: 8
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

❗️Увага! Із завтрашнього дня збільшується час комендантської години по всій УкраїніЯк повідомляється через загрозу обстрілів енергетики, проникнення ДРГ, активності терористичних угруповань на кордоні і всередині країніприйнято рішення збільшити час комендантської години на 4-18 годин.Всі області розділено на 5 зон, залежно від рівня небезпеки, див фото*: 🛑1 зона — комендантська година триватиме цілодобово🛑2 зона — комендантська година триватиме 18 год на добу🛑3 зона — комендантська година триватиме 14 год на добу🛑4 зона — комендантська година триватиме 10 год на добу🛑5 зона — комендантська година триватиме 6 год на добу👉Щоб перевірити до якої зони відноситься ваше місто та вільно пересуватись, обирай своє місто або найближче до нього та натисни - дізнатись зону🇺🇦Київ та обл - дізнатись зону🇺🇦Львів та обл - дізнатись зону🇺🇦Дніпро та обл - дізнатись зону🇺🇦Харків та обл - дізнатись зону🇺🇦Одеса та обл - дізнатись зону🇺🇦Вінниця та обл - дізнатись зону🇺🇦Запоріжжя - дізнатись зону🇺🇦Хмельницький - дізнатись зону🇺🇦Полтава та обл - дізнатись зону🇺🇦Миколаїв - дізнатись зону🇺🇦Чернігів та обл - дізнатись зону🇺🇦Черкаси та обл - дізнатись зону🇺🇦Житомир та обл - дізнатись зону🇺🇦Суми та обл - дізнатись зону🇺🇦Чернівці та обл - дізнатись зону🇺🇦Івано-Франківськ - дізнатись зону🇺🇦Рівне та обл - дізнатись зону🇺🇦Кривий Ріг - дізнатись зону🇺🇦Кропивницький - дізнатись зону🇺🇦Тернопіль і обл - дізнатись зону🇺🇦Луцьк та обл - дізнатись зону🇺🇦Ужгород та обл - дізнатись зону🇺🇦Херсон та обл - дізнатись зону*Обов'язково перевіряйте до якої зони відноситься твоє місто, та надсилайте знайомим!
Поліція з’ясовує обставини загибелі двох людей у Кременчуцькому районі15 лютого близько  08:00 години до поліції надійшло повідомлення від громадян про виявлення в будинку в селі Обознівка Кременчуцького району двох місцевих жителів без ознак життя. Поліція розслідує обставини.🔹 Отримавши повідомлення,  на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділу №1 (м. Глобине) Кременчуцького РУП. Під час огляду помешкання в одній із кімнат правоохоронці виявили чоловіка (1962 року народження) та жінку (1985 року народження) без ознак життя. У приміщенні зафіксовано сліди задимлення та горіння. Попередньо, під час візуального огляду слідів насильницької смерті на тілах померлих не виявлено. Для встановлення причин їх смерті призначено судово-медичну експертизу.🔹 За вказаним фактом вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України. Обставини та причини події встановлює слідство.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
Україна зазнала масованої атаки сьогодні вночі: основний удар був спрямований по об’єктах енергетики, наслідки значні.Противник застосував крилаті, балістичні й гіперзвукові ракети, а також велику кількість ударних БпЛА:▫️Харків: 6 годин тривала атака на місто, рф била КАБами, «Шахедами», «Молніями» та ракетами. Постраждала енергетична інфраструктура, 2-є людей — поранено. Щоб не допустити замерзання мережі — у 820 будинках спустять воду.▫️Київ: руйнування в 5-ти районах столиці, наразі — троє постраждалих. Є влучання в адмінбудівлю, пошкодження ряду багатоповерхівок по місту та ліній електропередач, горів заклад дошкільної освіти, АЗС та автомобілі.▫️Київщина: попередньо, був удар по Трипільській ТЕС.▫️Дніпроперовщина: попередньо, основний удар був по Придніпровській ТЕС. Також пошкоджено інфраструктурний об'єкт, понівечені оселі, триповерхівка та гуртожиток у Дніпрі. Є ряд руйнувань і в трьох районах області.▫️Сумщина: у Сумах був приліт по багатоповерхівках, пошкоджено теплопостачання. У Конотопі — зруйновано приватний будинок.▫️Вінниччина: є влучання в обʼєкти критичної інфраструктури: 50 населених пунктів без світла. Попередньо, ціллю ударуТвій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
​​В зв'язку із відсутністю електропостачання по місту, роботу всіх об' єктів КП "Лубни-водоканал" призупинено.Наразі на генераторах працюють каналізаційні насосні станції КП "Лубни-водоканал" ( їх на балансі 12 шт в різних районах міста) та очисні споруди ( 2 шт) для термінової відкачки та очистки стічних вод.Водозабірні майданчики 1, 2, 3;Свердловини Автомаш та Терни;Підвищувальні насосні станції 1, 2 , 3, 4, 5працюють згідно графіку подачі води до міської мережі:‼️ВЗМ № 1,2,3:Вечір: 18.00 - 22.00Ранок: 6.30 - 10.30‼️Автомаш:День: 17.00 - 22.00Ніч : 24.00 - 12.00‼️Терни:Наповнення башти о 17-00 годині.Перед подачею води в місто генератори працюють для наповнення водопровідної мережі (близько 2-х годин) та для наповнення резервуарів чистої води на ВЗМ❗️У разі змін у графіку подачі води буде зроблено додаткове оголошення.❗️ В разі відновлення електропостачання, відразу ж буде відновлено роботу всіх об'ектів КП "Лубни-водоканал" (система наповнюється орієнтовно 2 години) і графік подачі води в місто на генераторах буде скасовано.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
#Мозамбіку_пишуть.Наш кіт пережив справжнє пекло…Прошу розповсюдження, щоб інші тваринки не постраждали від некваліфікованих лікарів!Ми втратили час, грошіі ледь не втратили кота.Ми звернулися до клініки Зооветсервіс, бо кіт не міг нормально пісяти.Наче б то нова клініка в Лубнах, черги, запис, все виглядало так, наче гарно лікують, а виявилось зовсім навпаки 😔Півтора місяця лікування виглядали як експерименти:таблетки, промивання, операція, три катетери —але результату не було.(Доречі-результати аналізів, УЗД не давали, наполягали на операції!)Після операції стан не покращився.Кіт продовжував страждати, з’явилися серйозні ускладнення.Згодом з’ясувалося (поїхали рятувати в іншу клініку за 200км від дому), що операція була проведена неправильно:залишилися камінці,внутрішні шви розійшлися,розвинувся перитоніт і ниркова недостатність.Я ділюся цим, щоб попередити інших!Я довіряла… А в результаті-через помилки в лікуванні кіт опинився в стані, небезпечному для життя.,заробили добряче грошейта на діалог не йдуть і як діти блокують в соцмережах і месенджерах.Будь ласка, думайте двічі, довіряючи життя своїх тварин.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
​​Важка втрата для Оржицької громадиЗ глибоким болем і щирою скорботою повідомляємо: під час проходження військової служби, внаслідок важкої хвороби, помер Захисник України, житель селища Оржиця БАБЕНКО Олександр Миколайович.Олександр народився 2 вересня 1984 року в Оржиці. Тут він виріс, закінчив 11 класів Оржицької школи і відразу став до праці. Його першим місцем роботи було ПСП «Приват-Агро». Упродовж життя працював на різних роботах, не цурався жодної праці, аби забезпечити родину. Доводилося працювати й у столиці, та серцем він завжди залишався вдома — повертався до рідної Оржиці, до своєї сім’ї.10 березня 2025 року Олександра було мобілізовано до лав Збройних Сил України. Він пройшов навчання, отримав звання молодшого сержанта та ніс службу командиром відділення охорони взводу в одному з підрозділів на півночі країни. На жаль, виявлена тяжка хвороба крові не дозволила продовжити службу. Під час лікування, 20 січня 2026 року, перебуваючи на військовій службі, Олександр Бабенко помер.Згасло життя щирої, доброзичливої людини, вірного товариша, дбайливого сина, люблячого чоловіка й батька, надійного брата, Захисника України, який залишився вірним присязі та своїй державі до останнього подиху.Від імені всієї Оржицької громади висловлюємо щирі співчутТвій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
#Мозамбіку_пишутьОСТАННЯ НАДІЯ ТАРАНДИНЦІВ: НЕ ЗАБИРАЙТЕ У НАС ПРАВО ДИХАТИ! 💔😭Ми звертаємося до всієї України, до журналістів та небайдужих людей! У нашому селі Тарандинці Новооржицької ОТГ відбувається тихе мародерство серед білого дня. У нас забирають ОСТАННЮ водойму.​Наші хлопці на передовій в окопах мріють про рідний дім, про спокій на березі річки. Ветерани, які повернулися з пекла, шукають тут психологічного розвантаження. Наші діти, які не знають, що таке мирне небо, мали хоч цей ставок, щоб хоч на мить відчути дитинство.​Але голова ОТГ Тітенко А.П. вирішив, що наш розпач — «не на часі». Тепер нашу воду готують на аукціон. Ми вже маємо гіркий приклад — ставок «Уренгой», де фермер Рудь С.В. виставив охорону, і тепер місцевому жителю там зась навіть вудку закинути.​Пане Голова! Громада зібрала 180+ підписів. Ви чуєте нас чи тільки шелест паперів для аукціону? Це не просто вода — це душа нашого села! Ми підозрюємо корупцію і не збираємося мовчати. Ми звертаємося до Вас як до останньої надії: ЗАЛИШТЕ ВОДОЙМУ ЛЮДЯМ!​🙏 Просимо максимального поширення! Нехай цей крик душі почують у Полтаві та Києві!Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
​​ВТРАЧАЄМО... БОЛИТЬ... СУМУЄМО....Не люті морози сковують душі земляків. Біда, горе, сльози, смерть справжніх захисників України – ось що розриває свідомість і змушує кам’яніти наші серця. З 24 січня 2025 року вважався зниклим безвісти під час виконання бойового завдання, внаслідок штурмових дій противника на Покровському напрямку Донецької області, наш земляк – стрілець-санітар механізованого батальйону, молодший сержант КОЧЕРГА ГРИГОРІЙ АНДРІЙОВИЧ. На жаль, дива не сталося і в громаду надійшла звістка про те, що його визнано таким, що загинув мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність. Григорій Андрійович народився 3 травня 1984 року у селі Вищий Булатець. Закінчив Вищебулатецьку загальноосвітню школу. Здобув професію тракториста. Після строкової служби у лавах Збройних Сил України повернувся до рідного краю. Працював за фахом у СФГ «Добродій», а згодом у ЛК ЖЕУ. Хороший спеціаліст, працелюбний, щирий, веселий і доброзичливий, готовий завжди прийти на допомогу всім, хто того потребує. Таким залишився Григорій у пам’яті земляків. Він любив землю і працю на ній. Дбав про своє господарство, захоплювався роботою з металом (навчився і любив зварювТвій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
⚡️ Уряд запроваджує жорстку економію електроенергіїЧерез критичний стан енергосистеми після російських обстрілів та сильні морози Кабмін ухвалив термінові рішення щодо скорочення споживання електроенергії в усіх регіонах.15 січня премʼєр-міністр Юлія Свириденко доручила ОВА негайно зменшити використання електрики.🔌 Що мають обмежити протягом доби:- зовнішнє освітлення будівель і територій;- підсвітку реклами та вивісок;- надлишкове вуличне освітлення.Контроль за виконанням рішень здійснює перший віцепремʼєр – міністр енергетики Денис Шмигаль, який очолив штаб з ліквідації наслідків НС.📌 Додаткові термінові завдання для ОВА:Освіта: разом із МОН визначити можливість дистанційного навчання або зимових канікул до 1 лютого 2026 року.Комендантська година: можливе помʼякшення, щоб люди без перепусток могли дістатися до Пунктів незламності.Генератори: протягом доби переглянути потреби та перерозподілити резервне обладнання на найкритичніші обʼєкти.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot
​​На щиті: у четвер Оржиця попрощається зі своєю вірною донькою Русаковою ВітоюБіль, який неможливо виміряти. Втрата, яку неможливо осягнути. До селища Оржиці на місце свого останнього спочинку повертається полегла Захисниця України Русакова Віта Миколаївна. У четвер, 15 січня, ми схилимо голови у глибокій скорботі, зустрічаючи нашу Героїню.Віта народилася 6 липня 1998 року в селі Чайківщина. Після закінчення місцевої школи, продовжила навчання у Староіржавецькій школі, де отримала повну загальну середню освіту. У 2016 році, закінчивши Хорольський міжрегіональний центр професійної підготовки, здобула омріяний фах майстра ресторанного обслуговування. Дівчина працювала у закладах харчування Оржиці та області, згодом працівницею з благоустрою у КП «Оржиця-комунсервіс» та техпрацівницею в Оржицькому опорному закладі. З початком повномасштабного вторгнення її сильний характер та незламні переконання, наполегливість і рішучість у прийнятті рішень, не дозволили залишатися осторонь. 9 серпня 2023 року Віта добровільно стала до лав Збройних Сил України. Пройшовши підготовку за спеціальністю санітар-стрілець, Віта самовіддано виконувала надскладні завдання: вона не лише рятувала побратимів, витягуючи їх з-під обстрілів на полі бою, а й дбалаТвій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot