Fuente
Кореспондент Лубни | ️ Уряд запроваджує жорстку економію електроенергіїЧерез критичний стан...
268 Vistas/Alcance
2026-01-15 20:35
Mensaje №15989
⚡️ Уряд запроваджує жорстку економію електроенергіїЧерез критичний стан енергосистеми після російських обстрілів та сильні морози Кабмін ухвалив термінові рішення щодо скорочення споживання електроенергії в усіх регіонах.15 січня премʼєр-міністр Юлія Свириденко доручила ОВА негайно зменшити використання електрики.🔌 Що мають обмежити протягом доби:- зовнішнє освітлення будівель і територій;- підсвітку реклами та вивісок;- надлишкове вуличне освітлення.Контроль за виконанням рішень здійснює перший віцепремʼєр – міністр енергетики Денис Шмигаль, який очолив штаб з ліквідації наслідків НС.📌 Додаткові термінові завдання для ОВА:Освіта: разом із МОН визначити можливість дистанційного навчання або зимових канікул до 1 лютого 2026 року.Комендантська година: можливе помʼякшення, щоб люди без перепусток могли дістатися до Пунктів незламності.Генератори: протягом доби переглянути потреби та перерозподілити резервне обладнання на найкритичніші обʼєкти.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot