Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | фрагмент теревеньок під моїм дописом про сингл "Silence" by THE PLOT I...
169 Vistas/Alcance
2026-04-04 16:00
Mensaje №1051
🟢 ...фрагмент теревеньок під моїм дописом про сингл "Silence" by THE PLOT IN YOU... 🔵sergiomusic: "...наявні EP-шки просто пройшли перевірку часом і я почав регулярно до них повертатись..."long read rock'n'roll: "...до речі, я також повертаюся до них час від часу - навіть зробив собі окремий плейлист зі всіх трьох EP-шників - такий собі повноформатний альбом вийшов, дуже і дуже вдалий, як на мене; найс робота..."__________Виявляється, що після того, як я упакував всі наявні на той момент EP гурту в один плейлист, зберігши при цьому як часову хронологію самих релізів, так і автентичний порядок треків, я увесь цей час слухав... рівно 75% матеріалу з майбутньої платівки під назвою "THE PLOT IN YOU", реліз якої запланований на 10 липня поточного 2026 року. Згодом цей selfmade-списочок поповнився як вже згаданою мною "Silence", так і "You Get One", яка дропнулася буквально вчора. Таким чином, у нас з Вами вже є 11 із 12 пазликів нового LP, а ось про останній альбомний шматочок Ви дізнаєтеся з офіційного пресрелізу - нижче за текстом.__________FEARLESS RECORDS: "...замість того, щоб дотримуватися традиційності в рамках випуску альбомів, гурт The Plot In You протягом останніх двох років проектував всі свої ресурси на переосмислення своїх підходів щодо реалізації власної творчості. Починаючи із синглу "Divide" (жовтень 2022 року), музиканти випускали пісні у вигляді трипісенних мініальбомів, які вже набрали понад 260 мільйонів прослуховувань на Spotify. Тепер ця історія завершується випуском однойменного альбому, до якого увійде ще одна (остання) композиція "Carved", що з’явиться одночасно з великими концертами гурту в США разом із Bring Me The Horizon, а також туром містами Великобританії та Європи..."__________Прослухавши, по факту, майже всю платівку, можу сформувати два висновки, суть першого з яких полягає в тому, що особисто для мене новий LP THE PLOT IN YOU вже залізобетонно увійде до списку найкращих релізів за цей рік (як мінімум), а ось другий висновок такий: все ж сприйняття деяких треків (на правду, переважної більшості) в рамках згаданого вище плейлисту і, окремо, в статусі "lonely single" - це для мене різні речі.Коли я почав слухати весь цей трековий доробок у вигляді умовного альбому, то я відразу збагнув, що слухаю і насолоджуюся чимось насправді цілісним і органічно вибудованим (принаймні, в царині мого власного бачення). Від того, яку саме трек-чергу створили музиканти, де важкість декілька разів змінюється терапевтичною легкістю, я реально кайфанув і продовжую це робити навіть зараз - обожнюю баланс загалом, а коли ще й сам матеріал до біса сильний, то ось ця, скажімо так, композиційна рівновага ще більше підкреслює міцність наявного стафу як загалом, так і харизму кожної пісні зокрема.__________Якщо мовити декілька слів про найсвіжішу трек-випічку "You Get One", то складається враження, що під тиском різноманітних музичних трендів, кожен гурт, що поважає себе, обов'язково повинен мати у своїй творчій обоймі хоча б один cyber-трек. Здавалося б, що можна ще привнести в цей і так насичений пласт?Проте, навіть тут PLOT'ам вдалося мене приємно здивувати - на мою думку, коли композиторська рука Landon'а торкається будь-якої жанрово-музичної грані, підсумковий результат завжди буде гідним, як мінімум. Можна глянути на любу із доступних композицій гурту (з нового LP) і відчути чітко окреслену пульсацію почерку Landon'а & Co, навіть незважаючи на наявність знайомих нам декорацій - така вона, доля харизматичної творчої особистості.P.S.: "...так, мені цілковито зайшов "You Get One" - крутезний трек, в якому є чимало різних смаколиків, але, враховуючи той факт, що барабани для мене є особливим музичним інструментом, то... яка ж у мене щира посмішка з'явилася на пиці, коли я почув оту драйвово-швидкісну драм-розбивку в дебюті композиції - суцільна смакота..."__________🔵 "...єдиним для мене відкритим питанням залишається доцільність такої бізнес-моделі, яку обрали музиканти та лейбл - можливо, що колись, в рамках інтерв'ю чи подкасту, пан Landon поділиться з нами своїм набутим досвідом..." 🟢