Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | що Ви, металюги?..."🤓 "...так-так, сьогодні я буду частувати Вас файни...
155 Vistas/Alcance
2026-04-02 18:00
Mensaje №1049
"...що Ви, металюги?..."🤓 "...так-так, сьогодні я буду частувати Вас файним прифанкованим диско-pop'ом українського розливу від пані KLER, котра ще наприкінці лютого цього року релізнула свій найсвіжіший сингл під назвою "Моє Серце" - ось саме в площині його обговорення я і хочу вставити свої п'ять рецензійних шагів..." 😏__________Проте, перед тим, як висловити декілька своїх думок про вищезгадану композицію, хочу закцентувати на тому, що доволі тісний емоційний контакт між мною та творчістю KLER виник не одразу - після ознайомлення із деякими дебютними трек-пазлами виконавиці, які я надибав в одному із відосів одного неМЕЙНСТРІМного хлопака, я твердо вирішив додати стрімінг-сторінку пані Валерії до своєї deezer-бібліотеки.Час йшов своєю ходою, я слухав щось інше, але до предметного і поглибленого прослуховування справа ніяк не доходила - декілька разів я все ж зупинявся біля відповідного фото-ярличка KLER, але ось далі звичний слухацький алгоритм не спрацьовував, завершуючись десь на емоційно-нейтральному "Пані Валеріє, що Ви ото дивитеся на мене з обкладинки свого дебютника? Послухаю я Вашого музичного первістка, послухаю..." 🚀читати далі🚀__________🤨 "...цейво, коли (або якщо) повернетеся із моїх телеграфних хащів (там небагато, якщо що), то мені буде дуже цікаво почути про Ваші враження як від синглу "Моє Серце", так і, власне, від творчого доробку пані KLER загалом - у нас тут нечасто буває щось подібне, тому й моя цікавість має дещо інший відтінок..." 🌝