Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Añadido 14 jul. 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Número de suscriptores: 549
Fotos: 330
Videos: 14
Enlaces: 491
Descripción:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Fuente

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | декілька днів тому, гортаючи свою instagram-стрічку, я надибав не лише...

🎬 "...декілька днів тому, гортаючи свою instagram-стрічку, я надибав не лише анонс майбутнього live-релізу від британців BMTH, про який я писав вище, а й згадку про одну доволі цікаву документалочку - я веду мову про короткий метр під назвою "NEVERMORE 2026", реліз якого відбувся лишень позавчора..." 🚀__________Власне, не будемо тягнути лонгрідного кота за його хвоста і зафіксуємо один об'єктивний факт: американські олди-металери NEVERMORE офіційно повертаються! Так-так, звісно ж, я пам'ятаю про вже опубліковані раніше згадки-анонси-тизери щодо цього дійства (першочергово від двох оригінальних учасників колективу - панів Jeff'а Loomis'а та Van'а Williams'а), але саме вищезгадана документальна стрічка стала для мене відправною точкою для початку нового творчого розділу NEVERMORE, адже якраз в ній ми знайомимося з трьома абсолютно новими суб'єктами-музикантами - ще одним гітаристом, басистом і, що найцікавіше, з дядьком-вокалістом.Окрім інформації про оновлений склад гурту, на Вас чекає чимало різних коментарів від музикантів, зокрема і про перші живі виступи для поточної ітерації NEVERMORE, майбутній LP (буквально пару слів), а також про те, як проходив процес прослуховування на "відкриті вакансії". Ну, а своєрідною "вишенькою на торті" стало виконання декількох класичних композицій колективу, під час якого, власне, можна хоча б якось оцінити навики новоприбулих творчих індивідуумів. Чому "хоча б якось"? Справа в тім, що музиканти вирішили записати живий/сирий репетиційний саунд (без подальшої обробки), у просторі якого частина інструментів час від часу починає частотно плавати, не даючи можливість розчути всі потрібні деталі (першочергово це стосується вокалу). Проте, все ж вірю - музиканти ще порадують нас якісним відео-контентом у майбутньому, так що... аудіофільська зрадонька наразі відміняється... 🎃__________🎬 "...Друзі-Олди, Ви тут? Що скажете стосовно цього часткового реюніону і оновленого лайн-апу? Як гадаєте, чи вдасться Jeff'у Loomis'у, Van'у Williams'у & Co гідно реанімувати NEVERMORE? Ну і, звісно ж, пишіть як Вам загалом вокал пана Berzan'а Önen'а..." 🚀