Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | якщо мені не зраджує пам'ять (і wiki 😄), то майбутній концертник BRING...
170 Vistas/Alcance
2026-02-12 18:30
Mensaje №1037
"...якщо мені не зраджує пам'ять (і wiki 😄), то майбутній концертник BRING ME THE HORIZON під назвою "L.I.V.E. In São Paulo" стане для гурту лише третім в обоймі подібних релізних форматів - власне, після чудових "Live at Wembley" (2015) і "Live at the Royal Albert Hall" (2016), до перегляду яких я щороку із задоволенням повертаюся..."__________На правду, коли побачив відповідний reels-анонс (і заодно лайк-відмітку під ним від нашого найбрінганутішого українця), то відразу в голові виникло одне запитання - "Нарешті! Чому так довго тягнули з цим дійством?". Особисто мені чомусь видається, що музиканти планували цей (або ж подібний) реліз ще років 05 тому - десь на часових просторах 2020-2021 років, але, як ми з Вами всі пам'ятаємо, світова пандемія виступила проти всіх наших планів. Чому я акцентую увагу саме на вказаному вище періоді? Просто, якраз тоді ще не відшуміли релізи двох студійних робіт колективу ("Amo" та "Post Human: Survival Horror") і, на мою думку, було б дуже доречно зафільмувати ці платівки ще тоді - на кшталт того, як Bring'и зробили зі своїми двома попередніми LP в рамках вищезгаданої (у вступному абзаці) live-пари.Окей, я не знаю, коли настане той самий спокійний день, що принесе мені можливість купувати різні музичні фіз-смаколики у великих кількостях (зокрема, вініл та Blu-Ray сьогоднішнього live-героя допису), але одне я знаю точно - коли "L.I.V.E. In São Paulo" з'явиться у вільному доступі на youtube, то я обов'язково виділю для нього час, щоб з комфортом та спокоєм зануритися у його концертну атмосферу хоча б за допомогою монітору, посьорбуючи зі своєї термочашки улюблений чай з бергамотом і, водночас, не відводячи погляд від кіномузичного атракціону, який, до речі, обіцяє бути до біса динамічним і вельми технологічним (прольоти fpv-дронів - це 🍓, навіть незважаючи на моє видозмінене за останні 04 роки сприйняття щодо їх цільового застосування 😈).__________"...а що скажете Ви? Як Вам трейлер до майбутнього релізу BMTH? Також, мені було б цікаво почути про Ваші особисті враження від двох попередніх концертників цієї файної британської банди - якому із них віддаєте перевагу? Чи, мейбі, переглядаєте обидва і отримуєте тотожне задоволення від кожного з них?..."